Идеи...

Модератори: Димо Михалев, dobria1

Аватар
spook
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 383
Регистриран на: Пон Яну 24, 2005 5:15 pm
Местоположение: несебър-влас и обратно....

Мнение от spook »

8) :wink:
Аватар
justinian
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 572
Регистриран на: Пон Юли 25, 2005 7:19 pm
Местоположение: In Female Dreams
Обратна връзка:

Мнение от justinian »

Spook, според теб къде трябва да търсим пролетната платерина в района на Несебър- на северно пристанище, на "Естефанос" или на "Плакамото"?
Бай Кольо "Кефала" / щом си от Несебър го познаваш / ми е казвал, че в този период дава най- много на "Палиоря". Ти как мислиш?
Сърцето на глупавите е в техните уста, а устата на мъдрите са в тяхното сърце.
Аватар
batmilen
учете се от него
учете се от него
Мнения: 4888
Регистриран на: Чет Яну 06, 2005 8:56 am
Обратна връзка:

Мнение от batmilen »

Ей сега се връщам от магазин Рибар в Краставицата...при Ванко и Local...купих си 2 блесни на Абу Гарсия по 20 грама...готвя се за пролетните гофуси... :lol: Та между другото разбрах, че ако имаме късмет за събота и неделя може да докарат варненски червей... :lol:

Ако има стръв айде на ДЮНИ...на шафьорския плаж...там най-рано дава платерина през пролетта... :lol:

Та Жусти защо да ескпериментираме на Несебър...там като се стопли водата и на пристанището дава на филенце от цаца ...добра платерина... :lol:

та за събота и неделя...може да топнем куките в забраната за други риби...хахаха... :lol:
Аватар
justinian
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 572
Регистриран на: Пон Юли 25, 2005 7:19 pm
Местоположение: In Female Dreams
Обратна връзка:

Мнение от justinian »

:lol: Бат Милене, за съжаление пак няма да мога да присъствам на срещата. Сещаш се защо... Но живот и здраве да има- все някой ден и аз ще намеря време за риболов...
Темата за блесните и пролетните гофуси е много близка до сърцето ми и гали слуха ми :lol: :lol: . Направи им по едно фото на тези блесни и дай повече инфо- неръждавейки ли са или са само с лъскаво покритие? Ако са неръждавейки МОЛЯ Local да ми запази две!
Сърцето на глупавите е в техните уста, а устата на мъдрите са в тяхното сърце.
Аватар
batmilen
учете се от него
учете се от него
Мнения: 4888
Регистриран на: Чет Яну 06, 2005 8:56 am
Обратна връзка:

Мнение от batmilen »

Е ще дойде време и ти да се изправиш пред предизвикателството да ловим заедно и с други колеги... :lol:

За блесните не зная дали са от неръждавейка или са само с покритие....но покритието им е много добро... имам няколко от миналата година....не са мръднали... :lol: Прати на Локал на ЛС съобщение ...и той ще ти запази каквото трябва...ама побързай защото от 20 грамовите без окраска има още 2...от другите с окраска и различен грамаж има още ....но в ограничено количество...и един съвет ...не взимай от издължените блесни...те са за сладководен риболов...ако ги ползваш в морето...ще трябва да въртиш като луд-много бързо... :lol:
Публикувай отговор

Обратно към “Монтажи за риболов”