КАЛИАКРА

Модератори: emo vasilev, alekst

Публикувай отговор
SANTIMIR
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 341
Регистриран на: Съб Юни 12, 2010 5:12 am
Местоположение: варна

Re: КАЛИАКРА

Мнение от SANTIMIR »

вчера от лодка към 11.кила сафрид и 1 кило чернокоп до обяд - за брега незнам .
Аватар
StefanHristov
новобранец
новобранец
Мнения: 50
Регистриран на: Чет Окт 10, 2013 4:40 pm
Местоположение: Варна

Re: КАЛИАКРА

Мнение от StefanHristov »

Някой може ли да помогне с малко инфо? Къде са местата за хвърляне на Калиакра и как се стига до тях? Благодаря предварително.
kamaka
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 201
Регистриран на: Вто Фев 03, 2009 12:05 pm
Местоположение: карнобат

Re: КАЛИАКРА

Мнение от kamaka »

Колеги и Колежки да ви помоля да подкрепите със едно харесване снимката на мои приятели които участват в конкурс за най-влюбена двойка пазарувала във магазин на СВА - харесването на снимката ще им позволи да съберат повече гласове и евентуално да спечелят конкурса който преключва в 17 часа на 20.02.14г -ето линк към снимката,гласува се чрез фейсбук също вашите семейства и приятели от техните фейсбуци могат да харесат снимката-Благодаря...
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater" onclick="window.open(this.href);return false;
Хора има много,ама Човеци вече няма............
Аватар
rikitikitavi
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 997
Регистриран на: Вто Мар 06, 2007 4:29 pm
Местоположение: Варна

Re: КАЛИАКРА

Мнение от rikitikitavi »

kamaka написа:Колеги и Колежки да ви помоля да подкрепите със едно харесване снимката на мои приятели които участват в конкурс за най-влюбена двойка пазарувала във магазин на СВА - харесването на снимката ще им позволи да съберат повече гласове и евентуално да спечелят конкурса който преключва в 17 часа на 20.02.14г -ето линк към снимката,гласува се чрез фейсбук също вашите семейства и приятели от техните фейсбуци могат да харесат снимката-Благодаря...
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater" onclick="window.open(this.href);return false;
Вече не знам в коя поредна тема намирам това (последен продукт на храносмилателната система). Как не те е срам да го правиш???
Е-книгата "Черноморски риболов"
http://knigite.bg/book.php?pid=268" rel="nofollow" onclick="window.open(this.href);return false;
kamaka
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 201
Регистриран на: Вто Фев 03, 2009 12:05 pm
Местоположение: карнобат

Re: КАЛИАКРА

Мнение от kamaka »

Аз като го публикувах незнаех,че обикаляш всички теми само в две в морски риболов го публикувах а евентуално отговор дали ме е изсрам няма да ти дам понеже от червени точки нищо няма да се види.Какво лошо намираш в това да си помоля колегите и колежките да ударят едно рамо на мои приятели в този конкурс?Ако не желаеш да помогнеш поне не пиши глупости не ти е чест да се наричаш рибарин и да нападаш колега който иска само да помогне на приятели...
Хора има много,ама Човеци вече няма............
Аватар
Моряка
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2969
Регистриран на: Пон Сеп 24, 2007 8:06 pm
Местоположение: Иван Димитров-Варна

Re: КАЛИАКРА

Мнение от Моряка »

Аз пък бих отговорил така: Като влезеш да гледаш филм в киносалона, очакваш да няма просещи циганета между редовете.Има си раздел разни, аз ако го прочета там бих се включил :wink:
А сега де? :roll:
Аватар
dobria1
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1561
Регистриран на: Сря Юни 24, 2009 9:58 pm
Местоположение: Варна

Re: КАЛИАКРА

Мнение от dobria1 »

kamaka написа:а евентуално отговор дали ме е изсрам няма да ти дам

Хич не те е ИЗсрам явно :oops:
НАЙ МИ Е ДОБРЕ ЛЯТО КАТО Е!!!
Изображение
kamaka
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 201
Регистриран на: Вто Фев 03, 2009 12:05 pm
Местоположение: карнобат

Re: КАЛИАКРА

Мнение от kamaka »

Моряка написа:Аз пък бих отговорил така: Като влезеш да гледаш филм в киносалона, очакваш да няма просещи циганета между редовете.Има си раздел разни, аз ако го прочета там бих се включил :wink:
Ne si korekten pyrvo ne sym mangal vtoro ne prosia iskah pomosht ot kolegi ribari no izglejda wie dvamata ste sobstvenici na moreto...sori che si pomislih che kolegite ribari shte otkliknat iskam da se zabutate vyv niakoa niva i djipovete na kolegite da vi podminavata ta da vidim togava koi se moli...Aide hwashtaite si malkia palamud syjaliavam che se obyrnah kym vas...
Хора има много,ама Човеци вече няма............
Аватар
dobria1
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1561
Регистриран на: Сря Юни 24, 2009 9:58 pm
Местоположение: Варна

Re: КАЛИАКРА

Мнение от dobria1 »

kamaka написа:iskam da se zabutate vyv niakoa niva i djipovete na kolegite da vi podminavata ta da vidim togava koi se moli...Aide hwashtaite si malkia palamud syjaliavam che se obyrnah kym vas...

Земеделския форум не е тук а и тук се пише четливо на БГ
НАЙ МИ Е ДОБРЕ ЛЯТО КАТО Е!!!
Изображение
Аватар
rikitikitavi
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 997
Регистриран на: Вто Мар 06, 2007 4:29 pm
Местоположение: Варна

Re: КАЛИАКРА

Мнение от rikitikitavi »

kamaka написа:Аз като го публикувах незнаех,че обикаляш всички теми само в две в морски риболов го публикувах а евентуално отговор дали ме е изсрам няма да ти дам понеже от червени точки нищо няма да се види.Какво лошо намираш в това да си помоля колегите и колежките да ударят едно рамо на мои приятели в този конкурс?Ако не желаеш да помогнеш поне не пиши глупости не ти е чест да се наричаш рибарин и да нападаш колега който иска само да помогне на приятели...
в интерес на истината никога не съм се наричал рибарин.Интересното е,че и никой от познатите ми така не ме е наричал.
това,че обикалям из форума си ми е удоволствие и право.Ако на някого преча -ще се обърне към админите и ще ме спрат да обикалям.
изброих шест различни теми в които си пуснал едно и също нещо, без да е във връзка с нито една от тях.Имаш доста написани мнения във форума -знаеш правилата и явно го правиш нарочно.
нищо лошо не намирам да се обърнеш към колегите за помощ ама да е поне в раздела-разни. ако беше там и беше различно от фейсбук-моето + щеше да го има и нямаше и да ме разбереш.
колкото до писането на глупости-моля прегледай всичко написано от мен в този или в които и да е форум(едно и също име имам навсякъде) и тогава давай определения
да засегна и интересния ти аграрен въпрос-да ти кажа съвсем честно ако закъсам в нивата, джип трудно би ме подминал и продължил напред.Виж трактор-да.И в тази ситуация хващам лопатата (дето винаги нося) и се откопавам.

надявам се,че бях достатачно обстоен и информативен.
Е-книгата "Черноморски риболов"
http://knigite.bg/book.php?pid=268" rel="nofollow" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
kukukuka
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2491
Регистриран на: Чет Окт 11, 2012 3:42 pm
Местоположение: Варна

Re: КАЛИАКРА

Мнение от kukukuka »

[quote="Моряка"]Аз пък бих отговорил така: Като влезеш да гледаш филм в киносалона, очакваш да няма просещи циганета между редовете.Има си раздел разни, аз ако го прочета там бих се включил :wink:[/quo


уместна забележка :axe: :lol: :lol: :lol:
"Ако в крайна сметка се окажете със скучен, нещастен живот, защото сте слушали майка си, баща си, учителя си, свещеника или някой тип по телевизията, който ви казва как да вършите нещата, то вие си го заслужавате"
kamaka
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 201
Регистриран на: Вто Фев 03, 2009 12:05 pm
Местоположение: карнобат

Re: КАЛИАКРА

Мнение от kamaka »

Хайде да престанем да се дърлим..написал съм го написал...мислех че ще ударите по едно рамо...ма...съжалявам че влязох във морския раздел...няма смисъл да отговаряте Аз повече няма да влизам тук и без това ходя само на сладководен риболов...А и вместо да правим сиир имам лично можехте там да ме скастрите по коректно...лек ви ден...
Хора има много,ама Човеци вече няма............
SANTIMIR
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 341
Регистриран на: Съб Юни 12, 2010 5:12 am
Местоположение: варна

Re: КАЛИАКРА

Мнение от SANTIMIR »

ОООпааа след доста дълго отсъствие , най после .Е как е как
я карате
byffer
новобранец
новобранец
Мнения: 2
Регистриран на: Пет Юни 08, 2018 12:27 pm

Re: КАЛИАКРА

Мнение от byffer »

Вчера от лодка 6кг. Сафрид но дребен това за около 2 часа после излезе лош вятър дигна вълна и се прибрахме
mmkatch
новобранец
новобранец
Мнения: 27
Регистриран на: Пет Авг 28, 2015 3:03 pm

Re: КАЛИАКРА

Мнение от mmkatch »

Здравейте колеги,

Може ли някой да ме ориентира в района на Тузлата къде може да се пробва риболов от брега? Както можете да се досетите, съм просто летовник и за няколко дена ще съм там в края на месеца. Иначе имам такъми и малък опит в морския риболов :)
Публикувай отговор

Обратно към “Информация за местата за риболов по морето”