Въпрос за Елените

Модератори: emo vasilev, alekst

Аватар
DOCTORA
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 281
Регистриран на: Вто Авг 10, 2004 12:48 am
Местоположение: АННГЛИЯ

Въпрос за Елените

Мнение от DOCTORA »

Един англичанин, приятел от английският форум, ще ходи на Елените през Септември.
Аз не съм ходил на Елените.
Там къде може да се лови риба и да се купят червеи?
BORN TO FISH, FORCED TO WORK!
snegk
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 13896
Регистриран на: Вто Яну 02, 2007 9:11 pm
Местоположение: св.Влас

Мнение от snegk »

DOCTORЕ,риба може да ловиш на Робинзон.Стръв от Несебър.За Елените искат карта ако имаш няма проблеми.От Елените към Емине има доста детствени местенца за риболов,единственни останали не застроени.Успех :wink:
Аватар
pluv4o
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1085
Регистриран на: Чет Дек 28, 2006 9:25 pm
Местоположение: varna

Мнение от pluv4o »

За каква карта става на въпрос,че ме заинтригува.
Аватар
DOCTORA
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 281
Регистриран на: Вто Авг 10, 2004 12:48 am
Местоположение: АННГЛИЯ

Мнение от DOCTORA »

Благодаря snegk!
Аз няма да ходя, англичанина ще ходи. Какво е това Робинзон?
Има ли на Елените някакъв кей или буна?
BORN TO FISH, FORCED TO WORK!
snegk
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 13896
Регистриран на: Вто Яну 02, 2007 9:11 pm
Местоположение: св.Влас

Мнение от snegk »

Това е бивша месност и заведение точно до елените.Но сега всичко е застроено и е по различно,но кея стои.Най добрия вариянт е да си вземе лодка или водно колело под наем и от там да лови.Плувчу както спомена един колега там е държава в държавата.Нямаш право да минаваш по плажа,акоси с лодка отпред по време на сизонате гонят.Вътре както казах е с карта плаща се със спането и ядеш и пиеш на корем по заведенията.Казаха,че от таз година ще се променят нещата ,но незнам.УСПЕХ :wink:
Аватар
pluv4o
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1085
Регистриран на: Чет Дек 28, 2006 9:25 pm
Местоположение: varna

Мнение от pluv4o »

snegk написа:Това е бивша месност и заведение точно до елените.Но сега всичко е застроено и е по различно,но кея стои.Най добрия вариянт е да си вземе лодка или водно колело под наем и от там да лови.Плувчу както спомена един колега там е държава в държавата.Нямаш право да минаваш по плажа,акоси с лодка отпред по време на сизонате гонят.Вътре както казах е с карта плаща се със спането и ядеш и пиеш на корем по заведенията.Казаха,че от таз година ще се променят нещата ,но незнам.УСПЕХ :wink:
Я да съберем всички любители на риболова ида си спретнем и ние една държавица!А тези гадове ще ги обявим извън закона!Ха да видят те тогава!!! :axe: :smt070 :smt097
kamos
новобранец
новобранец
Мнения: 1
Регистриран на: Нед Апр 29, 2007 11:09 am
Местоположение: Несебър
Обратна връзка:

Ре-Елените

Мнение от kamos »

Говори се, че тази година ще е различен режима на Елените, тъй като концесионера на плажа бил длъжен да осигури свободен достъп до плажа.
Аватар
krasii
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 189
Регистриран на: Вто Дек 13, 2005 2:09 pm
Местоположение: несебър

Мнение от krasii »

нов колега от несебър:) здрасти
Аватар
seeker2
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 450
Регистриран на: Съб Сеп 04, 2010 11:26 pm

Re: Въпрос за Елените

Мнение от seeker2 »

Темичката е малко старичка ,но да не пускам нова защото и аз ще питам същото.
Знае ли някой има ли удобно място за риболов в комплекса Елените?Гледам в Мапса на север по плажа са голи брегове,но дали излиза нещо там?Става въпрос за юни месец?
Кеф ,цена няма
XegouX
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 298
Регистриран на: Пон Окт 22, 2012 4:59 pm
Местоположение: Бургас

Re: Въпрос за Елените

Мнение от XegouX »

Тоя мапс и аз само го оглеждам.......Между Емона и Елените трябва да има черен път, но никога не съм го минавал (навремето служих на Емине).Знам само че е доста лош и си трябва сериозно офрод возило, пътя трябва да върви около морето но само някой местен (или ловджийте от Несебърска община) може да даде информация как се стига до тия девствени местенца.Иначе раиона около нос Емине винаги държи риба и то всякаква включително и дърти пенсионирани калкани.....
Аватар
С.Върбанов
учете се от него
учете се от него
Мнения: 7045
Регистриран на: Пон Яну 30, 2012 10:19 pm
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Въпрос за Елените

Мнение от С.Върбанов »

Пътя Ветко го затвори преди години още и няма как да се минава по стария път посока Емона ! Най-доброто място за риболов било то и от лодка е - бунарджик :wink: Намира се след Елените посока Емона ! След него има и един уникален плаж , като до него се стига най-лесно по вода ! Дъното е с плоски камъни и се виждат едни плоски рибки излегнали се на тях :D Водата на това място е кристално чиста ! За стръв си вземете цаца или сардина , ако има прясна :wink:
Горчивината от лошото качество остава дълго след , като е преминало краткото удоволствие от ниската цена!

https://www.facebook.com/groups/227639040739150/" onclick="window.open(this.href);return false;
ruci_bo
новобранец
новобранец
Мнения: 37
Регистриран на: Вто Дек 22, 2009 6:08 pm

Re: Въпрос за Елените

Мнение от ruci_bo »

Да разбирам, че ще летуваш в комплекса. Най-удобното място е кея в Елените, намира се срещу заведението - ТАЛЯНА, ако седи още - инфото ми е малко старичко. Лови се през деня илария - научи разписанието на туристическото корабче което взима туристи от комплекса - след като мине е гол след гол. Другото е пак там, но на чепаре - вечер след като пуснат осветлението на кея и тогава ги почваш. Положителния момент - вземаш си инклузивното пиене от заведението отсреща и си мааааш. Като напълниш чепарето - баби германки тичат да се снимат с тебе!!! Ако си харпунджия - излизаш от комплекса - покрай Бея и тръгваш към Емине - каманяк БОЛ! Стръв - на Елените няма, на Св. Влас също - купува се от Сл. бряг или Несебър.
Аватар
seeker2
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 450
Регистриран на: Съб Сеп 04, 2010 11:26 pm

Re: Въпрос за Елените

Мнение от seeker2 »

Благодаря за отговорите!Ако някой ще се пържи там в средата на другият месец,може да се чуем.
Кеф ,цена няма
Аватар
seeker2
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 450
Регистриран на: Съб Сеп 04, 2010 11:26 pm

Re: Въпрос за Елените

Мнение от seeker2 »

а,бялия как е за стръв в морето?...някой пробвал ли е? :roll:
Кеф ,цена няма
Аватар
nkolev66
Модератор
Модератор
Мнения: 335
Регистриран на: Съб Дек 31, 2011 6:29 pm
Местоположение: Бургас

Re: Въпрос за Елените

Мнение от nkolev66 »

Бял червей за нашето море е идеален за попчета. На сравнително малка кука № 5 до № 8 се боцкат по пет-шест и огън.
Публикувай отговор

Обратно към “Информация за местата за риболов по морето”