Сафрид 2019

Модератори: emo vasilev, alekst

Публикувай отговор
spin_master
новобранец
новобранец
Мнения: 21
Регистриран на: Сря Авг 31, 2011 6:59 pm

Re: Сафрид 2019

Мнение от spin_master »

Уикенда ще съм до Царево и си мислех дали има смисъл да взема една пръчка с чепаре да пробвам от брега какво е положението. Някой има ли инфо от района дали сафрида е активен?
stefannankov
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 147
Регистриран на: Пон Сеп 11, 2017 4:17 pm

Re: Сафрид 2019

Мнение от stefannankov »

Снощи 4 кг за двама на Тюленово. Смесен, дребен и хаймани. В началото държеше дистанция и беше на дъното - към 8 м. чак към края на вечерта дойде на близо и се качи по-високо. Извадихме и няколко отхапани, захапката с размер на лефер.
icakinen
новобранец
новобранец
Мнения: 71
Регистриран на: Пет Май 23, 2014 11:14 am
Местоположение: Варна

Re: Сафрид 2019

Мнение от icakinen »

stefannankov написа:Снощи 4 кг за двама на Тюленово. Смесен, дребен и хаймани. В началото държеше дистанция и беше на дъното - към 8 м. чак към края на вечерта дойде на близо и се качи по-високо. Извадихме и няколко отхапани, захапката с размер на лефер.
Здравей колега,добър улов.Това на нощен риболов ли или по рано?Там заради ученията няма ли ограничен достъп?Това ме спира тези дни да направя проверка по любимите си местенца.
stefannankov
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 147
Регистриран на: Пон Сеп 11, 2017 4:17 pm

Re: Сафрид 2019

Мнение от stefannankov »

Почти за цяла вечер нощен. Тегава работа. И отгоре пуцат с примамки и ракети, едната се взриви баш отгоре. Отстрани хеликоптери, гърми се, трещи се, стрелят се, взривяват се, денем и нощем. Как спят хората в радиус 10 км не знам. Сигурно са за риба... Апапа дето е с мен е на мнение че рибата била стресирана...
icakinen
новобранец
новобранец
Мнения: 71
Регистриран на: Пет Май 23, 2014 11:14 am
Местоположение: Варна

Re: Сафрид 2019

Мнение от icakinen »

stefannankov написа:Почти за цяла вечер нощен. Тегава работа. И отгоре пуцат с примамки и ракети, едната се взриви баш отгоре. Отстрани хеликоптери, гърми се, трещи се, стрелят се, взривяват се, денем и нощем. Как спят хората в радиус 10 км не знам. Сигурно са за риба... Апапа дето е с мен е на мнение че рибата била стресирана...
Хах,голямо приключение.И аз съм на мнение,че е стресирана.Щом сте ловили,явно не е толкова затегнато и ще атакувам тези дни.Благодаря
Митко Кирилов
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 720
Регистриран на: Нед Май 20, 2007 10:12 am
Местоположение: Варна

Re: Сафрид 2019

Мнение от Митко Кирилов »

Започна ли да дава на вълнолома от външната страна на чепаре: от куп ангажименти не остава време да отида и пробвам!
Предварително благодаря!
Нещата не са такива , каквито изглеждат!
goro21
новобранец
новобранец
Мнения: 65
Регистриран на: Нед Апр 06, 2014 10:34 pm
Местоположение: Варна

Re: Сафрид 2019

Мнение от goro21 »

Незнам дали дава от външната страна на вълнолома но снощи 13.06 нямаше никой там да пробва. На морска гара клатеха но за 2-3часа няколко граци видях да излизат. На стъмване няколко добри харипа
Митко Кирилов
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 720
Регистриран на: Нед Май 20, 2007 10:12 am
Местоположение: Варна

Re: Сафрид 2019

Мнение от Митко Кирилов »

goro21 написа:Незнам дали дава от външната страна на вълнолома но снощи 13.06 нямаше никой там да пробва. На морска гара клатеха но за 2-3часа няколко граци видях да излизат. На стъмване няколко добри харипа
Благодаря, колега!
Значи нищо не съм пропуснал!
Нещата не са такива , каквито изглеждат!
Аватар
vanboxer
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 261
Регистриран на: Сря Мар 03, 2010 12:21 pm
Местоположение: Варна

Re: Сафрид 2019

Мнение от vanboxer »

Митко Кирилов написа:Започна ли да дава на вълнолома от външната страна на чепаре: от куп ангажименти не остава време да отида и пробвам!
Предварително благодаря!
Здравей!
Преди няколко дни пробвах от външната страна. Два часа мятане и нищо. Нямаше други мераклии.
ЖРЕБЧЕВСКИ ВЪЗПИТАНИК
emilov_68@abv.bg
новобранец
новобранец
Мнения: 2
Регистриран на: Съб Окт 14, 2017 5:39 pm

Re: Сафрид 2019

Мнение от emilov_68@abv.bg »

Вчера на Ахтопол след 19 часа даде към 3 килограма сафрид .
iliev68
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 107
Регистриран на: Чет Окт 15, 2009 9:29 pm
Местоположение: варна

Re: Сафрид 2019

Мнение от iliev68 »

Събота от 19,30 до 21,10 на Тюленово капо. Пробвах с различни чепарета но явно я нямаше.
nnnnnnn
новобранец
новобранец
Мнения: 67
Регистриран на: Сря Авг 13, 2008 10:24 am
Местоположение: Варна

Re: Сафрид 2019

Мнение от nnnnnnn »

Снощи на вълнолома от вън 5 граци на чепаре с тапа.
stefannankov
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 147
Регистриран на: Пон Сеп 11, 2017 4:17 pm

Re: Сафрид 2019

Мнение от stefannankov »

iliev68 написа:Събота от 19,30 до 21,10 на Тюленово капо. Пробвах с различни чепарета но явно я нямаше.
Някаква риба тръгна към 22 ч. По 1,по 2, много претенции за чепарето, до 1 ч аз към 2 кг, апапа заради калпави чепарета люпи семки и не можа да покрие дъното на кофата.
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
bantumi
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 694
Регистриран на: Пет Юни 19, 2009 3:47 pm

Re: Сафрид 2019

Мнение от bantumi »

vanboxer написа:
Митко Кирилов написа:Започна ли да дава на вълнолома от външната страна на чепаре: от куп ангажименти не остава време да отида и пробвам!
Предварително благодаря!
Здравей!
Преди няколко дни пробвах от външната страна. Два часа мятане и нищо. Нямаше други мераклии.
И по буните, и по Вълнолома, един голям Рук :fishing11:
Вчера кълвеше,днеска не ще!
Stalin42
новобранец
новобранец
Мнения: 1
Регистриран на: Нед Май 05, 2019 10:00 pm

Re: Сафрид 2019

Мнение от Stalin42 »

Несебър, около източния кардинален от 19:30 до 21:30 . 34 броя за двама от среден до едър.
Публикувай отговор

Обратно към “Информация за активноста на рибата по морето.”