Река Осъм

Този подфорум е създаден с цел да научаваме всичко за дадени водоеми, както каква риба има, така също и удобни места за риболов.

Модератор: sapuna

vasko147
новобранец
новобранец
Мнения: 6
Регистриран на: Чет Дек 03, 2015 10:28 pm

Река Осъм

Мнение от vasko147 »

Здравейте колеги бих искал да ви попитам дали някой скоро е ходил по река Осъм и конкретно в местноста около Смочан и Йоглав.Каква риба е активна в момента и т.н
rokooo76
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 201
Регистриран на: Чет Сеп 24, 2009 6:21 pm
Местоположение: Севлиево

Re: Река Осъм

Мнение от rokooo76 »

vasko147 написа:Здравейте колеги бих искал да ви попитам дали някой скоро е ходил по река Осъм и конкретно в местноста около Смочан и Йоглав.Каква риба е активна в момента и т.н
В момента риболова е забранен,само Щуката е разрешена.
Аватар
bobopeli
Модератор
Модератор
Мнения: 2266
Регистриран на: Съб Сеп 20, 2008 8:08 pm
Местоположение: Габрово

Re: Река Осъм

Мнение от bobopeli »

rokooo76 написа:
vasko147 написа:Здравейте колеги бих искал да ви попитам дали някой скоро е ходил по река Осъм и конкретно в местноста около Смочан и Йоглав.Каква риба е активна в момента и т.н
В момента риболова е забранен,само Щуката е разрешена.
Ако прочетете внимателно заповедта за забрана колега rokooo76 с изненада ще установете че участъка за който пита колегата vasko147 е разрешен за риболов :D
...хаосът се намира в най-голямо изобилие там, където някой се стреми да въведе ред.
И хаосът винаги надмогва реда, защото е по-добър организатор.
rokooo76
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 201
Регистриран на: Чет Сеп 24, 2009 6:21 pm
Местоположение: Севлиево

Re: Река Осъм

Мнение от rokooo76 »

bobopeli написа:
rokooo76 написа:
vasko147 написа:Здравейте колеги бих искал да ви попитам дали някой скоро е ходил по река Осъм и конкретно в местноста около Смочан и Йоглав.Каква риба е активна в момента и т.н
В момента риболова е забранен,само Щуката е разрешена.
Ако прочетете внимателно заповедта за забрана колега rokooo76 с изненада ще установете че участъка за който пита колегата vasko147 е разрешен за риболов :D
Ако е така се извинявам за грешното инфо.
Аватар
bobopeli
Модератор
Модератор
Мнения: 2266
Регистриран на: Съб Сеп 20, 2008 8:08 pm
Местоположение: Габрово

Re: Река Осъм

Мнение от bobopeli »

rokooo76 написа: Ако е така се извинявам за грешното инфо.
Забраните не са това което бяха :D Много слука и успехи ви желая!
...хаосът се намира в най-голямо изобилие там, където някой се стреми да въведе ред.
И хаосът винаги надмогва реда, защото е по-добър организатор.
Аватар
Kiko38
новобранец
новобранец
Мнения: 15
Регистриран на: Вто Авг 21, 2018 9:14 pm
Местоположение: София/Ловеч

Re: Река Осъм

Мнение от Kiko38 »

Здравейте , колеги! Аз съм редовно по река Осъм, но предимно около Александрово и Чавдарци. За съжаление при последното ми ходене ( 11-12 Август 2018 ) водата беше все още доста висока и хванах няколко добри морунажа ( 20-30 см ) и мноооогоо уклей. Стръвта беше бял.

Ще се радвам да възродим темата , тъй като съм голям фен на речния риболов , предимно на Осъм.

Поздрави и наслука!
Публикувай отговор

Обратно към “Водоеми и реки”