Чернокоп и лефер 2013

Модератори: emo vasilev, alekst

Публикувай отговор
Аватар
Borkata
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1553
Регистриран на: Вто Окт 21, 2008 5:56 pm
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

Re: Чернокоп и лефер 2013

Мнение от Borkata »

Инфото за Фиш Порт си остава вярно.Сутринта е имало хора с по 20 риби на блесна.Довечера ще е митинг:)
http://www.chepare.com/" onclick="window.open(this.href);return false; Качествени чепарета Borkata
Изображение
roko-koko
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 609
Регистриран на: Чет Окт 08, 2009 8:33 am

Re: Чернокоп и лефер 2013

Мнение от roko-koko »

Боре ,а дано някой утре сутринта отвори темата за 2014-та
morskiq2
новобранец
новобранец
Мнения: 17
Регистриран на: Вто Дек 13, 2011 12:30 am

Re: Чернокоп и лефер 2013

Мнение от morskiq2 »

Borkata написа:Инфото за Фиш Порт си остава вярно.Сутринта е имало хора с по 20 риби на блесна.Довечера ще е митинг:)
Е нали на Фиш Порт не пускаха?

Пускат ли вече или има някаква друга тайна? :)
Аватар
Borkata
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1553
Регистриран на: Вто Окт 21, 2008 5:56 pm
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

Re: Чернокоп и лефер 2013

Мнение от Borkata »

Абе те пак не пускат ама пак е пълно :D
http://www.chepare.com/" onclick="window.open(this.href);return false; Качествени чепарета Borkata
Изображение
Аватар
smel1968
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 543
Регистриран на: Пон Апр 04, 2011 6:50 pm
Местоположение: Варна

Re: Чернокоп и лефер 2013

Мнение от smel1968 »

И на буната на Траката снощи един майстор е хванал почти Лефер на чепарето-но си мълчи!
Свестните у нас считат за луди, глупецът вредом всеки почита.” -Христо Ботев
Аватар
shturetc
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 451
Регистриран на: Пон Окт 03, 2011 9:24 am
Местоположение: Бургас

Re: Чернокоп и лефер 2013

Мнение от shturetc »

Борка,как ще откривам ЦЯЛА нова тема с ЕДНА-ЕДНИЧКА риба бре ? Срамота ще е! :oops: :wink:
Инак,като си рекъл фиш-порт,та фиш-порт...на Славянка са рибите,ама инфото ти е леееко преувеличено.С 10-ина зъбатковци вчера първенец беше бат'Петьо Африканеца(и в торбата на Жоро Бостанджиев имаше няколко прилични рибки-сам видях).Останалите,може би,заради твърде късното ни акостиране на кея,бяхме кой с нула,кой с една(аз),кой с две до три риби макс.
Днес,пак там,са взимали малко по-добре от вчера.
Славянка е до края на месеца-после кака Цвета пуска големите кепенци!

Инак,както споменах и в предния си пост,запретнах крачоли и в ранния следобед запраших към...Изтока(нема се лъжем,я).Голяма греда(ама аз по-скоро тест исках да сторя)--5 часа сменяне на блесни и чепарета(в последните два компания ми правеха още няколко колеги)-НИТО ЕДИН УДАР на чернокоп или сафрид--денят на КАРЪКА! :lol: Единствено неколцина колеги,заложили на попченски такъми,извадиха живи риби(попченца размер нюню) :D
Утре,ще взема да се нашия пак в калабалъка на Славянка(на 2 линейни метра-мин.трима колеги!?).Изтока ще чака-днес мнооого ме разочарова.

smel1968,язи съм с такава голЕма уста,именно щото ми е през онази работа за цецовци и мецовци :wink:
Все пак шамарите ми са доста по-големи от устата,а и...лесно ги "предоставям" на "желаещите" -дет'се вика:Децата(в моя случай емоционално и умствено,а не възрастово) нямаме спирачки...ама никакви... :lol:

:drinkers:
Аватар
germana74
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 312
Регистриран на: Чет Ное 10, 2011 9:41 pm
Местоположение: Бургас

Re: Чернокоп и лефер 2013

Мнение от germana74 »

Здравейте, аверчета! Късния следобед на Фиш-Порта бе пълен смях :D ,смених около 30-ет блесни и най-накрая ме взе едно бабакитче :lol: .Имаше и 4,5 сторвания, но най-вероятно бяха дребни платеринки, някой колеги закачиха по-една. Лошото в случая е,че ем не се виждаше изобщо и когато надвечер чайката се пука да лапа дребосък и тя липсваше. Утре сутринта може би ще направя проба, но :roll: Поздрави!
“Отмъщението е блюдо, което е най-добро студено”
Аватар
Borkata
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1553
Регистриран на: Вто Окт 21, 2008 5:56 pm
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

Re: Чернокоп и лефер 2013

Мнение от Borkata »

Ники,Щурчо като го е срам ти пусни темата.В крайна сметка вие сте с уловените риби:)
http://www.chepare.com/" onclick="window.open(this.href);return false; Качествени чепарета Borkata
Изображение
Аватар
dobria1
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1561
Регистриран на: Сря Юни 24, 2009 9:58 pm
Местоположение: Варна

Re: Чернокоп и лефер 2013

Мнение от dobria1 »

smel1968 написа:но днес и аз ще помятам блесна.
И няма ли да споменеш бройките поне :wink: :wink: :wink: знам че не си капо :wink:

п.п.сега видях новата тема :wink:
НАЙ МИ Е ДОБРЕ ЛЯТО КАТО Е!!!
Изображение
lefera1
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 353
Регистриран на: Вто Яну 13, 2009 11:13 am

Re: Чернокоп и лефер 2013

Мнение от lefera1 »

Фиш Порт вече се казва Порт България Уест - Демек западния порт на България Обаче за рибарите ще е една затворена порта. Не се заяждайте с охранителите те са само хора на работа и си я пазят. Абе вземете пишете на бат Бойко да каже на кака си Цеца една добра дума за Бургаските рибари.
cena
новобранец
новобранец
Мнения: 19
Регистриран на: Съб Май 07, 2016 12:57 pm

Re: Чернокоп и лефер 2013

Мнение от cena »

Здравейте колеги на каква блесна ги ловите тези чернокопи
Публикувай отговор

Обратно към “Информация за активноста на рибата по морето.”