Качествени чепарета

Модератори: Димо Михалев, dobria1

Публикувай отговор
Аватар
rap66
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1126
Регистриран на: Вто Сеп 26, 2006 12:01 pm
Местоположение: Varna

Re: Качествени чепарета

Мнение от rap66 »

st_beer написа:Ето го моя начин как си правя заготовките и поставянето на самата кукa....
Какъв вътрешен диаметър е шлауха ? 1, 1.5, 2 мм.
Аватар
st_beer
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 361
Регистриран на: Сря Юли 19, 2006 1:10 pm
Местоположение: Ямбол

Re: Качествени чепарета

Мнение от st_beer »

rap66 написа:
st_beer написа:Ето го моя начин как си правя заготовките и поставянето на самата кукa....
Какъв вътрешен диаметър е шлауха ? 1, 1.5, 2 мм.
Аз ползвам 1 мм. Зависимост от дебелината на влакното с което вързвам куката вече опъвам повече или по-малко. Като направи човек някоя друга бройка ръката свиква.
Hobie Mirage Outback
_Filip123
новобранец
новобранец
Мнения: 17
Регистриран на: Нед Май 17, 2020 2:27 pm

Re: Качествени чепарета

Мнение от _Filip123 »

Днес ходих до виктория принт за да си поръчам картончета, но ми обясниха, че трябва да дойда с готов файл на който трябва да бъде дизайна на картончето. Някой може ли да ми обясни как да направя този файл?
Аватар
rap66
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1126
Регистриран на: Вто Сеп 26, 2006 12:01 pm
Местоположение: Varna

Re: Качествени чепарета

Мнение от rap66 »

_Filip123 написа:Днес ходих до виктория принт за да си поръчам картончета, но ми обясниха, че трябва да дойда с готов файл на който трябва да бъде дизайна на картончето. Някой може ли да ми обясни как да направя този файл?
С някоя програма за графичен дизайн си правиш проекта и от нея го записваш на флашка. В някоя рекламна агенция ще свършат работата бързо и качествено за немного пари.
Аватар
stareca
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 504
Регистриран на: Нед Фев 26, 2017 4:44 pm
Местоположение: Бургас

Re: Качествени чепарета

Мнение от stareca »

_Filip123 написа:Днес ходих до виктория принт за да си поръчам картончета, но ми обясниха, че трябва да дойда с готов файл на който трябва да бъде дизайна на картончето. Някой може ли да ми обясни как да направя този файл?
Във виктория принт имат готови шаблони със стандартни илюстрации на сафриди и такива неща .Понеже доста хора печатат там .Отделно разликата между 1000,2000,3000 в цената е малка това също имай в предвид .На полипропиленово велпапе не ти ли харесва .Много колеги твърдят че това е най добрия възможен вариант .
_Filip123
новобранец
новобранец
Мнения: 17
Регистриран на: Нед Май 17, 2020 2:27 pm

Re: Качествени чепарета

Мнение от _Filip123 »

Друга бургаска печетница ми предложи цена 367лв, която включва 2000бр картончета, щанца и изготвяне на проект.
Цената добра ли е или да търся друга печатница?
Аватар
stareca
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 504
Регистриран на: Нед Фев 26, 2017 4:44 pm
Местоположение: Бургас

Re: Качествени чепарета

Мнение от stareca »

_Filip123 написа:Друга бургаска печетница ми предложи цена 367лв, която включва 2000бр картончета, щанца и изготвяне на проект.
Цената добра ли е или да търся друга печатница?
Цената ми се струва доста завишена .Направи си проект и печатай във викторията там ценете са доста по поносими те вече имат готова матрица и няма да те налеят за изработването и.
Аватар
gergi_81
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 612
Регистриран на: Нед Окт 19, 2014 5:55 am

Re: Качествени чепарета

Мнение от gergi_81 »

_Filip123 написа:Друга бургаска печетница ми предложи цена 367лв, която включва 2000бр картончета, щанца и изготвяне на проект.
Цената добра ли е или да търся друга печатница?
Цената е много добра ако ти правят щанца, но имай предвид, че после тази щанца ще се ползва и от други. И ако аз отида след теб, с твоята щанца ще ми ги направят за 100-150лв. Виктория принт имат няколко щанци и не ти взимат пари за това. По принцип не работят с крайни клиенти и може да ти откажат, но всичко е на договорки. Ще се разберете.

Хубаво е да обърнеш внимание и на модела картонче. Има няколко варианта на цепката, на която се редят куките. Ако мислиш да връзваш с повече куки 12-15-20 е по-лесно ако цепката е права. Ще опитам да ти кача снимка.
225683537_10216363298673933_3993461744107258516_n.jpg
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
_Filip123
новобранец
новобранец
Мнения: 17
Регистриран на: Нед Май 17, 2020 2:27 pm

Re: Качествени чепарета

Мнение от _Filip123 »

Благодаря и на двама ви за съветите. Ще си направя дизайна сам и ще се опитам да напечатам картончетата във Виктория принт.
_Filip123
новобранец
новобранец
Мнения: 17
Регистриран на: Нед Май 17, 2020 2:27 pm

Re: Качествени чепарета

Мнение от _Filip123 »

Кой беше човекът, който продаваше малки бурканчета с корабна боя?
Аватар
stareca
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 504
Регистриран на: Нед Фев 26, 2017 4:44 pm
Местоположение: Бургас

Re: Качествени чепарета

Мнение от stareca »

_Filip123 написа:Кой беше човекът, който продаваше малки бурканчета с корабна боя?
Мисля че няма такъв вече иначе колегата gergi 81
В някакъв момент предлагаше .
Аватар
gergi_81
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 612
Регистриран на: Нед Окт 19, 2014 5:55 am

Re: Качествени чепарета

Мнение от gergi_81 »

stareca написа:
_Filip123 написа:Кой беше човекът, който продаваше малки бурканчета с корабна боя?
Мисля че няма такъв вече иначе колегата gergi 81
В някакъв момент предлагаше .
Боята вече стана като чепаретата ми. Заявки само януари и се чака с месеци;) ... и само за отбрани клиенти. :lol:

Мога да предложа сигнална боя цвят "Лайм" в бурканче 25мл на цена от 15лв. Корабна боя - ЧЕРВЕН МАТ, бурканче 25мл - 15лв . Заявки - януари месец. Пращам само по Еконт, с касова бележка и фактура по ДДС ако желае клиента.

Боята, която ползвам и предлагам няма аналог до момента и който я е ползвал, ще потвърди. Себестойността и е далеч под 15лв за 25мл, но моето време и ангажимент да я приготвя и пратя струва толкова, и не ми се слушат и четат глупости. Като много знаете и разбирате - правете си я сами. Който иска!

Лакпром предлагат сигнална боя за метал 180мл на цена под 10лв, ако искате пробвайте и нея. Моята е на друга цена :wink:
Аватар
redovi555
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 261
Регистриран на: Вто Окт 05, 2010 2:53 pm
Местоположение: Варна

Re: Качествени чепарета

Мнение от redovi555 »

Колеги някой да е виждал по магазините във Варна полипропиленово велпапе ?
По големите вериги няма.

https://markita.net/velpape-polipropile ... vetno.html
_Filip123
новобранец
новобранец
Мнения: 17
Регистриран на: Нед Май 17, 2020 2:27 pm

Re: Качествени чепарета

Мнение от _Filip123 »

redovi555 написа:Колеги някой да е виждал по магазините във Варна полипропиленово велпапе ?
По големите вериги няма.

https://markita.net/velpape-polipropile ... vetno.html
Наскоро и моето 3мм велпапе свърши и реших да си поръчам пак от маркита, но имаха само 3мм цвят:натурален.
Изпратиха ми един лист, които обаче не отговоря на 3мм, а на 4мм
20210814_122159.jpg
Затова внимавай ако решиш да си поръчаш от тях!
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
ico75
новобранец
новобранец
Мнения: 3
Регистриран на: Вто Окт 13, 2009 3:23 pm

Re: Качествени чепарета

Мнение от ico75 »

Здравейте колеги , от къде може да се закупи термосвиваем шлаух прозрачен с малък диаметър ?
Публикувай отговор

Обратно към “Изкуствени примамки”