КОЙ КЪДЕ СМЯТА ДА ЗАКРИВА СЕЗОНА ???

Този подфорум е създаден с цел да научаваме всичко за дадени водоеми, както каква риба има, така също и удобни места за риболов.

Модератор: sapuna

baiivan
новобранец
новобранец
Мнения: 52
Регистриран на: Чет Окт 12, 2006 6:40 pm
Местоположение: София

КОЙ КЪДЕ СМЯТА ДА ЗАКРИВА СЕЗОНА ???

Мнение от baiivan »

Колеги аз съм сигорен че всеки от вас се чуди и затова събира инфо къде и как да закрие възможно най -успешно сезона на 15 април.Аз лично смятам от 1-ви април 4-5 дена да пробвам на троулинг на яз.Жребчево и ако няма успех да продължа до 15-ти на яз.Ивайловград,а там задължително ще пробвам и на кльонк,макар и да е много рано .ПОЖЕЛАВАМ НА ВСИЧКИ МНОГО УСПЕШНО ЗАКРИВАНЕ .
йебига ше кара ...
Аватар
Николай Неделков
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5489
Регистриран на: Пет Сеп 09, 2005 12:25 am
Местоположение: Перник

Мнение от Николай Неделков »

Сигорен ли си че на на 15ти април се закрива сезона? Вече решено ли е окончателно? А относно това къде ше закривам сезона няма 2 мнения- язовир Лобош,от към с.Радибош 8) Цяло лято там даваше добри костури от порядъка на 500-600гр до кило. Аз оня ден бях на понтоните на Лобош,на "Райски кът" и един "колега" на блесна хвана 3-4 добри костура,така че има предпоставки за добро закриване на сезона 8) Наслука на всички и... ей да не бракониерствате през забраната,само на платени ходете :wink:
http://www.krakra-fishing.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Бат Мирче-5кила
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 4365
Регистриран на: Нед Мар 20, 2005 9:41 am
Местоположение: Ямболската баня
Обратна връзка:

Мнение от Бат Мирче-5кила »

кво ЗАКРИВАНЕ,бе-аз мисла да го откривам :lol: :lol:
"Всички животни са равни, но някои са по-равни от други".
Аватар
daniel_g
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1011
Регистриран на: Чет Мар 23, 2006 8:26 pm
Местоположение: Велико Търново

Мнение от daniel_g »

Не съм спирал цяла зима , няма и да спра през забраната ;) На Платени естествено :) А за последните риболовни излети преди забраната, на свободните водоеми ще са на яз. Ал. Станболийски! Ето дори тази събота направихме един добър риболов на бабушки там ;)
Аватар
sampo
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1218
Регистриран на: Сря Юли 13, 2005 7:38 am
Местоположение: София

Мнение от sampo »

nikejo написа:Сигорен ли си че на на 15ти април се закрива сезона?
Говорих в петък със представител на ИАРА , закриването ще е по рано , но датата все още не е уточнена ..
Опасявам се , че може да е и преди Великден /08-10.04/ ..
На платено не одим !
Бат Мирче-5кила
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 4365
Регистриран на: Нед Мар 20, 2005 9:41 am
Местоположение: Ямболската баня
Обратна връзка:

Мнение от Бат Мирче-5кила »

бати мизерията-нищо чудно и да го направят тоя номер :evil: стегам се за дунав,ново село значи,още от сега...
"Всички животни са равни, но някои са по-равни от други".
DOC
новобранец
новобранец
Мнения: 71
Регистриран на: Вто Яну 31, 2006 3:29 pm
Местоположение: София

Мнение от DOC »

sampo написа:Говорих в петък със представител на ИАРА , закриването ще е по рано , но датата все още не е уточнена ..
Опасявам се , че може да е и преди Великден /08-10.04/ ..
Дано не ми врътнат този номер, че съм си пуснал отпуск от 02 до 13 април, за да закривам.
Аватар
Диканаров
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2583
Регистриран на: Пет Мар 17, 2006 6:01 pm
Местоположение: софия

Кой, къде смята да закрие сезона?

Мнение от Диканаров »

Колеги и приятели от форума, аз мисля да размразя риболовната си землянка на яз. Сопот. Чакам само да науча какви са сроковете и датите на забраната. Ще отида там за 2-3 дни. Ако някой се случи в района или се кани да посети язовира по това време, да се обади. Ще ми е драго с приятели да направим риболов там. Аз ще гоня костур и бяла риба на жива стръв. :lol:
baiivan
новобранец
новобранец
Мнения: 52
Регистриран на: Чет Окт 12, 2006 6:40 pm
Местоположение: София

Мнение от baiivan »

Принципно,аз съм на 34год.От 15годишен си заверявам сам риболовния билет,това е почти 20 год.До преди 3-4а можеби и5 год. високопланинските ги забраняваха 15дена след другите яз.От тогава забраната е една за всички иот 15ти април до 1ви юни,освен миналата и по-миналата год.когато ги удължиха.През всичките тези години никога не са го НАПмАЛЯВАЛИ,а често са го удължавали.Вярно нямаше зима но не знам..........?
йебига ше кара ...
Публикувай отговор

Обратно към “Водоеми и реки”