Ахтопол

Модератори: emo vasilev, alekst

Публикувай отговор
tamahur
новобранец
новобранец
Мнения: 26
Регистриран на: Вто Фев 12, 2008 4:16 pm

Ахтопол

Мнение от tamahur »

Здравейте, колеги! От 04.09 ще съм в Ахтопол. Ако има някой , който може да да ди информация къде какво и как се лови и има желание разбира се нека пише.
fisher38
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 140
Регистриран на: Сря Мар 16, 2011 6:47 pm

Re: Ахтопол

Мнение от fisher38 »

вечер на кея сафрид на финна плувка на скарида на 1-2 метра,на плувка и дъно с червеи от кея или плажа платерини, а на бомарда от кея и скалите до фара зарган и платерини ,на дъно сьщо попче,скорпид и дракон, обща информация отпреди няколко години и наслука.
borko84
новобранец
новобранец
Мнения: 69
Регистриран на: Пон Юли 06, 2009 1:48 pm
Местоположение: Варна

Re: Ахтопол

Мнение от borko84 »

Здравейте! Някой може ли да ми потвърди със сигурност, че в Ахтопол се продава морски червей ? Благодаря на отзовалите се !
tamahur
новобранец
новобранец
Мнения: 26
Регистриран на: Вто Фев 12, 2008 4:16 pm

Re: Ахтопол

Мнение от tamahur »

Миналата година продаваха. Мисля, че и сега ще има. Пиши ако ходиш за риба там какви са резултатите. Поздрави и наслука.
borko84
новобранец
новобранец
Мнения: 69
Регистриран на: Пон Юли 06, 2009 1:48 pm
Местоположение: Варна

Re: Ахтопол

Мнение от borko84 »

Благодаря !
Другата седмица съм там. Ще пиша, дано да има с какво да се похваля :) Поздрави!
TVB
новобранец
новобранец
Мнения: 15
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 9:25 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Ахтопол

Мнение от TVB »

Актуална информация - продава се на някоко места, едно от които е сергията за риболовни принадлежности, намираща се срещу старата здравна сружба.
borko84
новобранец
новобранец
Мнения: 69
Регистриран на: Пон Юли 06, 2009 1:48 pm
Местоположение: Варна

Re: Ахтопол

Мнение от borko84 »

Благодаря за навременната информация. На три места се продава стръв и не е никак трудно да се ориентира човек в обстановката - и трите са на централни места в града и има указателни табели. Прекарах предната седмица в това прекрасно градче и съвсем случайно попаднах на колегата "gmurkacha" от форума, който държи бунгалата, в които бяхме. Цените и условията са прилични, ако някой иска повече инфо на лично или направо към него, аз съм доволен - много учтиво и подробно ме информира за местата за риболов, плажуване, хапване и разходка. Както и очаквах времето не беше подходящо за риболов - от три риболовни излета в двата имах слука, но нищо впечатляващо - много голяма вълна и изкарани няколко педарки (иларии), кая и барбун, както и една дузина лапини :), но това не беше най - важното. Заредих се с положителни емоции, посетих красивото ни южно черноморие, набелязах си подходящи места за риболов и се насладих на красивата гледка - малък пасаж морски кефал влезе в устието на Велека. Риба хванахме малко, но за сметка на това тен хванахме МНОГО :)
С удоволствие бих дал инфо на колегите, които не са били там и имат желанието да посетят този край на България. В очакване на големият риболов сме. НАСЛУКА!
fisher38
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 140
Регистриран на: Сря Мар 16, 2011 6:47 pm

Re: Ахтопол

Мнение от fisher38 »

в ахтопол винаги духа вятър а вечер на кея е голям студ говоря за началото на септември ако се търси почивка и хубав риболов доста по добре е към приморско,китен
nasko_sym
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 141
Регистриран на: Сря Май 25, 2011 12:36 am
Местоположение: Варна

Re: Ахтопол

Мнение от nasko_sym »

Следващата седмица се каня да посетя Ахтопол. Някой ще даде ли инфо за риболова в момента.
Аватар
plamenski4
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 277
Регистриран на: Пет Яну 07, 2011 5:32 pm
Местоположение: Варна

Re: Ахтопол

Мнение от plamenski4 »

Абе намира се :partyman:
nasko_sym
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 141
Регистриран на: Сря Май 25, 2011 12:36 am
Местоположение: Варна

Re: Ахтопол

Мнение от nasko_sym »

Къде се намира...? Ахтопол,знаеш ли?
Аватар
icefire
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 384
Регистриран на: Чет Апр 26, 2012 9:11 am
Местоположение: София

Re: Ахтопол

Мнение от icefire »

Хора дайте малко повече инфо. Моля !!! Места за риболов от брега , по река Велека също ... Намира ли се лесно стръв в Ахтопол или да си нося..!?
Никой не полудява толкова бързо като абсолютно нормалният човек ...
Животът е навик , от който се отвиква много трудно ...
Terry Pratchett
Публикувай отговор

Обратно към “Информация за местата за риболов по морето”