Бистрака

Този подфорум е създаден с цел да научаваме всичко за дадени водоеми, както каква риба има, така също и удобни места за риболов.

Модератор: sapuna

Публикувай отговор
gosho_zakuskata
новобранец
новобранец
Мнения: 2
Регистриран на: Чет Авг 22, 2013 7:58 pm

Re: Бистрака

Мнение от gosho_zakuskata »

Абе колеги знам ,че не е тука мястото ,ама имам въпрос ,за който няма подходяща тема :? Относно риболов покрай Благоевград преди време ходихме на Дъбрава на едно микроязовирче ! Чудя се ходил ли е някой там ,има ли още риба ? Интересува ме попринцип ,не точно за този сезон...
a3rll
новобранец
новобранец
Мнения: 71
Регистриран на: Съб Юни 09, 2012 8:53 pm

Re: Бистрака

Мнение от a3rll »

Вчера бях за 3 часа на Бистрака, преди да излезе много силен вятър. Ловях на тапа за сом, хищника беше активен но предполагам само дребни щуклета, защото гонеха но не хапваха рибката(умишлено бях сложил по едри каракуди, за да отсея щуките). Един колега хвана 3 шарана , не видях на какво видях как ги слага в кисето, после го видях да оглежда от високото и да обикаля, не знам дали не ги издраска. Според мен през забраната ще има добър риболов там. Поздрави и наслука :fishing3: :fishing3:
a3rll
новобранец
новобранец
Мнения: 71
Регистриран на: Съб Юни 09, 2012 8:53 pm

Re: Бистрака

Мнение от a3rll »

Здравейте колеги , някой има ли информация има ли риболов на хищници по Бистрака. На мен ми казаха че върви доста силен риболов на сом :? . има извадени 10-тина мерни бройки като за единия се казва, че е близо двайска :fishing6: . Във фейсбук намерих клип на колега как вади сом там на 4-ти май https://www.facebook.com/vasil.s.georgi ... =3&theater" rel="nofollow" onclick="window.open(this.href);return false; :fishing1:
Lucifer87
новобранец
новобранец
Мнения: 78
Регистриран на: Пет Яну 28, 2011 12:49 pm

Re: Бистрака

Мнение от Lucifer87 »

Дали някои ще даде инфо за Бистрака :) утре мисля да го послетя със семеиството и ще съм благодарен за някаква инф. За ситоацията там
metoo
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 899
Регистриран на: Нед Юли 22, 2012 4:02 pm
Местоположение: Благоевград

Re: Бистрака

Мнение от metoo »

Колега a3rll нещо не си разбрал, тоя е толко оплоскан че си нямаш и напредстава. Не знам кой какво ти е казал ама целогодишно ловя каракуда на тоя гиол и не съм чувал тая година за изваден сом само едно бебе 2кг. А Клипа който показваш е от 2015 от тогава много неща се промениха.
Публикувай отговор

Обратно към “Водоеми и реки”