На Дюни?

Модератори: emo vasilev, alekst

roko-koko
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 609
Регистриран на: Чет Окт 08, 2009 8:33 am

Re: На Дюни?

Мнение от roko-koko »

Aми ще се внимава особенно ако влизаш или излизаш от отбивката за агалина ,макар че трудно е да я наречеш по някакав начин наподобяващ или доближаващ име напът или нещо от пътната инфраструктура :lol: :lol: :lol: .Верно че и на мен ми се наложи в сабота да псувам като ми се наложи да се връщам през созопол да минавам за царево,и си рекох още в понеделник като се прибера в Бургас ще пусна информация на колегите но..........дано не са били много псуващите като мен в събота за което се извинявам за разсеяността ми.Поздрави и на слука :axe: :drinkers:
flycho
новобранец
новобранец
Мнения: 79
Регистриран на: Пет Юли 07, 2006 1:47 pm
Местоположение: Бургас

Re: На Дюни?

Мнение от flycho »

тази отбивка беше много полезна, но и наистина много опасна. докато не направят там нормално кръстовище със знаци и разширение на лентата по-добре наистина да стои затворена. иначе има и друга отбивка, която е малко по-неудобна, но не се налага да се връщаш чак до созопол. Вижте на този линк http://maps.google.com/maps?f=q&source= ... 2&t=h&z=14 , пътя излиза на в дюни точно като минава точно покрай блатата в посока от югозапад към североизток. Аз съм минавал по този път зимата, има малко дупки, но не е нещо страшно. Сега гледам, че има и друг път над него, не съм го пробвал.
rimohit
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1391
Регистриран на: Пет Май 13, 2005 9:04 pm
Местоположение: Бургас-Стара Загора-в каяка

Re: На Дюни?

Мнение от rimohit »

Колега .. по този път , по който си минавал зимата се пробвах да мина преди седмица. Стигнах до първите сгради и пътя свърши или по точно остана между една ограда в страни от която на 1-2м имаше високи камари някакви отпадъци . Не съм с джип а и в тези боклуци да се пукна гума има голяма вероятност. Лека кола в момента мисля, че е абсурд да мине от там без сериозен риск :(
татовамомченценаучибезбройнещаотмоитерепортажидобисмелостоттяхвидячеивБългарияможедаселовирибаскаяккопираабсолютновсичкитемимаршрутиирепортажиипослегипредставикатосвоивМаниятаинаРиба
Деян4444
новобранец
новобранец
Мнения: 1
Регистриран на: Сря Мар 13, 2019 12:03 pm

Re: На Дюни?

Мнение от Деян4444 »

Инфо за монтаж за платерини на дюни можели защото ще ходя от 2 септември и мися че са излезнали. :fishing6:
Публикувай отговор

Обратно към “Информация за местата за риболов по морето”