Дунав-всичко за и по реката

Този подфорум е създаден с цел да научаваме всичко за дадени водоеми, както каква риба има, така също и удобни места за риболов.

Модератор: sapuna

Публикувай отговор
ivo75
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3302
Регистриран на: Пет Сеп 21, 2007 9:44 am
Местоположение: РУСЕ

Мнение от ivo75 »

и аз чувам за Русе че е слабо на дунава ,много се е вдигнал рязко и е мъ
тна водата но може да пробвам някоя блесна
МОЯТА РИБА СИ Е МОЯ
Аватар
rados
новобранец
новобранец
Мнения: 66
Регистриран на: Чет Юни 14, 2007 3:16 pm

Мнение от rados »

след като сьм написал.че всичките ми удари са на царевица какво не тие ясно?на куката слагам царевица само по 3 зьрна ако трабва да сьм по точен.няма ли някои наи накрая да каже как се пускат снимки тук от снимка.бг?ако искате да видите риби естествено а не таранки!километьр 774 е между симеоново и ботево/видинско.
има ли воля-има и пьт
ULtRA^CsKa
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 580
Регистриран на: Вто Юни 05, 2007 8:39 pm
Местоположение: Бисер Гергов-Видин

Мнение от ULtRA^CsKa »

rados не с енерви бе брат :wink: като се регнеш във снимка.бг праиш албум и после като си качил снимките копираш там кадето ти е адреса на стр. и го пускаш да оплакнем и ние окото :wink: нешто такова маи беше :oops:
Изображение
Венци ®
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1192
Регистриран на: Съб Май 12, 2007 8:19 pm

Мнение от Венци ® »

Нещо такова беше ама аз като ползвам жокер "обади се на приятел" и не посмях да дам съвет,макар ,че и аз съм в снимка.бг.
И СПРАВЕДЛИВОСТ ЗА ВСИЧКИ.......
Аватар
Stefko
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1526
Регистриран на: Пон Фев 14, 2005 12:58 pm
Местоположение: Sofia

Мнение от Stefko »

rados написа:след като сьм написал.че всичките ми удари са на царевица какво не тие ясно?на куката слагам царевица само по 3 зьрна ако трабва да сьм по точен.няма ли някои наи накрая да каже как се пускат снимки тук от снимка.бг?ако искате да видите риби естествено а не таранки!километьр 774 е между симеоново и ботево/видинско.
Радко, нали ти бях обяснявал бре пич за тия снимки :wink: :lol: Айде пак, ама си записвай тоя път :lol: :lol:
Ако снимките са ти вече в снимка.бг иди на самата снимка, която искаш да покажеш, кликваш с десен бутон върху нея, влизаш в "пропъртис" и копираш НЕЙНИЯ адрес, т.е. там дето пише "location" :idea: Послед идваш тук отваряш си прозореца за писане на ново мнение по темата и вътре го "пействаш" тоя адрес, маркираш го и натискаш онова бутонче по-горе, на което пише "Img" :wink: Ако все пак не си сигурен какво си направил просто направи един "преглед" преди да си пуснеш поста и ако има фал просто се върни и провери къде си сбъркал... :roll: :wink:

Хайде чакаме да видим амура :D
Ако не виждаш изход от ситуацията... огледай се за вход!
Аватар
rados
новобранец
новобранец
Мнения: 66
Регистриран на: Чет Юни 14, 2007 3:16 pm

Мнение от rados »

Изображение

братя извинявам се ако сьм обидил някои.ето ги рибките.стефко мерси приятел за инфото.хаиде плакнете очички

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
има ли воля-има и пьт
Аватар
Stefko
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1526
Регистриран на: Пон Фев 14, 2005 12:58 pm
Местоположение: Sofia

Мнение от Stefko »

А, можело значи :lol: Честито за хобавите риби ;)
Ако не виждаш изход от ситуацията... огледай се за вход!
ivo75
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3302
Регистриран на: Пет Сеп 21, 2007 9:44 am
Местоположение: РУСЕ

Мнение от ivo75 »

мерси за километър 774 но ми е доста далеко от Русе аз ще пробвам утре на Янтрата до с.Ценово Русенско понеже чух че още не бута на Дунава (Поне от брега ) много се променя нивото. Ще видим на Янтрата чух добри отзиви НА СЛУКА НА ВСИЧКИ РИБАРИ ЗА УИКЕНДА
МОЯТА РИБА СИ Е МОЯ
ULtRA^CsKa
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 580
Регистриран на: Вто Юни 05, 2007 8:39 pm
Местоположение: Бисер Гергов-Видин

Мнение от ULtRA^CsKa »

Стефко не е лошо да доидеш да почнеш малко хищника :wink: кам 20:30 се върнах от дунава след гребната база бях взел 2 дънни едната на качамак а др . на кюспе на качамака след 1 добар удар последва отпускане , но след засичането нищо , а на блесната 2 костурчета и една изпусната щука кам 1 кг но нямах кеп а брега не беше подходящ за слизане до водата а иначе гонеше яко но аз сам си аматиор във този вид спорт :oops: :wink:
Изображение
Аватар
dunavski
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1457
Регистриран на: Пон Окт 01, 2007 3:03 pm
Местоположение: Rugby - UK
Обратна връзка:

Мнение от dunavski »

Здравейте на всички аз сам от Русе и за риба ходя само на Дунава :D лято на един страничен ръкав на фидер вадех килограми каракуда но от около месец несам виждал реката и незнам какво е положението ако някой може да ми каже последните новини. Благодаря предварително !!
ULtRA^CsKa
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 580
Регистриран на: Вто Юни 05, 2007 8:39 pm
Местоположение: Бисер Гергов-Видин

Мнение от ULtRA^CsKa »

Днес отидох към 15:00 на дунава във раиона на видин и какво да видя спаднал със около 2 м. събота и неделя :shock: Тръгнах да намокря блесните но като видях нивото си викам че само ше си загубя времето :o но като видях многото колеги и аз реших да се пробвам :idea: на второто хвърляне распер 500гр. :D това ме окоражи да продължа след 1 часово мятане още един към 700гр. 8) един колега до мен изпусна 1 шаранче 1.5 кг. , разпитах др колеги казаха че нищо не са хванали за мен това беше доста успешен излет , при положение че от тази година съм почнал да се занимавам със спининг :) Двете расперчета си заминаха по живо по здраво да пораснат и да ми се обадят като станат покраи 2 кг :wink:
Изображение
Аватар
rados
новобранец
новобранец
Мнения: 66
Регистриран на: Чет Юни 14, 2007 3:16 pm

Мнение от rados »

днес ще ходя на остров богдан срещу дунавци(видин) при един приятел който храни от 5-6дена и има добьр резултат на шаран.довечера ще пиша какво сьм направил.водата е яко надолу което не е много добре.дано поне задьржи ниво
има ли воля-има и пьт
Аватар
Stefko
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1526
Регистриран на: Пон Фев 14, 2005 12:58 pm
Местоположение: Sofia

Мнение от Stefko »

rados написа:днес ще ходя на остров богдан срещу дунавци(видин) при един приятел който храни от 5-6дена и има добьр резултат на шаран.довечера ще пиша какво сьм направил.водата е яко надолу което не е много добре.дано поне задьржи ниво
Радко, а с какво ходиш до острова? Да нямаш лодка случайно :roll: Питам, щото много ми е мерак да изпробвам тамошните местенца с някое желязо или силикон, а няма с какво да ида :oops:
Ако не виждаш изход от ситуацията... огледай се за вход!
Аватар
GODzillata
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 16393
Регистриран на: Сря Сеп 13, 2006 11:12 am
Местоположение: Outta space

Мнение от GODzillata »

ULtRA^CsKa, ти защо не се обади да разбием заедно с колегите, дето ни бяха на гости? :x
На риба - като на война! Fish'n'chicks! :mrgreen:
Кеч & Рилийс...в тиганааа-аха-ха-хаааа...Изображение
Аватар
Тедо
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2178
Регистриран на: Пон Апр 16, 2007 9:32 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Тедо »

някой може ли да каже откъде се е появил амура в р. Дунав? от зарибяване или се саморазвъжда?

ПС: Ако ползвате Mozilla Firefox слагането на снимки е по-лесно... Кликаш с десен бутон, копираш адреса на изображението и го пействаш във форума...
Публикувай отговор

Обратно към “Водоеми и реки”