Риболов около Добрич

Този подфорум е създаден с цел да научаваме всичко за дадени водоеми, както каква риба има, така също и удобни места за риболов.

Модератор: sapuna

Публикувай отговор
Аватар
BERG
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 429
Регистриран на: Сря Авг 30, 2006 4:08 pm
Местоположение: Добрич

Re: Риболов около Добрич

Мнение от BERG »

Инфо за Одринци от миналата седмица - за три излета - 8 шаранчета от 800 до 2,5 кг и по 8-9 кг каракуда по 400- 500 гр. Храним с кюспе и царевица - ловим на червей Такъма е плувка, дъбочината е 60- 70 см.Толкоз!
:supz: Който може не пита който пита може :supz: :supz: :supz:
Аватар
fozi073
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 429
Регистриран на: Сря Дек 26, 2012 6:39 pm

Re: Риболов около Добрич

Мнение от fozi073 »

Браво колега , а какви са условията за риболов на Одринци.
Аватар
BERG
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 429
Регистриран на: Сря Авг 30, 2006 4:08 pm
Местоположение: Добрич

Re: Риболов около Добрич

Мнение от BERG »

10 лв.- 3 пръчки. Рибата от 1- до 3 кг се взема(купува, шаран - 4 лв,сом и бяла -5 лв, амур 6лв. ????) останалата се пуска. Каракуда, червеноперка и костур се взема безплатно. Толкоз!
:supz: Който може не пита който пита може :supz: :supz: :supz:
YAROSHKH
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 148
Регистриран на: Сря Мар 14, 2012 5:03 pm
Местоположение: гр.Варна

Re: Риболов около Добрич

Мнение от YAROSHKH »

cerebri написа:Колега fozi074 чух за Коларово, но не остава време. Иначе и аз миналата година имам хубави амури от Бабук.
FB_IMG_1559064772360.jpg
Колеги , язовирчето ми изглежда приятно. Но по карта , до селото не видях язовир. Може ли за точка от навигацията ? Тази година мисля да посетя нови язовири в околията.
djavarnik
новобранец
новобранец
Мнения: 63
Регистриран на: Пет Май 04, 2012 5:54 pm
Местоположение: Варна

Re: Риболов около Добрич

Мнение от djavarnik »

Бабук.jpg
Бабук.jpg (234.62 KiB) Преглеждано 5335 пъти
това е за Бабук - ако идваш от Добрич, но понеже е по-близо до Ценович не си го видял.
Може да пробваш и на Калипетрово.
Аватар
kikk4o
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 357
Регистриран на: Нед Юни 18, 2006 12:51 pm
Местоположение: Варна

Re: Риболов около Добрич

Мнение от kikk4o »

Вчера с приятел бяхме на Одринци. Получи се добър риболов. Лових с два фидера, единия на метод другия с кошница. Нямахме късмет с избора на място и пред нас имаше някакъв праг където оставих две хранилки. Иначе много червеноперки на дистанция до 25м. Добри каракуди на метод излизат, но на дистанция над 50м,а там беше закачката. По обяд пред нас завря от добър уклей, но бяхме подготвени само за дънен риболов :( , въпреки това все пак изкарах 35 бр на фидер. Като цяло водиема е супер. Не бях ходил от 3 години и останах доволен от скоростния риболов на дребни риби.
Аватар
ivodr800s
новобранец
новобранец
Мнения: 13
Регистриран на: Чет Мар 24, 2011 4:25 pm
Местоположение: Силистра

Re: Риболов около Добрич

Мнение от ivodr800s »

Здравейте колеги. как е положението на Одринци от към село Дончево,имали риболов!!!
Аватар
ivodr800s
новобранец
новобранец
Мнения: 13
Регистриран на: Чет Мар 24, 2011 4:25 pm
Местоположение: Силистра

Re: Риболов около Добрич

Мнение от ivodr800s »

Да, дам малко информация, съборено дърво в края на асфалта преди да спускаш от към Дончево, така се ядосах, че обърнах с 300.... дилемата бе Абрит или Каравелово (Нови пазар) ДЖПиеса избра Каравелово за по близко, там на фидер даваха дребни и борбени шаранчета по 200грама гол след гол!!!
Публикувай отговор

Обратно към “Водоеми и реки”