Инфо за риболов около моста Рио до Патра???

Модератори: emo vasilev, alekst

Публикувай отговор
Аватар
bozhidar_kostov
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 322
Регистриран на: Чет Яну 10, 2008 2:22 pm
Местоположение: lovetch

Инфо за риболов около моста Рио до Патра???

Мнение от bozhidar_kostov »

Моля за актуална информация за риби,места за риболов и монтажи,че мисля да прескоча до там в края на февруари.Благодаря предварително.
КОГАТО НЯМА РИБА И РАКЪТ Е РИБА!!!!
Момчил Димитров
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 257
Регистриран на: Сря Дек 05, 2012 6:06 pm
Местоположение: Ахтопол

Re: Инфо за риболов около моста Рио до Патра???

Мнение от Момчил Димитров »

bozhidar_kostov написа:Моля за актуална информация за риби,места за риболов и монтажи,че мисля да прескоча до там в края на февруари.Благодаря предварително.
Колега,тука никой няма да ти отговори.Има си тема за Гърция.
Някой ден рибата в черно море ще я гледаме само на снимка и то от миналото :(
Аватар
bozhidar_kostov
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 322
Регистриран на: Чет Яну 10, 2008 2:22 pm
Местоположение: lovetch

Re: Инфо за риболов около моста Рио до Патра???

Мнение от bozhidar_kostov »

То май няма и модератори които да те насочат.
КОГАТО НЯМА РИБА И РАКЪТ Е РИБА!!!!
Аватар
hris47
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 396
Регистриран на: Вто Май 24, 2016 11:58 am
Местоположение: Greece

Re: Инфо за риболов около моста Рио до Патра???

Мнение от hris47 »

bozhidar_kostov написа:Моля за актуална информация за риби,места за риболов и монтажи,че мисля да прескоча до там в края на февруари.Благодаря предварително.
Здравей колега,не мога да ти дам някаква достоверна информация понеже съм доста далече от там,но по думите на гърци които познавам и мога да им имам някакво доверие :roll: добри са местата откъм Антирио пред крепоста и хотел Антирио,добър е и залива на Навпактос--там имах доста добър риболов преди няколко години , главно ципура и мурмурита.Това е единствения ми риболов в този район и го споменавам само защото явно никой не е бил скоро там.Ако практикуваш сърфкастинг,откъм страната на Рио много добре ми изглеждатместата пред Обществена безопасност,вляво под моста и пред PORTO RIO HOTEL & KAZINO.А колкото до стръв и монтажи виж темата ''сърфкастинг в Гърция'',може би ще намериш доста неща , които те интересуват. :smt023 :smt023
Аватар
bozhidar_kostov
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 322
Регистриран на: Чет Яну 10, 2008 2:22 pm
Местоположение: lovetch

Re: Инфо за риболов около моста Рио до Патра???

Мнение от bozhidar_kostov »

hris47 написа:
bozhidar_kostov написа:Моля за актуална информация за риби,места за риболов и монтажи,че мисля да прескоча до там в края на февруари.Благодаря предварително.
Здравей колега,не мога да ти дам някаква достоверна информация понеже съм доста далече от там,но по думите на гърци които познавам и мога да им имам някакво доверие :roll: добри са местата откъм Антирио пред крепоста и хотел Антирио,добър е и залива на Навпактос--там имах доста добър риболов преди няколко години , главно ципура и мурмурита.Това е единствения ми риболов в този район и го споменавам само защото явно никой не е бил скоро там.Ако практикуваш сърфкастинг,откъм страната на Рио много добре ми изглеждатместата пред Обществена безопасност,вляво под моста и пред PORTO RIO HOTEL & KAZINO.А колкото до стръв и монтажи виж темата ''сърфкастинг в Гърция'',може би ще намериш доста неща , които те интересуват. :smt023 :smt023
Много Благодаря :smt023 :smt023 :smt023
КОГАТО НЯМА РИБА И РАКЪТ Е РИБА!!!!
Публикувай отговор

Обратно към “Информация за местата за риболов по морето”