От морето онлайн...

Модератори: emo vasilev, alekst

Аватар
bobo_33333
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3218
Регистриран на: Пон Май 02, 2011 9:54 am

Re: От морето онлайн...

Мнение от bobo_33333 »

Супер рибоци :lol: :lol:
И внимавай къде забиваш чадъра :lol:
Аз там съм пораснал...
Аватар
Vesko1
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2352
Регистриран на: Нед Яну 28, 2007 8:50 pm
Местоположение: Кърджали

Re: От морето онлайн...

Мнение от Vesko1 »

bobo_33333 написа:Супер рибоци :lol: :lol:
И внимавай къде забиваш чадъра :lol:
Днес нямаше делфини и затова се хванаха кИфалчетата.Има ли делфини им ебават майката.Към 9 часа дойдоха 2-ма украинци,тъкмо ми свършваше блатния червей ,та услужиха 5 червея пичовете,братушки сме все пак.По едно време..единия хвана дракон

Изображение

...докато му кажа да не го пипа..."Ой ой ой....сука паганая.Врот"..убоде го дракончето и го напътих до болницата да го оправят.Ем не знаят ..ем ловят бе.Руска им работа... :lol: :lol: :lol:


п.с.А относно "чадъра" ,винаги трябва да се забива на гладко,топло и влажно място,за да е всичко на 6 и да се свърши работата най добре...;) :lol: :lol: :lol:
ИзображениеИзображение
http://daewoo-chevrolet.com
Пичка всеки може да си хване...но 22 килограмов амур хващат само ..майсторите.
gogata1
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 139
Регистриран на: Чет Юни 03, 2010 10:08 am
Местоположение: Burgas

Re: От морето онлайн...

Мнение от gogata1 »

Vesko1 сложи на сопата бомбарда и иди по рано сутринта на онази буна в дясно , може и да имаш късмет :)
Аватар
Vesko1
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2352
Регистриран на: Нед Яну 28, 2007 8:50 pm
Местоположение: Кърджали

Re: От морето онлайн...

Мнение от Vesko1 »

Тая сутрин им изкъртих зъбите...8 кефалета-два на бомбарда другите на дъно...
Ето и снимките...
Изображение


нямах време да запаля цигара ,та затова едната ми е зад ухото в бойна готовност.. :lol:
Изображение

...крайния резултат

Изображение

..и едно" бонусче" от братска Хърватска.. :lol: :wink:

Изображение
ИзображениеИзображение
http://daewoo-chevrolet.com
Пичка всеки може да си хване...но 22 килограмов амур хващат само ..майсторите.
Аватар
antivik
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3454
Регистриран на: Нед Сеп 12, 2010 10:01 am
Местоположение: Кърджали

Re: От морето онлайн...

Мнение от antivik »

Убаво ги къртиш Весе, евала ма нашите сладководните че га са си по красиви :lol: /неам в предвид теа на песако де само в гръб ги показваш :wink: /.
Когато рибата не ще - НЕ ЩЕ!
Аватар
Vesko1
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2352
Регистриран на: Нед Яну 28, 2007 8:50 pm
Местоположение: Кърджали

Re: От морето онлайн...

Мнение от Vesko1 »

antivik написа:Убаво ги къртиш Весе, евала ма нашите сладководните че га са си по красиви :lol: /неам в предвид теа на песако де само в гръб ги показваш :wink: /.
Вики..наще са по красиви сладководните ,ама имат много "калчъци"..(кости)...тея иларии имат само отпред на ребрата...отзад е филе.5,60лв е 200гр порция от тая риба в най-евтините заведения,стига до 7кинта...200грама сурова имам в пред вид,местните много я тачат,па аз имам вече 2,5 кила чистена...не че ще отворя сергия за риба,но количеството ..топли все пак,че 1 пакет братен червей е 3 кинта,и вътре 20 червека нарязани наполовина...хахаха.Като фана нещо сабале,веднага става опашка зад мен...да видят кво вадя,на кво излиза-гладен народа за риба.Понеже тука по магазините няма пакетчета да си направиш монтаж купих 2 готови...преработих ги с флурокарбон вързах куките и ако останалите вадят 2 аз вадя 6-8 бр.КИфала не е глупав ,като нашия клен е....види ли влакно ...бие си камшика.А относно.."песъковите хРъватски г..ъзни кефалини"...бе важат ,то са цици ,то са гъзове..то са шапки ,пареота,монокини...без-кини....ма и наще са си арни..ша знаиш,ето днес забих чадъра на едни монокинчета-"българки от Своге"...,че духаше ветер...помогнах ,дето се вика...и мойта даже ме насърчи..вика браво,джентълмен си... :lol:
ИзображениеИзображение
http://daewoo-chevrolet.com
Пичка всеки може да си хване...но 22 килограмов амур хващат само ..майсторите.
Аватар
antivik
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3454
Регистриран на: Нед Сеп 12, 2010 10:01 am
Местоположение: Кърджали

Re: От морето онлайн...

Мнение от antivik »

:o Бе ти почиваш ли или изпълняваш норми и годишни планове....? То купуване и преработване на монтажи и стърви, ходене на риба, уважаване половинката на плажа /за след плажа не знам - не ми е и работа :wink: /, помагане за чадъри, снимане, пускане на постове, а че и разузнаване цените по заведения и магазини....я земи се кротни малко и му удари едно :drinkers: , че току виж се върнеш по уморен и се юрнеш по нашите язовири да си починеш :lol: .
Когато рибата не ще - НЕ ЩЕ!
Аватар
Батко Емо
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1087
Регистриран на: Пон Мар 02, 2009 1:25 pm
Местоположение: гр.Перник

Re: От морето онлайн...

Мнение от Батко Емо »

Абе красота отсекаде! :lol:
boki speca
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1136
Регистриран на: Нед Апр 27, 2008 1:03 pm
Местоположение: Пловдив и Ямбол
Обратна връзка:

Re: От морето онлайн...

Мнение от boki speca »

Ох малеееей с тия трапчинки за палците и добре наведено има да лови иларийййй
Късмета е резултат от много добро планиране !!!
Аватар
Vesko1
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2352
Регистриран на: Нед Яну 28, 2007 8:50 pm
Местоположение: Кърджали

Re: От морето онлайн...

Мнение от Vesko1 »

Пичове днеска слабо.2 стограмови кИфалчета,дадох ги на една братушка.То да са 10 ..да ги чистиш.пък и снощи не съм мигнал...първо ме скъса от болки зъб.,към 3 ч. пък долу на кръчмата пред хотела се сбиха некви заради мадама...ма бой да видите...смляха се
ИзображениеИзображение
http://daewoo-chevrolet.com
Пичка всеки може да си хване...но 22 килограмов амур хващат само ..майсторите.
Аватар
Vesko1
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2352
Регистриран на: Нед Яну 28, 2007 8:50 pm
Местоположение: Кърджали

Re: От морето онлайн...

Мнение от Vesko1 »

Vesko1 написа:Пичове днеска слабо.2 стограмови кИфалчета,дадох ги на една братушка.То да са 10 ..да ги чистиш.пък и снощи не съм мигнал...първо ме скъса от болки зъб.,към 3 ч. пък долу на кръчмата пред хотела се сбиха некви заради мадама...ма бой да видите...смляха се
Те и малко снимки за цвет...
Малко изгреви и пейзажи..
Изображение

Изображение

едно рибе...
Изображение

...и едно руско "рибе" двустранно показано
Изображение

Изображение

:lol: :lol: :lol:
ИзображениеИзображение
http://daewoo-chevrolet.com
Пичка всеки може да си хване...но 22 килограмов амур хващат само ..майсторите.
Аватар
stefan4etoo
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1212
Регистриран на: Пон Яну 17, 2011 8:06 pm
Местоположение: Велико Търново

Re: От морето онлайн...

Мнение от stefan4etoo »

Аз до днес бях малко след крана на снимката(към бунгалата)

Изображение

И аз хващах иларийки като твойте само ,че малко по слабо(не ходих всеки ден)
Още първия ден като копах из пясъка да правя замъци на малкия взеха да излизат едни червей и лових на тях и не съм си купувал.Там пясъка е черен и интересно ,че ги нямаше на целия плаж а само на едно място ги намирах в разстояние на няколко метра (това ли е блатен червей)Мислех да дойда при теб някоя сутрин да се запознаем ама......не се получи
Аватар
Vesko1
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2352
Регистриран на: Нед Яну 28, 2007 8:50 pm
Местоположение: Кърджали

Re: От морето онлайн...

Мнение от Vesko1 »

stefan4etoo написа:Аз до днес бях малко след крана на снимката(към бунгалата)

http://195.149.248.189:8080/2013-07-30/ ... _920x0.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

И аз хващах иларийки като твойте само ,че малко по слабо(не ходих всеки ден)
Още първия ден като копах из пясъка да правя замъци на малкия взеха да излизат едни червей и лових на тях и не съм си купувал.Там пясъка е черен и интересно ,че ги нямаше на целия плаж а само на едно място ги намирах в разстояние на няколко метра (това ли е блатен червей)Мислех да дойда при теб някоя сутрин да се запознаем ама......не се получи
Е па що не дойде..ем по кафе щяхме да пием.Па и монтажите щях да ти подаря ,да фащаш повече...че аз си ги преработих с флурокарбон и не са като ония от 1 лв..с шибаните куки дето ги продава на центъра оная дебелата мутра от ТИМ.

И вече мога да направя равносметката...за 6 дни улових 3,5 кила илария(платерина,кефал) 17 попчета ,2 дракона...6 сафрида,безброй кучета,15 барбуна...и още некви рибки незнайни ,като нашите слънчевки.Лових сутрин от към 7до 9,30ч
Много съм доволен от риболова на морето....дай Боже и другата седмица на Керамоти да е същото...но там да хвана зарган,ципура,октоподче,...калканче също няма да откажа...и т.н...
Наслука пичове.
:drinkers:
ИзображениеИзображение
http://daewoo-chevrolet.com
Пичка всеки може да си хване...но 22 килограмов амур хващат само ..майсторите.
Аватар
antivik
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3454
Регистриран на: Нед Сеп 12, 2010 10:01 am
Местоположение: Кърджали

Re: От морето онлайн...

Мнение от antivik »

Бе с тези мераци по солените риби да не почнеш да ръташ сол с камиони в наще язовири и да почнеш и тук да ги търсиш.... :?: :smt017 :lol: :drinkers:
Когато рибата не ще - НЕ ЩЕ!
Аватар
Vesko1
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2352
Регистриран на: Нед Яну 28, 2007 8:50 pm
Местоположение: Кърджали

Re: От морето онлайн...

Мнение от Vesko1 »

antivik написа:Бе с тези мераци по солените риби да не почнеш да ръташ сол с камиони в наще язовири и да почнеш и тук да ги търсиш.... :?: :smt017 :lol: :drinkers:
"Солените риби" са за мъжката аудитория на сайта и виреят само на морето,на наще язовири такива няма,тук виреят един по друг вид...с кърпи на главата ... :lol:
Снощи правих банкет с рибата дето хванах ,поканих приятели изпържихме я...и те викат-"Много арна бре Танасе"... :lol:
ИзображениеИзображение
http://daewoo-chevrolet.com
Пичка всеки може да си хване...но 22 килограмов амур хващат само ..майсторите.
Публикувай отговор

Обратно към “Морски риболовни излети.”