Морска гара Варна - ПОБЕДА!!!

Модератори: emo vasilev, alekst

Публикувай отговор
Аватар
Val848
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 148
Регистриран на: Сря Май 25, 2011 9:33 am
Местоположение: Варна

Re: Морска гара Варна - ПОБЕДА!!!

Мнение от Val848 »

кажете за монтажа на плувка и стръв- каква използвате, че морският не го разбирам много ,пък ми се ходи :) ....
Аватар
Моряка
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2969
Регистриран на: Пон Сеп 24, 2007 8:06 pm
Местоположение: Иван Димитров-Варна

Re: Морска гара Варна - ПОБЕДА!!!

Мнение от Моряка »

dobria1 написа: но за канала и езерото ти е нужен билет (затова се води ЕЗЕРО)
То това им е поредната глупост-както и да го оглеждам не виждам езеро(естествено създаден воден обект).Виждам изкуствено прокопан корабоплавателен канал в който живее само морска риба.

За Морска гара,като се пази чисто и се държим културно имаме шанс :)
А сега де? :roll:
Trol
новобранец
новобранец
Мнения: 68
Регистриран на: Пет Мар 16, 2007 9:29 am
Местоположение: Варна (GR-махала)
Обратна връзка:

Re: Морска гара Варна - ПОБЕДА!!!

Мнение от Trol »

Пак се започва!!
http://news.varna24.bg/274776.html
valeripetrov
новобранец
новобранец
Мнения: 82
Регистриран на: Вто Авг 04, 2009 6:30 pm

Re: Морска гара Варна - ПОБЕДА!!!

Мнение от valeripetrov »

Явно и вестниците работят за тях. Почти всяка вечер съм на морска гара,почти всеки рибар знае къде пристават въпросните корабчета и всеки гледа да не застава там ,където пристават.Колкото до кървавия инцидент за ,който споменават не съм чувал ако имаше нещо такова щеше да се разчуе. Да се върнем към въпросните корабчета не знам дали тези корабчета имат право да пристават и да нощуват на морска гара,но с това трябва да се занимават други хора на, които заплатите им идват от нашите данъци и такси. Може това да не знам,но едно нещо знам,че нямат право да си изхвърлят трюмните води свободно в морето,а особенно в района на гарата. Това съм го виждал със собствените си очи ,както и много други. Трябва да се съберем и да се противопоставим на тия забрани и бариери, които изникват постоянно ,както повишаването на данъците итаксите.В противен случай ни остава доброволно да си плащаме данъците и таксите ,за да могат единици да се възползват от тях и да забогатяват по лесно на наш гръб.Колкото до кода за сигурност само в България ли го има защо до сега го нямаше.Това да не код за сигурност на наши ...!
valeripetrov
новобранец
новобранец
Мнения: 82
Регистриран на: Вто Авг 04, 2009 6:30 pm

Re: Морска гара Варна - ПОБЕДА!!!

Мнение от valeripetrov »

До всички ,които са против забраните на Морска гара Варна! При Илко в рибарския магазин се прави подписка. По-вече информация на място.
krasikostadin
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 164
Регистриран на: Чет Сеп 11, 2008 6:52 pm
Местоположение: Варна-Добрич

Re: Морска гара Варна - ПОБЕДА!!!

Мнение от krasikostadin »

valeripetrov написа:До всички ,които са против забраните на Морска гара Варна! При Илко в рибарския магазин се прави подписка. По-вече информация на място.
Къде е този магазин?
ПАЗЕТЕ ПРИРОДАТА ЧИСТА!
Trol
новобранец
новобранец
Мнения: 68
Регистриран на: Пет Мар 16, 2007 9:29 am
Местоположение: Варна (GR-махала)
Обратна връзка:

Re: Морска гара Варна - ПОБЕДА!!!

Мнение от Trol »

В салона на Морска гара е магазина
Trol
новобранец
новобранец
Мнения: 68
Регистриран на: Пет Мар 16, 2007 9:29 am
Местоположение: Варна (GR-махала)
Обратна връзка:

Re: Морска гара Варна - ПОБЕДА!!!

Мнение от Trol »

Аватар
plamenski4
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 277
Регистриран на: Пет Яну 07, 2011 5:32 pm
Местоположение: Варна

Re: Морска гара Варна - ПОБЕДА!!!

Мнение от plamenski4 »

Колеги , някой може ли да каже кога ще отворят Морска гара за риболов ?
Аватар
Angel_d4
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 272
Регистриран на: Чет Окт 07, 2010 10:30 am
Местоположение: Добрич

Re: Морска гара Варна - ПОБЕДА!!!

Мнение от Angel_d4 »

В тази тема колегата е написал http://forum.nariba.com/viewtopic.php?f ... 5&start=45
atev написа:От три седмици риболов пред Морска гара не се допуска и за да изясня причината днес имах среща с Изп. директор на Пристанище Варна.
Господин Папазов ме увери, че причината не са рибарите а новите изисквания за сигурност на летища, пристанища и жп гари и след приключване на активния сезон рибарите отново ще бъдат допуснати пред Морска гара.
Изображение
nasko_sym
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 141
Регистриран на: Сря Май 25, 2011 12:36 am
Местоположение: Варна

Re: Морска гара Варна - ПОБЕДА!!!

Мнение от nasko_sym »

plamenski4 написа:Колеги , някой може ли да каже кога ще отворят Морска гара за риболов ?
Споко Пламене.Има и други места.
Аватар
plamenski4
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 277
Регистриран на: Пет Яну 07, 2011 5:32 pm
Местоположение: Варна

Re: Морска гара Варна - ПОБЕДА!!!

Мнение от plamenski4 »

Надявам се да ми покажеш :)
staki
новобранец
новобранец
Мнения: 15
Регистриран на: Съб Ное 20, 2010 4:18 pm

Re: Морска гара Варна - ПОБЕДА!!!

Мнение от staki »

Не искам да спамя по темата, в другия раздел пратих питане. Така, значи на летищата кога минеш паспортен контрол не те закачат, защо трябва да е по различно и на морска гара. Има си охрана, има си бариера, имат си тетрадки.Ако имат желание могат да запишат имената на влизащите.И това за безопасноста е пълна тъпотия, всеки терорист може да си плати и да ползва корабчетата за разходка, да ги гръмни или да заложи бомба, цялата работа е да няма рибари.Завзеха плочата, сега от морска гара ни гонят това си е дискримонация.
Аватар
1000n
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 834
Регистриран на: Пет Юли 04, 2008 10:21 pm
Местоположение: Родом от Варна, живеещ в София

Re: Морска гара Варна - ПОБЕДА!!!

Мнение от 1000n »

Здравейте! :D

В момента съм в София. Захванал съм се със забраната на риболова на кея на Морска Гара - Варна. Изпратил съм жалби до няколко институции, включително и до Главна Дирекция "Гранична Полиция". Но служителите от ГД "Гранична Полиция" искат да доуточня забраната за риболов от кого точно е била осъществявана. Аз не мога в момента да проверя, тъй като съм на другия край на България. Моля някой колега, който минава днес от там да се осведоми и да драсне два реда тук. Аз съм почти сигурен, че това са служители на някаква частна охранителна фирма, но дори и само името на фирмата да се разбере би било ценна информация. Благодаря предварително от името на всички риболовци, разчитащи на възможността за риболов на това място. :D
Наслука на всички! :D
rumensr
новобранец
новобранец
Мнения: 13
Регистриран на: Вто Юни 29, 2010 7:31 pm
Местоположение: Варна

Re: Морска гара Варна - ПОБЕДА!!!

Мнение от rumensr »

До колкото разбрах е била издадена устна заповед за забрана за риболов на Морска гара във Варна от началника на Морска администрация-Варна,по молба от началника на самата Морска гара.
Публикувай отговор

Обратно към “Информация за местата за риболов по морето”