Морска гара Варна - ПОБЕДА!!!

Модератори: emo vasilev, alekst

Публикувай отговор
hvdragon
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 118
Регистриран на: Съб Окт 06, 2007 7:59 am
Местоположение: Варна

Морска гара Варна - ПОБЕДА!!!

Мнение от hvdragon »

tatkoogi
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 249
Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 6:47 pm
Местоположение: Варна

Re: Морска гара Варна - ПОБЕДА!!!

Мнение от tatkoogi »

Според мен е малко рано да се радваме. Да има решение, ама има и поговорка - "Царя дава, пъдаря не!" Все пак дано нещата се разрешат в наша полза!
Аватар
dobromir_bo
новобранец
новобранец
Мнения: 79
Регистриран на: Съб Фев 09, 2008 11:15 am
Местоположение: Варна

Re: Морска гара Варна - ПОБЕДА!!!

Мнение от dobromir_bo »

Ще обжалват пред Апелативен съд , дано и неговото решение е в наша полза .
starcho
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1495
Регистриран на: Съб Фев 07, 2009 7:58 pm

Re: Морска гара Варна - ПОБЕДА!!!

Мнение от starcho »

Хубаво,а за плочата май няма хабер,там няма скъпи частни корита.Или само за момент,запазено място за акостиране на момци в черно.
Аватар
ribarshe
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 512
Регистриран на: Сря Дек 13, 2006 9:33 am
Местоположение: Васил Василев-Варна

Re: Морска гара Варна - ПОБЕДА!!!

Мнение от ribarshe »

Дано да стане нашта работа :prayer: :prayer:
runner
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 339
Регистриран на: Пет Юни 22, 2007 9:57 am
Местоположение: Варна

Re: Морска гара Варна - ПОБЕДА!!!

Мнение от runner »

Да ве, дано стане! Дано, дано! Ама и ние трябва да се постараем малко и да не оставяме нищо след себе си по кея, че така само им отваряме устата на тези еничари. Те това и чакат. Иначе губим едно от най-удобните места за нас - кафе, вода, тоалетна... Остават само да има и хубаво време, малко рибка и добра компания. Какво повече да иска човек!
Аватар
Булти
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2744
Регистриран на: Чет Апр 27, 2006 11:23 am
Обратна връзка:

Re: Морска гара Варна - ПОБЕДА!!!

Мнение от Булти »

остава и нас да ни пуснат да ловиме в Бургаското пристанище , ма не вярвам ...Бургас е най-най-най селския град съществувал някога по Западното крайбрежие на Черно Море :evil: :evil: :evil:....ами и ние сме си велики п...и :evil: :evil: :evil:
Аватар
Моряка
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2969
Регистриран на: Пон Сеп 24, 2007 8:06 pm
Местоположение: Иван Димитров-Варна

Re: Морска гара Варна - ПОБЕДА!!!

Мнение от Моряка »

Булти написа:остава и нас да ни пуснат да ловиме в Бургаското пристанище
Те и нас не ни пускат в пристанище Варна.Говорим само за пасажерния терминал.И понеже се води митническа зона,поне на мен ми се иска да е ,както преди,да си ловим свободно и денонощно,освен ако няма пасажер.
А сега де? :roll:
карид
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1740
Регистриран на: Чет Авг 30, 2007 2:55 pm
Местоположение: Бургас

Re: Морска гара Варна - ПОБЕДА!!!

Мнение от карид »

Моряка написа:,да си ловим свободно и денонощно
Туй през нощта забранено бре!
Ма и аз понякога се пробвам на нощния, кат не ще през деня. :wink:
Аватар
pluv4o
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1085
Регистриран на: Чет Дек 28, 2006 9:25 pm
Местоположение: varna

Re: Морска гара Варна - ПОБЕДА!!!

Мнение от pluv4o »

Те добре че разрешиха риболова на Морска гара,ама защо въобще го забраниха. :smt017 В гръцко и турско си е разрешено нон стоп.Има-няма кораб с пасажери,колегите рибари си ловят на воля.Че има и какво да ловят :wink:
iliev68
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 107
Регистриран на: Чет Окт 15, 2009 9:29 pm
Местоположение: варна

Re: Морска гара Варна - ПОБЕДА!!!

Мнение от iliev68 »

Плувчо,докато има такива дебелосерковци като господин ти Па...зов който стои под климатика и се вживява като Бог ще се чудим къде да научим синовете си да ловят риба.Вместо да стоят по цял ден пред компа а не дай боже и др. глупости да правят може да се занимават с риболов.Съжалям за острото изказване но не могажах да се сдържа.
fakir
новобранец
новобранец
Мнения: 57
Регистриран на: Сря Май 23, 2007 10:21 am

Re: Морска гара Варна - ПОБЕДА!!!

Мнение от fakir »

бачо Киро пише червени точки в тефтерчето предизборно ;), въпреки, че знае апелативния ще реши в наш ущърб заради митническия статут на терминала и напора на тимаджиите с техния ресторант...
...когато няма риба, и жабата е рак...
Radush
новобранец
новобранец
Мнения: 41
Регистриран на: Нед Апр 12, 2009 11:18 am
Местоположение: Варна

Re: Морска гара Варна - ПОБЕДА!!!

Мнение от Radush »

То уж за предното лято още щяха да пускат, ама нищо подобно. Докато не се съберем да ги изринем тия измекяри няма да стане :axe:
Хавайски копиехвъргач!
Аватар
1000n
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 834
Регистриран на: Пет Юли 04, 2008 10:21 pm
Местоположение: Родом от Варна, живеещ в София

Re: Морска гара Варна - ПОБЕДА!!!

Мнение от 1000n »

Аз си мисля, че нещата винаги могат да се разрешат човешки, миролюбиво и чрез обсъждане и усилия за разрешаване на проблемите и на двете страни........ :D Например, да, вярно е, че като се лови риба някъде може и да се цапа наоколо, но тогава пък могат да се поставят повече кошчета за боклук и всеки да следи да не оставя след себе си разни грозни гледки, като за последното може ако трябва дори да има и глоби! Хайде, някои хора понякога са по-разсеяни или пък, например, са уморени или пък много бързат за нанякъде си, тогава другите, които са наоколо, когато си тръгват, като почистват собствените си места за риболов могат да почистят и съседното - не е кой знае колко уморително занимание и усилие! По-добре да изчистим малко повече отпадъци, но да можем да ловим риба и друг път! :wink: От друга страна, ако някой в никакъв случай НЕ иска да чисти отпадъците оставени от някой друг - направо по-добре дори да каже, кой ги е оставил, за да бъде глобен замърсяващият, защото по-добре и за замърсяващият е да си плати глобата, отколкото никога да не може да лови повече риба там(както ТОЙ САМИЯТ, така и ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ)! :wink: Също така, идват чужденци с големите пътнически кораби, но дали тези екскурзианти искат да видят само едни безлюдни бетонни кейове, та макар и идеално чисти или биха предпочели да видят, че това не е едно обезлюдено място, че навън има хора, които се забавляват и които ловят някакви риби!? :wink: Така, че мисля, че дори и пристанищната управа имат интерес от това риболовът на Морска Гара да бъде разрешен, а не забранен! :D А ако решат да се плащат глоби за непочистени места след риболов - не е и нужно да назначават и нови хора, занимаващи се със събиране на парите за глоби! Просто увеличават с десетина процента заплатата на охраната(то май и без това те хората си умират от скука цял ден) и им възлагат на тях да съставят актове и/или да дават фишове срещу платената глоба! А в случай, че не е ясно, кой е оставил неизчистено от отпадъци място, то охраната да бъде длъжна да изчисти от там отпадъците(това ще накара хората от охраната да следят внимателно, кой кога си тръгва :wink: ), така чистотата ще е НАЛИЦЕ! :D ............ Искам да кажа, че има сигурно хиляди начини проблемът да бъде решен в ПОЛЗА НА ВСИЧКИ СТРАНИ! :D Наслука! :D
tatkoogi
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 249
Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 6:47 pm
Местоположение: Варна

Re: Морска гара Варна - ПОБЕДА!!!

Мнение от tatkoogi »

1000n написа:Аз си мисля, че нещата винаги могат да се разрешат човешки, миролюбиво и чрез обсъждане и усилия за разрешаване на проблемите и на двете страни ............ Искам да кажа, че има сигурно хиляди начини проблемът да бъде решен в ПОЛЗА НА ВСИЧКИ СТРАНИ! :D Наслука! :D
Чудесно изразена позиция. Така е. Но, определено съм сигурен, че нещата едва ли ще се уредят в наша полза. Просто никой от хората, които се канят да налеят пари в това място не го интересува какво искаме ние. Да, начини има, но желание и интерес не! Дано не съм прав!
Публикувай отговор

Обратно към “Информация за местата за риболов по морето”