КАЛИАКРА

Модератори: emo vasilev, alekst

Публикувай отговор
rdg
новобранец
новобранец
Мнения: 12
Регистриран на: Чет Сеп 23, 2010 9:29 am

Re: КАЛИАКРА

Мнение от rdg »

mmkatch написа:Здравейте колеги,

Може ли някой да ме ориентира в района на Тузлата къде може да се пробва риболов от брега? Както можете да се досетите, съм просто летовник и за няколко дена ще съм там в края на месеца. Иначе имам такъми и малък опит в морския риболов :)
В непосредствена близост ти е Бялата Лагуна.Там има 2 буни от които можеш да си рибарстваш на воля :)
Точно пред Тузлата има мн камъни...
mmkatch
новобранец
новобранец
Мнения: 27
Регистриран на: Пет Авг 28, 2015 3:03 pm

Re: КАЛИАКРА

Мнение от mmkatch »

Благодаря "rdg" за съвета. Ще пробвам от тях, а каква риба може да се търси по това време. Рано е за зарган до колкто знам.
dido_di
новобранец
новобранец
Мнения: 94
Регистриран на: Пет Окт 10, 2008 3:42 pm
Местоположение: Добрич

Re: КАЛИАКРА

Мнение от dido_di »

Там можеш да си хащаш илария/платерина на воля.Като се скрие слънцето може да пробваш на чепаре за сафрид/хариб но не очакваи сурер резултати.На слука.
mmkatch
новобранец
новобранец
Мнения: 27
Регистриран на: Пет Авг 28, 2015 3:03 pm

Re: КАЛИАКРА

Мнение от mmkatch »

Благодаря didi_di! Ще пробвам, пък каквото стане, дано времето да позволи, че като го гледам май няма да е много за плаж :)
mmkatch
новобранец
новобранец
Мнения: 27
Регистриран на: Пет Авг 28, 2015 3:03 pm

Re: КАЛИАКРА

Мнение от mmkatch »

Завърнах се, и мога да кажа, че времето въпреки преваляванията беше добро :) Риболов от буните пробвах само една вечер за около 1 час на чепаре - хванах само 1 хариб и за моя изненада няколко малки чернокопчета (5-6 см) - естествено бяха върнати обратно в морето.
Иначе хванах няколко иларии рано сутринта от плажа, преди да стане време за плаж. Като цяло има хубави места в района. За съжаление не успах да хвана сафрид. В риболовния магазин в Каварна ми казаха да отида към Тюленово, но нямах време. Да се надяваме някой друг път!
Публикувай отговор

Обратно към “Информация за местата за риболов по морето”