Тасос-Скала Потамия

Модератори: emo vasilev, alekst

Публикувай отговор
Аватар
vladimir1974
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 447
Регистриран на: Нед Яну 29, 2006 11:06 am
Местоположение: varna
Обратна връзка:

Тасос-Скала Потамия

Мнение от vladimir1974 »

Здравейте ,колеги.Пускам малко инфо за Тасос,тъй като никой неиска да даде информация.Вчера се върнах от там.Единия ден валя много и обикаляхме острова.През другите дни ходих сутрин от 6,30-8,00ч на едно кейче,но много плитко-макс 3м.Тъй като бяхме на Скала Потамия.Носех всякаква стръв ,но само на плувка се ловеше такава дребна гад.
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Иначе е много красиво,но бяхме компания и небяхме основно за риба,а повечето :drinkers:
Имам много снимки и клипове,но не са за този форум.Носех,морски червей,бял,скарида и гюмюш,но на белия само кълвеше.На чепаре и бомбарда нищо,на дъно пак нищо.Там бе плитко-трябва по пристанища и скали да се търси дъбочина и вечер-когато видях един лаврак да гони дребосъка.Все пак се разписах,макар че бяхме на алкохолен туризъм :partyman:
Ако някой иска инфо да пише на лични
kasmet
Аватар
vodko
новобранец
новобранец
Мнения: 29
Регистриран на: Пет Юни 12, 2009 5:33 pm

Re: Тасос-Скала Потамия

Мнение от vodko »

Евала адаш ..... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: Следващия път ще наблегнем на риболова вместо на Туризъма .... :lol:

В.
rumenra
новобранец
новобранец
Мнения: 4
Регистриран на: Нед Юни 13, 2010 10:20 am
Местоположение: Варна

Re: Тасос-Скала Потамия

Мнение от rumenra »

Тасос е прекрасно място. Ходил съм няколко пъти. Миналия септември братчеда накъса зарганата на бомбарда. Аз не бях подготвен с въдици, но за сметка на това изкарах няколко хубави октопода на гмуркане. Супер вкусни са пресни!
Публикувай отговор

Обратно към “Информация за местата за риболов по морето”