Спининг-оборудване за солена вода. Предложения от вас, колеги.

Модератори: Димо Михалев, dobria1

Публикувай отговор
Аватар
stanevJR
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 229
Регистриран на: Вто Юли 22, 2014 12:05 pm
Местоположение: Бургас

Спининг-оборудване за солена вода. Предложения от вас, колеги.

Мнение от stanevJR »

Здравейте колеги. Искам да ви помоля за някакви предложения от ваша страна, относно цялостен комплект за морски спининг. Намирам се във Великобритания, Лондон. Моля да пишат само отлично запознатите. Аз съм се спрял на макара дайва, модела е без значение и пръчка зога шитено, но ми се струва леко къса за целта. Благодаря ви!! Приятен ден.
"Над нещата."
http://www.nariba.com/forum/viewtopic.php?f=135&t=89200" onclick="window.open(this.href);return false;
Javor
новобранец
новобранец
Мнения: 16
Регистриран на: Нед Яну 13, 2013 10:32 am
Местоположение: Varna

Re: Спининг-оборудване за солена вода. Предложения от вас, колеги.

Мнение от Javor »

Най-добре чети с какво ловят хората там и сам направи избор, хубави марки и модели има много, но трябва да си наясно какво и как ще ловиш:
http://www.henry-gilbey.com/fishing-tackle/
liga
новобранец
новобранец
Мнения: 23
Регистриран на: Пон Окт 17, 2011 12:38 am

Re: Спининг-оборудване за солена вода. Предложения от вас, колеги.

Мнение от liga »

Аз ползвам Yamaga Ballistick 2,84м(seabass rod),а на нея Daiwa Certate 3000 и съм много доволен от комбинацията.Имам и лайт пръчка yamaga blue current и тя е супер. Graphiteleader,Daiko също са хубави марки Дайва и Шимано гледах имат хубави сопи за японския пазар.От новите модели макари на Дайва мисля,че под 500 лв. не се произвеждат в япония,което за мен има значение.Ако ловя от брега,ми е по-удобна по-дълга пръчка.Въртял съм с xzoga отдавна,но не беше шитено и нямам много впечатления. И както е написано в предходния пост зависи какво и как ще ловиш.
ellemag
новобранец
новобранец
Мнения: 10
Регистриран на: Чет Май 31, 2007 8:54 pm
Местоположение: Thessaloniki Greece

Re: Спининг-оборудване за солена вода. Предложения от вас, колеги.

Мнение от ellemag »

Здравейте,за да не отварям нова тема да попитам и аз.Нов съм, искам да си закупя комплект за спининг за море.Намирам се в Гърция рибар съм от доста години,но сега се запалих по риболова със спининг.Можете ли да ми кажете добра комбинация от пръчка и макара?Бюджета ми е около 600-700 лева за комплекта(е,50 плюс ,минус на са от значение).Благодаря предварително.
Публикувай отговор

Обратно към “Въдици, макари и такъми”