Гърция - Аспровалта

Модератори: emo vasilev, alekst

zinkpower
новобранец
новобранец
Мнения: 67
Регистриран на: Нед Яну 21, 2007 4:49 pm
Местоположение: Радомир

Re: Гърция - Аспровалта

Мнение от zinkpower »

На 08.10.11 пристигане кам 10 часа сутринта. До вечерта мятах на бомбарда и на дано. На бомбарда стръв бял червай, филе от зарган и акробати. На ддъно акробати и сардела. Много слаб риболов, риба нямаше. Няколко заргана,спари или както им викат и прилична ципура около 0.8 кг на дано. Изненада ме един октопод на бомбардата на бял червй. Бях оставил въдицата и бомбардата легна на дъното, и полека влакното се опъна. Почнах да вадя и на камъните се показа октопод. Неможах да повярвам и тия дето бяха с мен докато слезат до водата единия с кеп,другия със стоика за въдица,за да го ,,харпунира'' ,аз направих грешка и го вдигнах октопода във въздуха и повода неиздържа и се скъса и октопода си замина :(. През нощта вятър, дъжд,светкавици,гърмотевици, пробита палатка,спукан душек ... голям екшън ,никакъв риболов. То беше и невъзможно де. на сутрината само събрахме,поизтискахме малко багажа от водата и тръгнахме за Бг. Имаше голяма вълна и беше невъзможно за мятане.
petaryanev
новобранец
новобранец
Мнения: 46
Регистриран на: Нед Юни 21, 2009 8:21 pm

Re: Гърция - Аспровалта

Мнение от petaryanev »

Oт 4 до 9 юни сме на ХАЛКИДИКИ,КАСАНДРА,НЕА ПАРАСКЕВИЯ а от 9 до 15 юни в КАТЕРИНИ.
Моля за съвети всякакви:
какво се лови
как се лови
кога се лови
има ли въобще нещо
мога да нося със себе си малка,гребна,плажна лодчица
s4etovod
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 518
Регистриран на: Пет Фев 22, 2008 12:38 pm
Местоположение: София

Re: Гърция - Аспровалта

Мнение от s4etovod »

Петре, гледам на зор си, ама намери 2 часа и изчети всичко написано по темите за Гърция и ще си отговориш на всички въпроси.

Омазал си и трите теми с едни и същи въпроси :twisted: Ами ако взема сега да ти отговоря и аз в трите теми едно и също кво ще стане брат :axe:
petaryanev
новобранец
новобранец
Мнения: 46
Регистриран на: Нед Юни 21, 2009 8:21 pm

Re: Гърция - Аспровалта

Мнение от petaryanev »

s4etovod написа:Петре, гледам на зор си, ама намери 2 часа и изчети всичко написано по темите за Гърция и ще си отговориш на всички въпроси.

Омазал си и трите теми с едни и същи въпроси :twisted: Ами ако взема сега да ти отговоря и аз в трите теми едно и също кво ще стане брат :axe:


Честно казано изчетох и трите теми (и не само тях) и не си отговорих на въпросите.
Става въпрос за Касандра и Катерини в началото на юни с малка гребна лодчица?????
bae
новобранец
новобранец
Мнения: 16
Регистриран на: Нед Мар 18, 2012 12:00 pm

Re: Гърция - Аспровалта

Мнение от bae »

Добре ще е да си оставиш малката ладия в къщи. Там няма да ти трябва. :lol: Ако държиш на ладия, ще си наемеш голяма и без гребла. :idea:
rumbeti
новобранец
новобранец
Мнения: 75
Регистриран на: Пет Апр 28, 2006 11:53 am
Местоположение: Гоце Делчев
Обратна връзка:

Re: Гърция - Аспровалта

Мнение от rumbeti »

Здравейте колеги. Трябва ми инфо за района на Аспровалта дали излиза нещо и на какво.Мерси предварително.
Публикувай отговор

Обратно към “Информация за местата за риболов по морето”