Платен риболов около Пловдив .

Този подфорум е създаден с цел да научаваме всичко за дадени водоеми, както каква риба има, така също и удобни места за риболов.

Модератор: sapuna

Icardinho88
новобранец
новобранец
Мнения: 8
Регистриран на: Вто Авг 08, 2017 11:38 am

Платен риболов около Пловдив .

Мнение от Icardinho88 »

В началото на април ми се иска да отидя на някой платен водоем край Пловдив но в нета няма никакво инфо за никое място . Кажете хубави местенца около Пловдив и най вече условията . Например рибката на пещерско какви са условията , като такса , взимане на риба и тн . Тези около Труд и Войводино ? И други в близо до Пловдив ако имате инфо ще съм много благодарен . Бил съм лятото само на Борец , таксата беше 5 лева , нямаше ограничения за въдици и излизаше много каракуда през целия ден и чат пат някой шаран но ми се иска да пробвам нещо различно .
Петър Недев
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 590
Регистриран на: Сря Май 04, 2005 10:01 am
Местоположение: Кърджали
Обратна връзка:

Re: Платен риболов около Пловдив .

Мнение от Петър Недев »

Потърси инфо за яз.Даскалово. Ако не ти е далеч(около 70км от Пловдив) Пиши. Ще ти дам информация. Уникален язовир с уникални риби. Мисля че е 5лв на ден на човек. Аз ходя там през забраната за по седмица и винаги си прекарвам страхотно
Когато няма риба.......не кълве!
Icardinho88
новобранец
новобранец
Мнения: 8
Регистриран на: Вто Авг 08, 2017 11:38 am

Re: Платен риболов около Пловдив .

Мнение от Icardinho88 »

Далечко ми идва на 70 км . Искаше ми се да науча условията на водоемчетата на Труд и Войводино а и рибката и други наблизо който са но за жалост в нета няма грам инфо .
Excx
новобранец
новобранец
Мнения: 14
Регистриран на: Сря Юни 19, 2013 7:16 pm

Re: Платен риболов около Пловдив .

Мнение от Excx »

Във Войводиново ходих миналата година и беше 10 лева таксата и 3 шарана безплатно независимо от килограмите. Каракудата е безплатна мисля.
lalkata
новобранец
новобранец
Мнения: 1
Регистриран на: Сря Юли 25, 2012 11:20 pm

Re: Платен риболов около Пловдив .

Мнение от lalkata »

Някой има ли инфо за Кричим "При Ильо", Руенското езеро, Войсил, Кисимови дупки?
Интерисува ме риболов на леко и тежко за ден.
Къде човек може да си направи кефа?
Публикувай отговор

Обратно към “Водоеми и реки”