Риболов около Добрич

Този подфорум е създаден с цел да научаваме всичко за дадени водоеми, както каква риба има, така също и удобни места за риболов.

Модератор: sapuna

Публикувай отговор
Аватар
виктор вичев
новобранец
новобранец
Мнения: 19
Регистриран на: Вто Сеп 24, 2013 10:53 am

Re: Риболов около Добрич

Мнение от виктор вичев »

Здравейте колеги,обмислям за утре риболов на Одринци,та питането ми е дали има или няма арендатор последно.Защото ще пробвам на стената за костури!! Благодаря предварително ще пиша какъв е рзултата от риболова!!
Аватар
Nikolay ( Dobrich )
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 351
Регистриран на: Сря Фев 07, 2007 10:57 pm
Местоположение: Добрич

Re: Риболов около Добрич

Мнение от Nikolay ( Dobrich ) »

Ходи ли? На Малка Смолница излиза каракуда на захранка + торен червей.
YAROSHKH
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 148
Регистриран на: Сря Мар 14, 2012 5:03 pm
Местоположение: гр.Варна

Re: Риболов около Добрич

Мнение от YAROSHKH »

За Плачидол разбрах ,че и двата са взети от един арендатор. Големият щял да го го забранява за риболов и да се ползва за напоителен. А малкият го готвят за спортен риболов.
Аватар
BERG
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 429
Регистриран на: Сря Авг 30, 2006 4:08 pm
Местоположение: Добрич

Re: Риболов около Добрич

Мнение от BERG »

YAROSHKH написа:За Плачидол разбрах ,че и двата са взети от един арендатор. Големият щял да го го забранява за риболов и да се ползва за напоителен. А малкият го готвят за спортен риболов.
Да братя Павлови
:supz: Който може не пита който пита може :supz: :supz: :supz:
Dobo
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 126
Регистриран на: Пон Апр 03, 2006 4:26 pm
Местоположение: Varna

Re: Риболов около Добрич

Мнение от Dobo »

ЗДравейте колеги! Някой може ли да каже нещо/или да се похвали/ за Полковник Минково? Активност на рибата,удобни места(плувкарски) и т.н. Благодаря!
NikolaiManolov
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 146
Регистриран на: Чет Юни 24, 2010 7:53 pm

Re: Риболов около Добрич

Мнение от NikolaiManolov »

Аз бях на Минково в края на месец Май и съм много доволен. Излязоха хубави бабушки, червеноперки и 7-8 шарана. Лових близо до стената на царевица от консерва. Само да напомня, че там може да се взема само плевелната риба.
Dobo
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 126
Регистриран на: Пон Апр 03, 2006 4:26 pm
Местоположение: Varna

Re: Риболов около Добрич

Мнение от Dobo »

NikolaiManolov написа:Аз бях на Минково в края на месец Май и съм много доволен. Излязоха хубави бабушки, червеноперки и 7-8 шарана. Лових близо до стената на царевица от консерва. Само да напомня, че там може да се взема само плевелната риба.
Благодаря за информацията,колега! Писах им аз в групата във Фейсбук,относно шарана,след заплащане можеш да вземеш до 2кг риба..Всичка риба над 2кг се пуска обратно.Твоите с какви размери бяха долу горе?
kraskata41
новобранец
новобранец
Мнения: 1
Регистриран на: Нед Юни 17, 2018 5:03 pm

Re: Риболов около Добрич

Мнение от kraskata41 »

Здравейте, колеги! Някой може ли даде мнение за язовира около Крушари и Полковник Дяково? Много близо до Абрит. Бяха започнали някакви строежи там, има ли смисъл да се ходи?

поздрави! :fishing1:
Аватар
kikk4o
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 357
Регистриран на: Нед Юни 18, 2006 12:51 pm
Местоположение: Варна

Re: Риболов около Добрич

Мнение от kikk4o »

Здравейте колеги.
Тая година рано пролетта направих излет на Одринци, като имах само един удар. Интересува ме какво става с язовира, има ли някаква риба и арендован ли е.
Аватар
tomata82
новобранец
новобранец
Мнения: 94
Регистриран на: Пет Апр 10, 2009 8:11 pm

Re: Риболов около Добрич

Мнение от tomata82 »

А какво става с одринци , арендован ли е , имали някакъв риболов ?
В чакането му е майката!!!
Аватар
kikk4o
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 357
Регистриран на: Нед Юни 18, 2006 12:51 pm
Местоположение: Варна

Re: Риболов около Добрич

Мнение от kikk4o »

Колеги какво стана с Одринци? Някой изобщо ходил ли е скоро?
NikolaiManolov
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 146
Регистриран на: Чет Юни 24, 2010 7:53 pm

Re: Риболов около Добрич

Мнение от NikolaiManolov »

Понеже никой не отговаря на колегите от Варна, реших да пиша, че ходих там преди около 2 седмици. Язовир Одринци е свободен, но има някакъв много съмнителен бивак на мястото, където бяха старите стопани. Един човек мина с една лодка и пита дали сме имали билети и после си остави лодката, където едно младо момче беше на пост и си замина. Иначе излиза добре на плувка каракуда, бабушка и червеноперка. А за Минково масово излизат шарани около 1 кг., но аз извадих и един около 5 кг. Това е засега, колеги. Наслука!
Аватар
kikk4o
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 357
Регистриран на: Нед Юни 18, 2006 12:51 pm
Местоположение: Варна

Re: Риболов около Добрич

Мнение от kikk4o »

NikolaiManolov написа:Понеже никой не отговаря на колегите от Варна, реших да пиша, че ходих там преди около 2 седмици. Язовир Одринци е свободен, но има някакъв много съмнителен бивак на мястото, където бяха старите стопани. Един човек мина с една лодка и пита дали сме имали билети и после си остави лодката, където едно младо момче беше на пост и си замина. Иначе излиза добре на плувка каракуда, бабушка и червеноперка. А за Минково масово излизат шарани около 1 кг., но аз извадих и един около 5 кг. Това е засега, колеги. Наслука!
Благодаря колега. Не сме браконери и си имаме риболовни билети. Дано служителите на ИАРА правят чести проверки и се спре браконерството по водоема. Скоро ще направя един излет и на Одринци. Благодаря за инфото. Наслука!
Dobo
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 126
Регистриран на: Пон Апр 03, 2006 4:26 pm
Местоположение: Varna

Re: Риболов около Добрич

Мнение от Dobo »

NikolaiManolov написа:Понеже никой не отговаря на колегите от Варна, реших да пиша, че ходих там преди около 2 седмици. Язовир Одринци е свободен, но има някакъв много съмнителен бивак на мястото, където бяха старите стопани. Един човек мина с една лодка и пита дали сме имали билети и после си остави лодката, където едно младо момче беше на пост и си замина. Иначе излиза добре на плувка каракуда, бабушка и червеноперка. А за Минково масово излизат шарани около 1 кг., но аз извадих и един около 5 кг. Това е засега, колеги. Наслука!
И аз благодаря,колега! Аз пък ще пробвам предполагам скоро "платената любов" - Минково! :)
stoka
новобранец
новобранец
Мнения: 64
Регистриран на: Нед Мар 16, 2008 8:30 pm
Местоположение: Добрич

Re: Риболов около Добрич

Мнение от stoka »

На Одринци(на по-плитките и обрасли места) има бабушки и костур в изобилие,като има и прилични костури по 300-400г.На дъно и стръв земен/торен червей излизат нелоши каракуди.Лично аз на дъно и стръв жабка имах късане от нещо голямо.
На Малка Смолница също има каракуди,перки и костур,но са по-малки от на Одринци.Наскоро видях там 2ма-3ма да търмъчат с ченгелите,носят се слухове за толстолоб и щука,но досега не съм имал слука с нещо едро.
На Минково излизат шаранчета(както и по-големички шарани) ,които се връщат обратно във водата.С две шепи захранка на 5 метра от брега се събират дребни перки от които няма отърване и кълват на всякаква стръв.Някой ако не иска да се връща без риба оттам може преспокойно да си накъца 2-3 кила от тях за мезе.
Публикувай отговор

Обратно към “Водоеми и реки”