Инфо за Синкевица,,Гачевци"

Този подфорум е създаден с цел да научаваме всичко за дадени водоеми, както каква риба има, така също и удобни места за риболов.

Модератор: sapuna

Публикувай отговор
Аватар
bobara85
новобранец
новобранец
Мнения: 24
Регистриран на: Сря Фев 10, 2010 10:17 am
Местоположение: Ямбол

Re: Инфо за Синкевица,,Гачевци"

Мнение от bobara85 »

Здравейте колеги, мисля да посетя Комплекс Синкевица през средата на март и видях че има едно малко язовирче в комплекса и голям язовир до него. Има ли някакъв риболов на тези два водоема и какви са условията ? Щуката е забранена затова ще търся някакви мирни риби, ако има и други язовири наблизо, ще съм благодарен за информацията .
Аватар
bobopeli
Модератор
Модератор
Мнения: 2271
Регистриран на: Съб Сеп 20, 2008 8:08 pm
Местоположение: Габрово

Re: Инфо за Синкевица,,Гачевци"

Мнение от bobopeli »

bobara85 написа:Здравейте колеги, мисля да посетя Комплекс Синкевица през средата на март и видях че има едно малко язовирче в комплекса и голям язовир до него. Има ли някакъв риболов на тези два водоема и какви са условията ? Щуката е забранена затова ще търся някакви мирни риби, ако има и други язовири наблизо, ще съм благодарен за информацията .
Малкото язовирче е бившият басейн :D има риба вътре, но мисля че не може да се лови ( може да питаш все пак собствениците на комплекса, за гости може да е разрешено). В големия има всякаква гад, но е обран бостан, може да се лови някакъв дребосък.
...хаосът се намира в най-голямо изобилие там, където някой се стреми да въведе ред.
И хаосът винаги надмогва реда, защото е по-добър организатор.
Аватар
bobara85
новобранец
новобранец
Мнения: 24
Регистриран на: Сря Фев 10, 2010 10:17 am
Местоположение: Ямбол

Re: Инфо за Синкевица,,Гачевци"

Мнение от bobara85 »

A някой друг язовир наблизо, може и "платена любов " ?
Аватар
bobopeli
Модератор
Модератор
Мнения: 2271
Регистриран на: Съб Сеп 20, 2008 8:08 pm
Местоположение: Габрово

Re: Инфо за Синкевица,,Гачевци"

Мнение от bobopeli »

bobara85 написа:A някой друг язовир наблизо, може и "платена любов " ?
Близо ти е язовира на село Войново, платен е, но не знам подробности.
...хаосът се намира в най-голямо изобилие там, където някой се стреми да въведе ред.
И хаосът винаги надмогва реда, защото е по-добър организатор.
Публикувай отговор

Обратно към “Водоеми и реки”