Щуки в Габрово

Този подфорум е създаден с цел да научаваме всичко за дадени водоеми, както каква риба има, така също и удобни места за риболов.

Модератор: sapuna

sulkata20
новобранец
новобранец
Мнения: 26
Регистриран на: Пет Сеп 25, 2015 8:18 am

Щуки в Габрово

Мнение от sulkata20 »

Здравейте, колеги. Чух от един познат, че в Габрово или накрая на града някъде имало изкуствено водоемче с много щука- и големи и по-малки. Ако сте от там или сте ходили там можете ли да кажете дали наистина има нещо такова, понеже познатия ми малко си посъчинява за доста неща. Все пак в центъра на града да има направен водоем и зарибен с щука е яко, но едва лие достоверно.
Аватар
Bigmarlin
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2251
Регистриран на: Чет Сеп 15, 2011 2:06 pm
Местоположение: Плевен

Re: Щуки в Габрово

Мнение от Bigmarlin »

Това ,за което се сещам е комплекс Синкевица ,по пътя за Узана,на 3 км от центъра на Габрово,от ляво на пътя се пада Но не знам какви са условията и дали може да се ходи в момента там Пък и най-вероятно е скован от лед
Аватар
bobopeli
Модератор
Модератор
Мнения: 2266
Регистриран на: Съб Сеп 20, 2008 8:08 pm
Местоположение: Габрово

Re: Щуки в Габрово

Мнение от bobopeli »

...хаосът се намира в най-голямо изобилие там, където някой се стреми да въведе ред.
И хаосът винаги надмогва реда, защото е по-добър организатор.
asn
новобранец
новобранец
Мнения: 41
Регистриран на: Сря Юни 17, 2015 11:58 am
Местоположение: Габрово

Re: Щуки в Габрово

Мнение от asn »

Най-вероятно за яз.Синкевица на Гачевци ти е разправял. Не съм ходил тази седмица, но е усойно и леда се топи бавно там. Щуката я изполовиха тападжии и какви ли не, ако извадиш късмет да хванеш надали ще е по-голяма от тридесетина см. По-миналата година съм закачил над 50, като съм виждал да хващат доста едри. А миналата година само 4 по около педя. Всеки път като отида гледам някакъв кавал, опънал десетина тапи ама напоследък и той се загуби. Прави си изводите.
Риболовец Гб
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 145
Регистриран на: Чет Сеп 30, 2010 3:08 pm
Местоположение: Габрово

Re: Щуки в Габрово

Мнение от Риболовец Гб »

Bigmarlin написа:Това ,за което се сещам е комплекс Синкевица ,по пътя за Узана
Колега за името на комплекса позна, но не е по пътя за Узана, а по пътя за "Люляците". Понеже не е особено известна тази месност, най-добре е да се пита за комплекс Синкевица - всеки го знае. А иначе от към риболов - има щуки, има и малки има и големи ама са рядкост. Водоема се стопанисва от местното ЛРД "Чардафон" и се изисква билет от там, наред със стандартния.
Съдбата рано ни излъгала,
живота сграбчил ни отвред
и х*й подложил ни на ъгъла,
за туй вървим с г*за напред.
Изображение
Аватар
Bigmarlin
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2251
Регистриран на: Чет Сеп 15, 2011 2:06 pm
Местоположение: Плевен

Re: Щуки в Габрово

Мнение от Bigmarlin »

...
Последно промяна от Bigmarlin на Пет Яну 29, 2016 12:55 am, променено общо 1 път.
stas
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 220
Регистриран на: Съб Яну 22, 2011 8:52 pm

Re: Щуки в Габрово

Мнение от stas »

Колега, и в тази посока не е. :?
Аватар
nicko67
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 201
Регистриран на: Вто Апр 21, 2009 10:15 am
Местоположение: ГАБРОВО

Re: Щуки в Габрово

Мнение от nicko67 »

stas написа:Колега, и в тази посока не е. :?
Точно по пътя за Люляците е.Язовира се вижда от дясната страна на пътя така, че няма начин да го пропуснеш.Тегава работа според мен, но може да се убие времето там.Хващал съм щуки на спининг на въртяща блесна есенно време.
Аватар
radogagov
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 354
Регистриран на: Пон Юни 15, 2009 9:59 pm
Местоположение: Габрово / Ловеч

Re: Щуки в Габрово

Мнение от radogagov »

nicko67 написа:
stas написа:Колега, и в тази посока не е. :?
Точно по пътя за Люляците е.Язовира се вижда от дясната страна на пътя така, че няма начин да го пропуснеш.Тегава работа според мен, но може да се убие времето там.Хващал съм щуки на спининг на въртяща блесна есенно време.
От ляво е :) Има щучки, ама гладните дядовци и не само те, се грижат за намаляването на популацията. Даже и костура стана рядък улов.
Изображение Изображение Изображение
Аватар
nicko67
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 201
Регистриран на: Вто Апр 21, 2009 10:15 am
Местоположение: ГАБРОВО

Re: Щуки в Габрово

Мнение от nicko67 »

Сори грешката е моя!
sulkata20
новобранец
новобранец
Мнения: 26
Регистриран на: Пет Сеп 25, 2015 8:18 am

Re: Щуки в Габрово

Мнение от sulkata20 »

Благодаря за подробната информация колеги. Вече знам за кой водоем става въпрос.
Публикувай отговор

Обратно към “Водоеми и реки”