Информация за Палма де Майорка

Модератори: emo vasilev, alekst

Публикувай отговор
Аватар
kkiryazov
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 683
Регистриран на: Пет Май 08, 2009 4:01 pm
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

Информация за Палма де Майорка

Мнение от kkiryazov »

Колеги есента ще ходим живот и здраве за около 2 седмици в Испания. Няколко дена в Барселона и остатъка в Палма де Майорка. Ако някой е запознат как стоят нещата с морския риболов за казва. Всяка информация, линкове и други са ми повече от добре дошли. За Барселона не знам, но за Палма ще разполагаме с кола, за да обикаляме и ми се иска да направя поне един риболов. Гледам и някакви риболовни екскурзии с лодка, но чак за това не знам дали ще си осигуря време от шефа ( жената). Благодаря.
xoxo
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 671
Регистриран на: Пон Юни 23, 2008 9:46 am

Re: Информация за Палма де Майорка

Мнение от xoxo »

За толкова малко време не си струва да носиш въдици. Най доброто е да се запишеш на риболовен чартър - хората ти осигуряват екип,стръв , водят те точно където трябав, -има 4 часови, 6 а и по дълги - ако не може да си осигуриш поне 6 часа за риболов от шефа - изобщо го забрави тогава този спорт за там. А и не са скъпи -около 100 -150 евро за толкова малко пари не си струва тормоза да носиш въдичи и губиш малкото време което имаш там за риболов на непознато място.
Аватар
kkiryazov
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 683
Регистриран на: Пет Май 08, 2009 4:01 pm
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

Re: Информация за Палма де Майорка

Мнение от kkiryazov »

Благодаря колега за споделеното мнение. Мисля си и аз за това. Но все ми се искаше и някаква информация за от брега.
Ivailo87
новобранец
новобранец
Мнения: 98
Регистриран на: Пон Авг 18, 2014 8:47 am
Местоположение: София

Re: Информация за Палма де Майорка

Мнение от Ivailo87 »

Добър ден,
извинявам се, че вдигам толквоа стара тема, но е свързана точно с Палма де Майорка. Приятел ще ходи там за няколко месеца и го интересува трябват ли някакви документи за риболов от брега? Забрани или други неща които трябва да се знаят преди да се отиде на риболов?

Благодаря!
Daiwa BG PILK 802HFS + DAIWA BG 3500 + Daiwa J-BRAID X8 - 300м #2.0
Публикувай отговор

Обратно към “Информация за местата за риболов по морето”