Хамсия 2020

Модератори: emo vasilev, alekst

Публикувай отговор
Аватар
1000n
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 834
Регистриран на: Пет Юли 04, 2008 10:21 pm
Местоположение: Родом от Варна, живеещ в София

Хамсия 2020

Мнение от 1000n »

Здравейте!

Аз лично наскоро не съм хващал много хамсия, но този сезон бе доста успешен за много рибари, включително и за мен самия. На три пъти си подобрявах рекорда за най-много извадени риби наведнъж. Преди този сезон бях хващал 16 наведнъж, но това лято хванах, 21 риби, а после дори и не можах да ги преброя 23 или 24 бяха, а след това мисля че изкарах 28(плюс минус една риба)! Та сега не знам какъв ми е точно рекорда, но както и да е. Предлагам задочно да открием тази тема, за да имаме инфо за сезона като цяло. Хамсия имаше и през деня имаше и нощно време. Но аз ловях илария на плувка докато беше пикът на хамсията и не успях да отворя темата своевременно. Надявах се някой друг да го стори, но явно никой не е счел за необходимо, а това не е честно спрямо този вид риби! ;)
Не мога да намеря тазгодишни снимки на хамсии, но всеки е виждал такъв вид риби! Надявам се модераторите да се съгласят да оставят тази тема и да не я трият! Все пак не е особено разумно да се спазва винаги "буквата на закона", а не неговият (на закона)смисъл!
Публикувай отговор

Обратно към “Информация за активноста на рибата по морето.”