Кефалови 2018

Модератори: emo vasilev, alekst

Публикувай отговор
Аватар
Аматьора Бс
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 398
Регистриран на: Нед Яну 02, 2011 7:51 pm
Местоположение: Бургас

Re: Кефалови 2018

Мнение от Аматьора Бс »

lqndar написа:Днес към 9:00 отидох до Илия Бояджиев да пробвам новата пръчка и плетено влакно.Започнах с плаваща бомбарда, за да преценя как съм с дистанцията.Естествено нямах никакво баране.Смених с потъваща и изпращях 3 бързи платерини,като едната беше към 400гр.Похвърлях още малко и си заминах.Дозата с червей я взех от магазинчето до лакомата спирка в Меден Рудник и беше меко казано дроб.Имаше не повече от 3 живи червея в дозата..Имаше доста колеги,които вадеха рапани.
Колега червеят в Бургас идва в четвъртък сутринта.Ако не искаш повече такива случки се разходи до Краставицата.Няма да загубиш много време.
В ПОСОЧЕНИЯТ ОТ ТЕБЕ МАГАЗИН си купувам само бял и торен когато отивам на Мандра с компания и барбекю
ianimar
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 863
Регистриран на: Пет Мар 13, 2009 9:57 pm
Местоположение: Варна

Re: Кефалови 2018

Мнение от ianimar »

браво за риболова,но това в което съхраняваш рибата е под всякаква критика,и като гледам колко риби има в шишето още е рано за нощен,тупалките не се качват горе.
Аватар
lqndar
новобранец
новобранец
Мнения: 49
Регистриран на: Нед Апр 12, 2015 10:43 pm

Re: Кефалови 2018

Мнение от lqndar »

Мда.Нормално.Аз отидох понеже съм от скоро в Меден Рудник и ми беше по път.Бяха ми казали че там продават блатен.Днес обаче разбрах за две места където дозата е по 2лв.Не знам на каква цена им го доставят и дали правят шмекерски схеми с бройката не червейте вътре,но мисля да взема скоро,че събота или неделя пак ще отида да повъртя машинката.
:fishing3:
Energo Team Benzar Elite Match 4.20m + Shimano Stradic ci4 C2500HGFB
Tailwalk Saltyshape Shore stick 86l + Shimano Stradic ci4 C3000HGFB
гр.Бургас
ianimar
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 863
Регистриран на: Пет Мар 13, 2009 9:57 pm
Местоположение: Варна

Re: Кефалови 2018

Мнение от ianimar »

във Варна е 2,50лв, как при вас е 2лв. доколкото знам морския ви го доставят от Варна
Аватар
stareca
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 504
Регистриран на: Нед Фев 26, 2017 4:44 pm
Местоположение: Бургас

Re: Кефалови 2018

Мнение от stareca »

На две места в Бургас е 2 лева при братята магазин щука и при румбата на гаражите румбата отваря много рано в 4.30 съм вземал от него дозите нямат абсолютно никаква разлика с тия които дават на 2,50 фактически всички магазини доколкото знам вземат от двама доставчици.Истината е че черава само на краставицата е добър в комплексите и особено в меден рудник яко го кръщават .
Аватар
Аматьора Бс
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 398
Регистриран на: Нед Яну 02, 2011 7:51 pm
Местоположение: Бургас

Re: Кефалови 2018

Мнение от Аматьора Бс »

ianimar написа:във Варна е 2,50лв, как при вас е 2лв. доколкото знам морския ви го доставят от Варна
Ние работим с блатен и затова цената е надолу :lol:
Ivan_nikolov
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 259
Регистриран на: Съб Окт 02, 2010 12:10 pm
Местоположение: Белослав , обл. Варна

Re: Кефалови 2018

Мнение от Ivan_nikolov »

ianimar написа:във Варна е 2,50лв, как при вас е 2лв. доколкото знам морския ви го доставят от Варна
Тяхните търговци не са толкова алчни колкото нашите край Варна .... В Белослав ги продават на 2 лв. , а на самото езеро като излизат тез дето ги вадят може и по-евтино да си ги спазариш , зависи колко червеи ти трябват ;)
Djon Silvar
новобранец
новобранец
Мнения: 35
Регистриран на: Пон Фев 22, 2016 6:01 pm

Re: Кефалови 2018

Мнение от Djon Silvar »

Като лапета влизахме до колене в езерото, забивахме ръце в тинята, изнасяхме я на брега...
Вадихме червеите и пълнихме кутията...после по цял ден за илария.
Аватар
lqndar
новобранец
новобранец
Мнения: 49
Регистриран на: Нед Апр 12, 2015 10:43 pm

Re: Кефалови 2018

Мнение от lqndar »

Събота мисля да мятам бомбарда за платерина на Илия Бояджиев.Някой ако има желание мога да го взема за компания.
:fishing3:
Energo Team Benzar Elite Match 4.20m + Shimano Stradic ci4 C2500HGFB
Tailwalk Saltyshape Shore stick 86l + Shimano Stradic ci4 C3000HGFB
гр.Бургас
Аватар
stareca
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 504
Регистриран на: Нед Фев 26, 2017 4:44 pm
Местоположение: Бургас

Re: Кефалови 2018

Мнение от stareca »

Днес на дюни доста труден риболов от 07:00 до 11:00
13 платерини и една класна разбира се се измъкна доста голяма вълна че и дъжд но все пак не е валад работата.
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
mlqkosoriz
новобранец
новобранец
Мнения: 10
Регистриран на: Пон Яну 31, 2011 9:20 pm

Re: Кефалови 2018

Мнение от mlqkosoriz »

Здравейте колеги дали някой е ходил в Аспарухово под моста на фанагорията или от буната за илария.Благодаря ви и наслука
Аватар
Galata
новобранец
новобранец
Мнения: 71
Регистриран на: Сря Авг 27, 2008 12:10 pm
Местоположение: Варна-Галата

Re: Кефалови 2018

Мнение от Galata »

mlqkosoriz написа:Здравейте колеги дали някой е ходил в Аспарухово под моста на фанагорията или от буната за илария.Благодаря ви и наслука
Вчера бях на дъно в този район, но дори нямам кълване. :fishing4: Сменях такъми и червеи от 17.00 до тъмно, опитах и на бомбарда - резултат никакъв :shock: :shock:
Има една тънка граница между риболова и това да стоиш на брега като идиот!
Аватар
kikk4o
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 358
Регистриран на: Нед Юни 18, 2006 12:51 pm
Местоположение: Варна

Re: Кефалови 2018

Мнение от kikk4o »

mlqkosoriz написа:Здравейте колеги дали някой е ходил в Аспарухово под моста на фанагорията или от буната за илария.Благодаря ви и наслука
Днес мислех да ходя, но ми се размина риболова. Знам, че хващат дребен харип под моста, но за илария не съм чул нищо.
valio5
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 181
Регистриран на: Пон Ное 23, 2009 9:23 pm

Re: Кефалови 2018

Мнение от valio5 »

Иларията се виждаше в неделя точно под моста от страната на Аспарухово.Беше на брега и усилено чоплеше водорасли по камъните.Имаше и добри парчета но не съм пробвал дали кълве не бях за риба
Аватар
kikk4o
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 358
Регистриран на: Нед Юни 18, 2006 12:51 pm
Местоположение: Варна

Re: Кефалови 2018

Мнение от kikk4o »

Днес на четвърта буна от 17 до 20 една илария. Общо имах три удара. Говорих с излязъл от морето водолаз, който каза, че риба почти няма. :(
Публикувай отговор

Обратно към “Информация за активноста на рибата по морето.”