Ръжево конаре дупките или Белозем?

Този подфорум е създаден с цел да научаваме всичко за дадени водоеми, както каква риба има, така също и удобни места за риболов.

Модератор: sapuna

Аватар
vankata81
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 307
Регистриран на: Вто Апр 06, 2010 2:10 pm
Местоположение: Пловдив

Ръжево конаре дупките или Белозем?

Мнение от vankata81 »

Здравейте колеги, утре мисля да ходя за хищник по конкретно щука.
Някой да има прясно инфо за дупките на ръжево конаре? Пробвах с търсачката но най новите мнения са от юни 2014 разрешени ли са платени ли са последно не можах да разбера. Също ме интересува какво е положението и на кисимовите дупки. Миналата седмица обиколих и около войводиново там е пълна скръб.
Ловя предимно на спининг, предложете ми нещо около пловдив? Реката я оставям като последен вариянт.
Аватар
rosboz
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 359
Регистриран на: Нед Юли 23, 2006 7:13 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Ръжево конаре дупките или Белозем?

Мнение от rosboz »

ski today
work tomorrow
Аватар
vankata81
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 307
Регистриран на: Вто Апр 06, 2010 2:10 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Ръжево конаре дупките или Белозем?

Мнение от vankata81 »

Страницата която си ми пратил е на
форум и ми иска регистрация. Все пак ако ти се пише кажи ми поне дали са разрешени дупките на ръжево конаре.
Д-р Флекс
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3044
Регистриран на: Нед Яну 02, 2011 6:04 pm

Re: Ръжево конаре дупките или Белозем?

Мнение от Д-р Флекс »

Разрешени са. А за Белозем - не знам дали си обърнал внимание миналата седмица на новините, там имаше яко наводнение, та се съмнявам, дали нещо е останало в Кисимовите дупки, или всичко е изтекло в канала :D
Аватар
katri
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 790
Регистриран на: Сря Яну 11, 2006 4:05 pm
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: Ръжево конаре дупките или Белозем?

Мнение от katri »

То и преди наводнението на Кисимовите дупки щуката е нямаше никаква :).Този водоем отдавна съм го зачеркнал от щукарския списък.
Риболовец,а не рибар съм аз!!
teodor832
новобранец
новобранец
Мнения: 6
Регистриран на: Вто Юни 24, 2008 9:32 pm

Re: Ръжево конаре дупките или Белозем?

Мнение от teodor832 »

Малко пресно инфо от днес . Бях на дупките на ръжево конаре , по - точно 4-та дупка. Към 11:00ч. дойде охраната и ни помоли да събираме въдиците и да си тръгваме . Като мотив ,пречещи коли на 1-ва дупка на работата на машините и конфликт с рибари ! Посещавам дупките от много години като тая есен съм всяка седмица там , но досега никой не е правил проблем за риболова.
teodor832
новобранец
новобранец
Мнения: 6
Регистриран на: Вто Юни 24, 2008 9:32 pm

Re: Ръжево конаре дупките или Белозем?

Мнение от teodor832 »

Някой ако е ходил скоро на дупките нека сподели инфо, мен ме гонят два пъти вече в 10 часа и ми съсипват целия риболов . От там на никъде, обратно в нас . Странното е че през седмицата май никой не барат . Нека ако има и други потърпевши да се включат в темата !
ТТ лови по реки
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 583
Регистриран на: Чет Окт 08, 2015 3:44 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Ръжево конаре дупките или Белозем?

Мнение от ТТ лови по реки »

В понеделник,23 ноември бях там.Имаше 3 коли и 6 колеги ловящи на плувка и рибка.Никой не изгониха,всеки стоя докато му омръзне.
Публикувай отговор

Обратно към “Водоеми и реки”