яз.Ястребино

Този подфорум е създаден с цел да научаваме всичко за дадени водоеми, както каква риба има, така също и удобни места за риболов.

Модератор: sapuna

vasileva
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 111
Регистриран на: Пон Фев 20, 2012 6:36 pm

яз.Ястребино

Мнение от vasileva »

Здравейте Колеги!Търся някаква информанция за язовира макар и оскъдна ми я пратети на Л.С,защото ако излиза нещо никой няма да бие тъпани,че изкарва риба.Ще ви бъда благодарен ако някой ми изпрати някаква информация.
mishkata_mp
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 210
Регистриран на: Пон Юли 18, 2011 1:15 pm
Местоположение: Кубрат

Re: яз.Ястребино

Мнение от mishkata_mp »

И кфо, само ти и той а си ловите рибата. Хахахахахахаха. И кат ни знаити къ са луви рибъ ши фанити дедувия :fishing6:
vasileva
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 111
Регистриран на: Пон Фев 20, 2012 6:36 pm

Re: яз.Ястребино

Мнение от vasileva »

Аве каваЛ дай я тогава гласно не да се правиш на оторко.Такива като теб "селяндури" съм ги слушал години наред дето от всичко разбират.Най учтиво съм попитал за информация колеги,защото знам че на много хора не им е приятно да дават информация на непознати,затова съм написал на Л.С
mishkata_mp
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 210
Регистриран на: Пон Юли 18, 2011 1:15 pm
Местоположение: Кубрат

Re: яз.Ястребино

Мнение от mishkata_mp »

vasileva написа:Аве каваЛ дай я тогава гласно не да се правиш на оторко.Такива като теб "селяндури" съм ги слушал години наред дето от всичко разбират.Най учтиво съм попитал за информация колеги,защото знам че на много хора не им е приятно да дават информация на непознати,затова съм написал на Л.С
кавал ще викаш на майка си, към мен ще се обръщаш с *Господине*
Аватар
jamc
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 111
Регистриран на: Вто Юни 26, 2012 8:35 pm
Местоположение: Търговище
Обратна връзка:

Re: яз.Ястребино

Мнение от jamc »

Колега, има направена тема специално за Ястребино.

http://www.nariba.com/forum/viewtopic.php?f=136&t=64574" rel="nofollow" onclick="window.open(this.href);return false;
Публикувай отговор

Обратно към “Водоеми и реки”