Риболов около Добрич

Този подфорум е създаден с цел да научаваме всичко за дадени водоеми, както каква риба има, така също и удобни места за риболов.

Модератор: sapuna

Публикувай отговор
Аватар
RAAZIEL
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1436
Регистриран на: Чет Яну 31, 2008 5:16 pm
Местоположение: Варна

Re: Риболов около Добрич

Мнение от RAAZIEL »

Ти пък 'ко ма напрай,бе човек...!!!
Как можа и да си помислиш,че съм държал рибата в кофа и после ще я пускам-в кофата са само за снимката...да уточня :lol:
Изображение

Туй черното под кепа дето стърчи от левия крак на стола,какво е според теб? :drinkers:
ПАЗЕТЕ ЧИСТОТА НА ВОДОЕМИТЕ
Аватар
BERG
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 429
Регистриран на: Сря Авг 30, 2006 4:08 pm
Местоположение: Добрич

Re: Риболов около Добрич

Мнение от BERG »

RAAZIEL написа:Ти пък 'ко ма напрай,бе човек...!!!
Как можа и да си помислиш,че съм държал рибата в кофа и после ще я пускам-в кофата са само за снимката...да уточня :lol:
Изображение

Туй черното под кепа дето стърчи от левия крак на стола,какво е според теб? :drinkers:
Опс - вадя го! :D Ай наздраве!
:supz: Който може не пита който пита може :supz: :supz: :supz:
Todorin
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 177
Регистриран на: Нед Юли 01, 2007 5:04 pm

Re: Риболов около Добрич

Мнение от Todorin »

Яворе, Яворе пак се вкарваш в разни филми брат. Ходи си за риба и не се занимавай с разни :fishing1: . Обръщай си кофите и не обръщай внимание брат. Хайде , че като ми дойдеш тук на гости :fishing2: . Нали знаеш Германците не ползват живарници. Тук има други правила и затова има много риби и малко ФИЛОСОФИ :D .
Айде много поздрави и от мен и :drinkers:
Аватар
nocalled
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 192
Регистриран на: Вто Юли 14, 2009 6:08 pm
Местоположение: София

Re: Риболов около Добрич

Мнение от nocalled »

RAAZIEL написа:Ти пък 'ко ма напрай,бе човек...!!!
Как можа и да си помислиш,че съм държал рибата в кофа и после ще я пускам-в кофата са само за снимката...да уточня :lol:
Изображение

Туй черното под кепа дето стърчи от левия крак на стола,какво е според теб? :drinkers:
прилича на кофа )))
you'd better run...
Аватар
lishev_64
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 928
Регистриран на: Сря Май 25, 2011 10:19 pm
Местоположение: Варна

Re: Риболов около Добрич

Мнение от lishev_64 »

Todorin написа:Яворе, Яворе пак се вкарваш в разни филми брат. Ходи си за риба и не се занимавай с разни :fishing1: . Обръщай си кофите и не обръщай внимание брат. Хайде , че като ми дойдеш тук на гости :fishing2: . Нали знаеш Германците не ползват живарници. Тук има други правила и затова има много риби и малко ФИЛОСОФИ :D .
Айде много поздрави и от мен и :drinkers:
:smt023 :smt039

Здравей Тоше!
Къде се губиш бе брат? :D
Мориш ли рибите у немско? :fishing3: То там наистина е друга манджа, но тя Немцията е на друга планета приятелю. Ние сме яко в киреча! :(
Успехи друже! :smt039
НА СЛУКА... И НЕКА БЪДЕМ ЧОВЕЦИ !!!
runkorko
новобранец
новобранец
Мнения: 28
Регистриран на: Сря Мар 16, 2011 8:19 am

Re: Риболов около Добрич

Мнение от runkorko »

tafo90 написа:Забравих да добавя на одринци масово се прибират шаранчета по 5/600 грама :!: после да няма арендаторите мрежосват и затова няма риба :wink:
Добре че преля Ботево, че да има риба и в кладенеца. За касапите които прибират дребосъка съм съгласен, но и арендаторите си мрежарят на харабията, за зарибяване не съм чувал да са правили :)
Аватар
BERG
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 429
Регистриран на: Сря Авг 30, 2006 4:08 pm
Местоположение: Добрич

Re: Риболов около Добрич

Мнение от BERG »

runkorko написа:
tafo90 написа:Забравих да добавя на одринци масово се прибират шаранчета по 5/600 грама :!: после да няма арендаторите мрежосват и затова няма риба :wink:
Добре че преля Ботево, че да има риба и в кладенеца. За касапите които прибират дребосъка съм съгласен, но и арендаторите си мрежарят на харабията, за зарибяване не съм чувал да са правили :)
На кое викаш кладенеца?
:supz: Който може не пита който пита може :supz: :supz: :supz:
runkorko
новобранец
новобранец
Мнения: 28
Регистриран на: Сря Мар 16, 2011 8:19 am

Re: Риболов около Добрич

Мнение от runkorko »

BERG написа: На кое викаш кладенеца?
Одринци
enchevrumen
новобранец
новобранец
Мнения: 28
Регистриран на: Вто Мар 13, 2012 10:03 am

Re: Риболов около Добрич

Мнение от enchevrumen »

Някой има ли инфо за М. Смолница.Разправят ,че изтича концесията и всичко е обрано .Вярно ли е това ?
tafo90
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 245
Регистриран на: Съб Окт 29, 2011 3:27 pm
Местоположение: Добрич

Re: Риболов около Добрич

Мнение от tafo90 »

enchevrumen написа:Някой има ли инфо за М. Смолница.Разправят ,че изтича концесията и всичко е обрано .Вярно ли е това ?

Някой беше ходил само каракуди излизали и май има нещо вярно за концесията
runkorko написа:
tafo90 написа:Забравих да добавя на одринци масово се прибират шаранчета по 5/600 грама :!: после да няма арендаторите мрежосват и затова няма риба :wink:
Добре че преля Ботево, че да има риба и в кладенеца. За касапите които прибират дребосъка съм съгласен, но и арендаторите си мрежарят на харабията, за зарибяване не съм чувал да са правили :)
Да но за в момента рибарите заличават популацията то няма място за мрежите на пазачите :lol: :lol: и амура продължава да излиза и все добри екземпляри,който има време да оди да фаща :fishing3:
limon_84
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 105
Регистриран на: Пон Сеп 24, 2012 7:14 pm

Re: Риболов около Добрич

Мнение от limon_84 »

Здравейте, Да попитам как да стигна до яз Одринци през селото ли се минава? И къде да си намеря място да похвърлям за удоволствие със сянка разбира се?
Благодаря предварително
Наслука
Всяко хоби е за удоволствие :)
Аватар
rado25
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 348
Регистриран на: Чет Сеп 24, 2009 5:21 pm
Местоположение: Варна

Re: Риболов около Добрич

Мнение от rado25 »

Може през селото, може и след селото, а може и през Дончево
написа:Обърни си шапката с козирката назад. Шарана си мисли, че си тръгваш и започва да кълве.
tafo90
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 245
Регистриран на: Съб Окт 29, 2011 3:27 pm
Местоположение: Добрич

Re: Риболов около Добрич

Мнение от tafo90 »

limon_84 написа:Здравейте, Да попитам как да стигна до яз Одринци през селото ли се минава? И къде да си намеря място да похвърлям за удоволствие със сянка разбира се?
Благодаря предварително
Наслука
Сянка трудна работа брат,вариант е през село Дончево там поне ще може да реагираш и да излезеш ако завали и има хубави места,също става да завиеш към стената и на ляво покрай нея е пътя и третия излизаш малко след село одринци и хващаш на ляво покрай пояса спускаш се по един стръмен баир и си до помпата но там май е дълбоко така че продължавай след помпата към завоите там е по плитко и дава риба,под плитко не ме разбирай един метър а по нормална дълбочина за риболов ;)
zliaster

Re: Риболов около Добрич

Мнение от zliaster »

колеги на Одринци разрешават ли да се бие кльонк ? или изобщо не пускат лодки вътре ? ..
limon_84
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 105
Регистриран на: Пон Сеп 24, 2012 7:14 pm

Re: Риболов около Добрич

Мнение от limon_84 »

благодаря за инфото
Всяко хоби е за удоволствие :)
Публикувай отговор

Обратно към “Водоеми и реки”