Риболова в Пасарел е разрешен ????

Този подфорум е създаден с цел да научаваме всичко за дадени водоеми, както каква риба има, така също и удобни места за риболов.

Модератор: sapuna

monie
новобранец
новобранец
Мнения: 6
Регистриран на: Чет Сеп 29, 2011 9:47 am

Re: Риболова в Пасарел е разрешен ????

Мнение от monie »

Наистина е доста мръсно вече там, но не толкова от рибарите, а от разни пишлемета дето ходят да пият бири и да си правят барбекюта , не че има лошо , но много малко си почистват след тях.
reebok
новобранец
новобранец
Мнения: 22
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:48 pm

Re: Риболова в Пасарел е разрешен ????

Мнение от reebok »

В крайна сметка разрешен или забранен е риболовът на язовир Пасарел прес 2013 г., с други думи ако утре сутринта събера такъмите и акостирам там, какво ще се случи?
lsimeonov
новобранец
новобранец
Мнения: 14
Регистриран на: Пон Ное 14, 2011 7:41 pm

Re: Риболова в Пасарел е разрешен ????

Мнение от lsimeonov »

Ще минат полицаите и ще те изгонят, може и някой акт да ти напишат. Вододайна зона е целия язовир и канала към него до централата. 3-та зона позволяваща извършването на риболов, се води гората над вилите, но там вода няма, така е по документи.
Аватар
Тедо
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2178
Регистриран на: Пон Апр 16, 2007 9:32 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Риболова в Пасарел е разрешен ????

Мнение от Тедо »

Пълна простотия е тая "резервна вододайна зона"... Пасарел е една плюнка вода - каква резерва ще е на яз. Искър, да не говорим, че ако по някаква причина се замърси Искъра, то проблемът неизбежно ще засегне и Пасарел...

Като студент съм ходил с колелото да ловя кленове на скакалец - по това време един път опитах да мина по въжения мост, но полицаят видя върха на въдицата подаваща се от раничката и ме изгони...

Мястото е красиво, а пустее заради комунистически отживелици... Жалко!
monie
новобранец
новобранец
Мнения: 6
Регистриран на: Чет Сеп 29, 2011 9:47 am

Re: Риболова в Пасарел е разрешен ????

Мнение от monie »

Тази година нямах много време , да хода за риба на Пасарел , но за 4-5те пъти , който бях само един път минаха полицайте . Провериха ми документите , направиха си устата , че е забранен , но не държаха много след , като ги попитах за заповедта . Не знам какви интереси гонят , но пак ще кажа :Пасареското езеро "бент Кокаляне" не е забранен за риболов
Публикувай отговор

Обратно към “Водоеми и реки”