От морето онлайн...

Модератори: emo vasilev, alekst

boki speca
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1136
Регистриран на: Нед Апр 27, 2008 1:03 pm
Местоположение: Пловдив и Ямбол
Обратна връзка:

Re: От морето онлайн...

Мнение от boki speca »

Следващия път като снимаш дай малко панорама и на пейзажа наоколо,особено горнища на бански много едри кефали привличат,и рускиня да барне стръвта също помага.
Късмета е резултат от много добро планиране !!!
Емил Димитров
фен клуб-скобар
Мнения: 371
Регистриран на: Сря Мар 14, 2007 8:15 pm
Местоположение: Перник
Обратна връзка:

Re: От морето онлайн...

Мнение от Емил Димитров »

Ех Поморие какви спомени, браво следващия път по големи, пробвай на подвижна плувка след 22 часа на кея под фара за сафрид
http://www.krakra-fishing.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Vesko1
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2352
Регистриран на: Нед Яну 28, 2007 8:50 pm
Местоположение: Кърджали

Re: От морето онлайн...

Мнение от Vesko1 »

Батко Емо написа:Абе нема ли да се спреш :lol: Е за..би! :drinkers:
Е ще се спра де Бат Емо...след няколко дни.После път..един ден почивка и пак на шарански излет...;)
Емил Димитров написа:Ех Поморие какви спомени, браво следващия път по големи, пробвай на подвижна плувка след 22 часа на кея под фара за сафрид
Емиле...иска ми се ,но за жалост съм с половинката и след след 22ч купонясваме в некоя..."чалгарница",щото тука друго няма...па по късно сещаш се.Не става брат..и вълка сит и агнето цяло... :lol: :lol: :lol:
Следващия път като снимаш дай малко панорама и на пейзажа наоколо,особено горнища на бански много едри кефали привличат,и рускиня да барне стръвта също помага.
Към 9,30ч дойдоха некви рускинчета с един "богатир"...едното беше без горнище...както го казваш,и даже богатира ме снима с последната риба ..ама за жалост рускинчето-монокинчето не е попаднало в кадър.Ако утре дойдат...ще я накарам да позира до мен...с рибата в едната ръка и горнището в другата :lol:
ИзображениеИзображение
http://daewoo-chevrolet.com
Пичка всеки може да си хване...но 22 килограмов амур хващат само ..майсторите.
Аватар
Антон Тонев
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2163
Регистриран на: Чет Ное 11, 2010 9:51 pm
Местоположение: Кърджали

Re: От морето онлайн...

Мнение от Антон Тонев »

Абе ти жена нямаш ли за онождане бре.Я се запри-пратих ме те узо да пиеш, и тен да фаташ! :lol:
Как обичам да си блажа със сланина,
как обичам с винце и на месечина,
да си лафя със дружина!
Антон Тонев
vankatavla
новобранец
новобранец
Мнения: 4
Регистриран на: Сря Авг 10, 2011 9:02 pm

Re: От морето онлайн...

Мнение от vankatavla »

И аз преди една седмица ги морих ,само че 2 буни по-наляво. Излизаха същия диапазон около 8 до 9 сутрин. Аз и по друго време не съм пробвал де :)
Аватар
Vesko1
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2352
Регистриран на: Нед Яну 28, 2007 8:50 pm
Местоположение: Кърджали

Re: От морето онлайн...

Мнение от Vesko1 »

Антон Тонев написа:Абе ти жена нямаш ли за онождане бре.Я се запри-пратих ме те узо да пиеш, и тен да фаташ! :lol:
Програмата е следната..в 7ч забивам чадъра на плажа,постилам на жената хавлията да пази място...а бат Веско1 ..на риба до 10.Тя си знае урока...само пита къде и е чадъра..ляга и се "пържи" докато дойда.Онождането...вечерта ,след "чалгатеката" бе Тони...всяко нещо с времето си :lol: :lol: :lol:
vankatavla написа:И аз преди една седмица ги морих ,само че 2 буни по-наляво. Излизаха същия диапазон около 8 до 9 сутрин. Аз и по друго време не съм пробвал де :)
Тук излизат до към 10,30....и то ако е тихо времето.Има ли вятър...бегат навътре.
ИзображениеИзображение
http://daewoo-chevrolet.com
Пичка всеки може да си хване...но 22 килограмов амур хващат само ..майсторите.
Аватар
antivik
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3454
Регистриран на: Нед Сеп 12, 2010 10:01 am
Местоположение: Кърджали

Re: От морето онлайн...

Мнение от antivik »

Vesko1 написа:
Емил Димитров написа:Ех Поморие какви спомени, браво следващия път по големи, пробвай на подвижна плувка след 22 часа на кея под фара за сафрид
Емиле...иска ми се ,но за жалост съм с половинката и след след 22ч купонясваме в некоя..."чалгарница",щото тука друго няма...па по късно сещаш се.Не става брат..и вълка сит и агнето цяло... :lol: :lol: :lol:
А-а-а когато жената ти пречи на риболова....сам си знаеш, па и добре си се сетил :idea: за риболов, инак на тамошното слънце и солени води току си се осолил кат чироз и к`о прайм тогава.... :lol: :drinkers:
Когато рибата не ще - НЕ ЩЕ!
mario67
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 882
Регистриран на: Пон Мар 09, 2009 3:57 pm
Местоположение: гр.София ж.к Люлин

Re: От морето онлайн...

Мнение от mario67 »

Има и консервиран италиански червей,който е не лоша стръв! От него си взимам,като ходя в Гърция на риболов!
Сега се връщам от риболов и пак ми се ходи!!!
Аватар
Ачо ♣
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5826
Регистриран на: Пон Яну 17, 2011 10:45 pm

Re: От морето онлайн...

Мнение от Ачо ♣ »

Веско,
хич няма да се изненадам,ако следващият ти репортаж бъде в Подводния раздел! :D :smt023
[youtube1]<object width="480" height="360"><param name="movie" value="//www.youtube.com/v/0ovNuy38EmI?hl=bg_BG& ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="//www.youtube.com/v/0ovNuy38EmI?hl=bg_BG&version=3&rel=0" type="application/x-shockwave-flash" width="480" height="360" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true"></embed></object>[/youtube1]
Не можеш да отложиш неизбежното. Защото рано, или късно стигаш до мястото, където неизбежното просто седи и чака.!!!
Аватар
Vesko1
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2352
Регистриран на: Нед Яну 28, 2007 8:50 pm
Местоположение: Кърджали

Re: От морето онлайн...

Мнение от Vesko1 »

Хахахаа,...Телескопе немам неопрен и харпун за подводния иначе бих се пробвал.Антивик,тая сутрин слабо.Сутринта в 7,30 бях на линия,но до 9,30 само 12 рибки от тоя вид.Били ядливи ,и вкусни ,некво екзотично име ми споменаха ..барбун.. рибата е като устата на шарана.

Изображение

Изображение
Последно промяна от Vesko1 на Съб Юли 27, 2013 6:03 pm, променено общо 1 път.
ИзображениеИзображение
http://daewoo-chevrolet.com
Пичка всеки може да си хване...но 22 килограмов амур хващат само ..майсторите.
Аватар
joroNH
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2077
Регистриран на: Чет Окт 12, 2006 6:06 pm
Местоположение: София

Re: От морето онлайн...

Мнение от joroNH »

:smt023
Никога на колене пред когото и да е.
Аватар
КОЛЬО
новобранец
новобранец
Мнения: 66
Регистриран на: Съб Яну 15, 2011 1:27 pm

Re: От морето онлайн...

Мнение от КОЛЬО »

Vesko1 написа:Хахахаа,...Телескопе немам неопрен и харпун за подводния иначе бих се пробвал.Антивик,тая сутрин слабо.Сутринта в 7,30 бях на линия,но до 9,30 само 12 рибки от тоя вид.Били ядливи ,и вкусни ,некво екзотично име ми споменаха ..барбун.. рибата е като устата на шарана.

Изображение

Изображение
И много обича органичната храна. А морето е пълно с такава м.юли и август. И като видиш плаващи доматени люспи в морето си затваряй устата и си задай въпроса как са попаднали там. Приятна почивка. :lol:
Аватар
Vesko1
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2352
Регистриран на: Нед Яну 28, 2007 8:50 pm
Местоположение: Кърджали

Re: От морето онлайн...

Мнение от Vesko1 »

КОЛЬО написа: И много обича органичната храна. А морето е пълно с такава м.юли и август. И като видиш плаващи доматени люспи в морето си затваряй устата и си задай въпроса как са попаднали там. Приятна почивка. :lol:
Това за органичната храна не е само на морето...а и по нашите язовири.Свикнали сме...споко.
:lol: :lol: :lol:

Тая сутрин ги изкъртих...4 кИфала (иларии),2 барбуна и 8 попчета,доста добри.Ето и снимки

Изображение

Изображение


....и както обещах,2 красиви стегнати дупета от братския Съветски съюз...да оплакнете окото малко.

Изображение

Изображение
ИзображениеИзображение
http://daewoo-chevrolet.com
Пичка всеки може да си хване...но 22 килограмов амур хващат само ..майсторите.
Аватар
Антон Тонев
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2163
Регистриран на: Чет Ное 11, 2010 9:51 pm
Местоположение: Кърджали

Re: От морето онлайн...

Мнение от Антон Тонев »

Мундар :D
Как обичам да си блажа със сланина,
как обичам с винце и на месечина,
да си лафя със дружина!
Антон Тонев
Аватар
Vesko1
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2352
Регистриран на: Нед Яну 28, 2007 8:50 pm
Местоположение: Кърджали

Re: От морето онлайн...

Мнение от Vesko1 »

Антон Тонев написа:Мундар :D
Бе то да бех ергенче...това второто изправеното "отнасяше плувката" директно...ама не съм...съдба... :lol: :lol: :lol:
ИзображениеИзображение
http://daewoo-chevrolet.com
Пичка всеки може да си хване...но 22 килограмов амур хващат само ..майсторите.
Публикувай отговор

Обратно към “Морски риболовни излети.”