попчета 2019

Модератори: emo vasilev, alekst

Trol
новобранец
новобранец
Мнения: 68
Регистриран на: Пет Мар 16, 2007 9:29 am
Местоположение: Варна (GR-махала)
Обратна връзка:

Re: попчета 2019

Мнение от Trol »

петрол вътре към канала... дълга дистанция
Аватар
iramdei
новобранец
новобранец
Мнения: 15
Регистриран на: Пон Фев 11, 2019 11:15 am

Re: попчета 2019

Мнение от iramdei »

Здравейте , виждам че много от колегите ходещи редовно на риболов не споделят нищо за своите риболов ни излети . Не толкова трудно , или можеби ги е страх че някой ще им хване рибата .Аз ще споделя , вчера в неделя на вълнолома във Варна ,имаше 22 човека .От 15.30 до 18.30 стръв белена скарида , бял червей ,черна мида . Резултат 2.250 кг мешено и дребно и дребно .Най добре даваше на белена скарида .Днес понеделник ,3.860 кг от 6.30 до 11.15 но зад яхт клуба , долу на ниското ( вярненци ще ме разбрат ) 9 човека ,там даде по добре на черна мида .
P.S.
Един колега на гюмюш извади лястовица но беше 18.00см ,твърде малка за да я задържи
От мен за сега толкова , успех на всички
ianimar
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 863
Регистриран на: Пет Мар 13, 2009 9:57 pm
Местоположение: Варна

Re: попчета 2019

Мнение от ianimar »

наборчето нищо лично брат но би ли си сменил снимката ,че ка то го видя тоя ми се разваля настроението п.п пак казмам не е лично
Митко Кирилов
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 720
Регистриран на: Нед Май 20, 2007 10:12 am
Местоположение: Варна

Re: попчета 2019

Мнение от Митко Кирилов »

iramdei написа:Здравейте , виждам че много от колегите ходещи редовно на риболов не споделят нищо за своите риболов ни излети . Не толкова трудно , или можеби ги е страх че някой ще им хване рибата .Аз ще споделя , вчера в неделя на вълнолома във Варна ,имаше 22 човека .От 15.30 до 18.30 стръв белена скарида , бял червей ,черна мида . Резултат 2.250 кг мешено и дребно и дребно .Най добре даваше на белена скарида .Днес понеделник ,3.860 кг от 6.30 до 11.15 но зад яхт клуба , долу на ниското ( вярненци ще ме разбрат ) 9 човека ,там даде по добре на черна мида .
P.S.
Един колега на гюмюш извади лястовица но беше 18.00см ,твърде малка за да я задържи
От мен за сега толкова , успех на всички
Браво за успешния риболов и все така! Как ги ловите: на дъно със спиниг или с директен?
Нещата не са такива , каквито изглеждат!
Аватар
iramdei
новобранец
новобранец
Мнения: 15
Регистриран на: Пон Фев 11, 2019 11:15 am

Re: попчета 2019

Мнение от iramdei »

Митко Кирилов написа:
iramdei написа:Здравейте , виждам че много от колегите ходещи редовно на риболов не споделят нищо за своите риболов ни излети . Не толкова трудно , или можеби ги е страх че някой ще им хване рибата .Аз ще споделя , вчера в неделя на вълнолома във Варна ,имаше 22 човека .От 15.30 до 18.30 стръв белена скарида , бял червей ,черна мида . Резултат 2.250 кг мешено и дребно и дребно .Най добре даваше на белена скарида .Днес понеделник ,3.860 кг от 6.30 до 11.15 но зад яхт клуба , долу на ниското ( вярненци ще ме разбрат ) 9 човека ,там даде по добре на черна мида .
P.S.
Един колега на гюмюш извади лястовица но беше 18.00см ,твърде малка за да я задържи
От мен за сега толкова , успех на всички
Браво за успешния риболов и все така! Как ги ловите: на дъно със спиниг или с директен?

Аз бях със спининга на дъно , рибите са на първо и второ стъпало . Зад яхтклуба опънах директен на плувка че много се късат там такъмите , но повечето бяха с директен на диплия , там не трябва дистанция рибата е на плиткото .
Аватар
Гошко
новобранец
новобранец
Мнения: 56
Регистриран на: Чет Юни 14, 2007 9:12 pm
Местоположение: Добрич
Обратна връзка:

Re: попчета 2019

Мнение от Гошко »

И от мен една от северното Черноморие.

Изображение

Водата днес спрямо 27.03.2018 е с 5 градуса нагоре.

Днес видях много дребен сафрид в халите...пак го метнаха от малък с мрежите...
Аватар
kiril_bulgaria
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 404
Регистриран на: Съб Дек 01, 2007 9:56 pm
Местоположение: Царево
Обратна връзка:

Re: попчета 2019

Мнение от kiril_bulgaria »

Робошките, на траловете. ИАРА си мълчи.
Изображение
Аватар
nabor4eto
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 385
Регистриран на: Съб Май 25, 2013 8:04 am
Местоположение: Варна

Re: попчета 2019

Мнение от nabor4eto »

ianimar написа:наборчето нищо лично брат но би ли си сменил снимката ,че ка то го видя тоя ми се разваля настроението п.п пак казмам не е лично
:smt003 :smt003 ....хахахахах....виж къв е готин..аз толкова време стоях без аватар и накрая , като си намерих тоя хубавец, получавам негативни отзиви
Ненавременното изпиване на втората чаша, обезсмисляло първата :drinkers:
levent_7
новобранец
новобранец
Мнения: 6
Регистриран на: Нед Окт 21, 2018 7:54 pm

Re: попчета 2019

Мнение от levent_7 »

Днес на двореца в Балчик рибари много риба малко. Улових една порция за вечеря дребни попчета. Масово това се изкарваше. Един колега извадил 2 иларии на дъно.
goro21
новобранец
новобранец
Мнения: 65
Регистриран на: Нед Апр 06, 2014 10:34 pm
Местоположение: Варна

Re: попчета 2019

Мнение от goro21 »

Колеги тази година никой ли не лови попчета след този вятър надявам се тези дни да се успокои морето и да има слука. Аз попчета не съм ловил от години и не съм наясно къде от брега има шанс да се лови освен на вълнолома
Публикувай отговор

Обратно към “Информация за активноста на рибата по морето.”