Мангалия, Румъния

Модератори: emo vasilev, alekst

Публикувай отговор
MrNooneBG
новобранец
новобранец
Мнения: 42
Регистриран на: Чет Окт 09, 2014 8:40 pm

Мангалия, Румъния

Мнение от MrNooneBG »

Колеги някой ходил ли е до Мангалия в Румъния, тъй като ще съм по Крапец една седмица, мислим да пробваме и в Румънско от буната, която издадена доста навътре в морето и се надявам да има дълбочина. Основно чепаре и бомбарда, за друго по това време не виждам смисъл. Ако някой има някакво инфо ще съм благодарен. Ако пък не върви риболов ще се насладим на румънска бира и плаж.
Каба Тоньо
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 158
Регистриран на: Пет Юни 19, 2015 11:37 am

Re: Мангалия, Румъния

Мнение от Каба Тоньо »

:) Името на града предполага липсата на мнения.
Аватар
КИРО
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 11636
Регистриран на: Пон Авг 20, 2007 7:12 am
Местоположение: Кичево до ВАРНА
Обратна връзка:

Re: Мангалия, Румъния

Мнение от КИРО »

MrNooneBG - според мен,няма да сгрешиш с пробите. :wink:
Изображение

В МОРЕТО МИ Е ПО-ДОБРЕ,ОТКОЛКОТО НА БРЕГА
Аватар
недялко радков
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 359
Регистриран на: Вто Мар 01, 2011 8:57 am
Местоположение: Варна

Re: Мангалия, Румъния

Мнение от недялко радков »

Аз ходих последния месец два пъти,но за платирини на плувка в яхт клуба.Има доста риба,но румънците са много назад с материала.Последния път с един приятел ги накарахме да говорят много(може и до днес)за VARNA,BULGARIA!
Не отидох,може би следващия път,до буната на пристанището.Има голям паркинг,където оставяш колата и влизаш пеша.Добре изглежда,иди и им покажи как стоят нещата със зарганата!

ВАЖНО!!!!Там спазват чистота като в болница,не излагай България!!!!
Ако за 2 седмици спрете алкохола и сте на диета ще разберете,че сте загубили 14 дни!
MrNooneBG
новобранец
новобранец
Мнения: 42
Регистриран на: Чет Окт 09, 2014 8:40 pm

Re: Мангалия, Румъния

Мнение от MrNooneBG »

недялко радков написа: ВАЖНО!!!!Там спазват чистота като в болница,не излагай България!!!!
На тема чистота в природата съм маниак и не бих оставил и косъм дори. Благодаря за инфото. Ще се пробваме със сигурност, най-малкото за разходката и после ще споделя.
Аватар
devesil4o
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 138
Регистриран на: Пон Сеп 03, 2007 10:51 am
Местоположение: Варна

Re: Мангалия, Румъния

Мнение от devesil4o »

Следя темата с интерес.Моля колегите за информация-трябва ли риболовен билет за румънското Черноморие
Мечката се мие ,чисти
във потоците сребристи
има ли за тебе пречка
да постъпваш като мечка
Аватар
недялко радков
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 359
Регистриран на: Вто Мар 01, 2011 8:57 am
Местоположение: Варна

Re: Мангалия, Румъния

Мнение от недялко радков »

Мисля,че не трябва билет,поне от това което видях 90% от ловящите там не изглеждаше да имат,имайки впредвид оборудването.
Ако за 2 седмици спрете алкохола и сте на диета ще разберете,че сте загубили 14 дни!
MrNooneBG
новобранец
новобранец
Мнения: 42
Регистриран на: Чет Окт 09, 2014 8:40 pm

Re: Мангалия, Румъния

Мнение от MrNooneBG »

Билет никой не ни е искал. Риба почти няма. Местните са много и ловят предимно на плувка на метър-два пред себе си някакви дребни рибки. Аз се отчетох с няколко добри сафрида и едно чернокопче на чепаре, на бомбардите нищо. На Крапец даваше кефалови, като единият екземпляр беше много добър, един приличен и един дребен, който върнах във водата. Това за една сутрин преди да се развали времето, има много дребосък, който сваля бързо червея.
Публикувай отговор

Обратно към “Информация за местата за риболов по морето”