КАРАГЬОЗ - 2010

Модератори: emo vasilev, alekst

Публикувай отговор
Аватар
Borkata
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1553
Регистриран на: Вто Окт 21, 2008 5:56 pm
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

Re: КАРАГЬОЗ - 2010

Мнение от Borkata »

няма проблем аз затова и пиша :D за съжаление риби почти няма в момента.на западно пристанище сега морето е тава а рибари има само двама-трима а риби почти никакви.
http://www.chepare.com/" onclick="window.open(this.href);return false; Качествени чепарета Borkata
Изображение
vanko h
новобранец
новобранец
Мнения: 39
Регистриран на: Сря Окт 14, 2009 5:27 pm
Местоположение: Бургас

Re: КАРАГЬОЗ - 2010

Мнение от vanko h »

Днес и аз пробвах на западното пристанище за карагьоз ама хванах само един за цял ден клатене с чепарето.Баси откачиха ми се ръцете.Имаше двама от възрастните рибари от рано сутринта бяха хванали десетина карагьоза ,сериозен размер към 600гр. парчето. Аз като ги видях да ги вадят се зарибих здраво и за тва цял ден клатих де.Кво да се прави късмет.А сега надздраве и наслука на колегите. :drinkers:
rif_58
новобранец
новобранец
Мнения: 42
Регистриран на: Нед Сеп 05, 2010 11:30 am
Местоположение: ВАРНА

Re: КАРАГЬОЗ - 2010

Мнение от rif_58 »

От няколко дни карагьоза се размърда на зимния рейд.От 2 3 кг до 15 вчера.Докато вдигах мрежите колегата взе 4 риби на чепарето.Успех на мераклиите.
vlad_rad
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 154
Регистриран на: Пет Авг 29, 2008 10:09 am
Местоположение: Варна

Re: КАРАГЬОЗ - 2010

Мнение от vlad_rad »

rif_58 написа:От няколко дни карагьоза се размърда на зимния рейд.От 2 3 кг до 15 вчера.Докато вдигах мрежите колегата взе 4 риби н а чепарето.Успех на мераклиите.
Дааа има го, макар и много рядък.
В неделя и аз видях да вадят на чепаре.
ivan_b
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 103
Регистриран на: Пет Май 07, 2010 5:46 pm
Местоположение: Бургас

Re: КАРАГЬОЗ - 2010

Мнение от ivan_b »

Вчера са затворили дупката на оградата /през релсите до моста/ на Славянка а чакаме карагьоза. В Бургас не останаха места, където да се ходи нормално за риба.
strijok
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5343
Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 4:26 pm
Местоположение: Иван Котаков - Бургас

Re: КАРАГЬОЗ - 2010

Мнение от strijok »

През гарата колега, малко повечко вървене, но ...... иначе в къщи пред компа :lol:
Когато ловиш риба, е спорт. Когато разказваш за това, е изкуство.
vanko h
новобранец
новобранец
Мнения: 39
Регистриран на: Сря Окт 14, 2009 5:27 pm
Местоположение: Бургас

Re: КАРАГЬОЗ - 2010

Мнение от vanko h »

Има и друга дупка. Продължаваш по релсите посока моста и точно под него има направена една през която трябва да се промушиш между мрежата и земята. Самата мрежа е издърпана нагоре и има достатъчно място да се провре човек.От там после надявам се знаете. Надявям се да съм бил полезен с информацията. Ако има карагьоз пишете. Наслука.
lefera1
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 353
Регистриран на: Вто Яну 13, 2009 11:13 am

Re: КАРАГЬОЗ - 2010

Мнение от lefera1 »

vanko h написа:Има и друга дупка. Продължаваш по релсите посока моста и точно под него има направена една през която трябва да се промушиш между мрежата и земята. Самата мрежа е издърпана нагоре и има достатъчно място да се провре човек.От там после надявам се знаете. Надявям се да съм бил полезен с информацията. Ако има карагьоз пишете. Наслука.
Давайте подобна информация само на личен. Утре да не ви запушат и тази дупка. Все пак влизате в порта НЕЗАКОННО и като диверсанти. Имайте предвид, че на цялата територия на порта има монтирани безброй камери Биг Брадър ви гледа. Не мислите ли, че е по - добре е да потърсите правата си на достъп до обществени съоръжения като ГРАЖДАНИ.Ще ви кажа, че наи-лесния достъп до порт Бургас е през най-голямата дупка - Централния Портал. Извадете си легално и законно пропуски не струва много пари но спестява главоболие. Варналии са пример в това отношение (както винаги) - отмениха измислена заповед на шефа на техния порт чрез кмета си. Гледам, че Бургаската форумна част се опитва да става активна и извън виртуалната реалност ами ето ви поле за действие стига само софраджийски бабaитлък.
Последно промяна от lefera1 на Пет Ное 12, 2010 9:22 am, променено общо 1 път.
balyk
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 543
Регистриран на: Съб Окт 10, 2009 10:26 am
Местоположение: Варна

Re: КАРАГЬОЗ - 2010

Мнение от balyk »

софраджиски бабитлък
Извинявам се за спама ама колегата кърти с терминологията :smt082 :smt082 :smt082
vanko h
новобранец
новобранец
Мнения: 39
Регистриран на: Сря Окт 14, 2009 5:27 pm
Местоположение: Бургас

Re: КАРАГЬОЗ - 2010

Мнение от vanko h »

Ко ти стана ве лефер. Ти май си бабаита не някой друг. Човека иска инфо аз дадох и точка. А за твойте съждения по горе ,моляте разсъждавай на ум. :!: :roll:
Аватар
КИРО
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 11636
Регистриран на: Пон Авг 20, 2007 7:12 am
Местоположение: Кичево до ВАРНА
Обратна връзка:

Re: КАРАГЬОЗ - 2010

Мнение от КИРО »

Спрете се навреме - не искам да ставам лош. :wink:
Изображение

В МОРЕТО МИ Е ПО-ДОБРЕ,ОТКОЛКОТО НА БРЕГА
lefera1
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 353
Регистриран на: Вто Яну 13, 2009 11:13 am

Re: КАРАГЬОЗ - 2010

Мнение от lefera1 »

Абе я.... Бъдете Живи и Здрави !!!!!!!
Аватар
big chopar
новобранец
новобранец
Мнения: 74
Регистриран на: Вто Яну 15, 2008 10:09 pm
Местоположение: Бургас

Re: КАРАГЬОЗ - 2010

Мнение от big chopar »

Някой има ли инфо за тези дни за карагьоз на Славянка,чува се нещо като -на час по лъжичка?
Аватар
YordanDanev
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1916
Регистриран на: Пон Дек 29, 2008 5:49 pm
Местоположение: Бургас - Нюрнберг

Re: КАРАГЬОЗ - 2010

Мнение от YordanDanev »

big chopar написа:Някой има ли инфо за тези дни за карагьоз на Славянка,чува се нещо като -на час по лъжичка?
И аз така чух.
Изображениеима ли комат кучета много
карид
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1740
Регистриран на: Чет Авг 30, 2007 2:55 pm
Местоположение: Бургас

Re: КАРАГЬОЗ - 2010

Мнение от карид »

Някой има ли инфо за тези дни за карагьоз на Славянка,чува се нещо като -на час по лъжичка?
Днес се поразходих до там без въдици. Взели са 2-3 риби общо от 15-ина рибари. Мятаха се и блесни ама...общо взето резултатите клоняха към нула. А за вчера се говореше, че дало по-добре.
Публикувай отговор

Обратно към “Информация за активноста на рибата по морето.”