Кефалови 2015

Модератори: emo vasilev, alekst

Публикувай отговор
Zebec_420
новобранец
новобранец
Мнения: 6
Регистриран на: Пон Окт 19, 2015 1:26 pm

Re: Кефалови 2015

Мнение от Zebec_420 »

slonski1981 написа:отново на Илия Бояджиев времето супер риба бол макар само илария и платерина всяко хвърляне удар къде отразен къде изтърван но много много хубав риболов.Преди да си тръгна към 14:30 удари и един зарган,а баща ми хвана към 1.5 килограма добро попче .Както казах вече риба бол :)
Колега, аз съм от Варна, но ми предстои ходене до Бургас... Та си казвам, защо да не посетя мястото за което говорите... Предполагам, че достъпа до мястото не е ограничен, може ли да ме насочиш... Благодаря предварително!
slonski1981
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 209
Регистриран на: Вто Юли 26, 2011 6:08 pm

Re: Кефалови 2015

Мнение от slonski1981 »

след излизане от Бургас посока Созопол след бензиностанция лук оил има отбивка за спиране спираш там.После пътя е пеша около 5 мин докато се стигне до морето като постоянно се върви успоредно на бетонена стена .Няма как да го збъкаш дори на лук оил да питаш всеки ще ти каже
icakinen
новобранец
новобранец
Мнения: 71
Регистриран на: Пет Май 23, 2014 11:14 am
Местоположение: Варна

Re: Кефалови 2015

Мнение от icakinen »

Колеги,от едно известно време наблюдавам ,че други колеги настояват на дъно от южния плаж.Може ли някой да ми каже дали се хващат някакви риби защото много се колебая дали да ходя да мъча с бомбардата утре или да направя едно хубаво и мързелашко закриване на риболова за кефалови само на няколко минути път от дома.Благодаря предварително за отговорите.
Аватар
smel1968
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 543
Регистриран на: Пон Апр 04, 2011 6:50 pm
Местоположение: Варна

Re: Кефалови 2015

Мнение от smel1968 »

icakinen написа:Колеги,от едно известно време наблюдавам ,че други колеги настояват на дъно от южния плаж.Може ли някой да ми каже дали се хващат някакви риби защото много се колебая дали да ходя да мъча с бомбардата утре или да направя едно хубаво и мързелашко закриване на риболова за кефалови само на няколко минути път от дома.Благодаря предварително за отговорите.
Отиди на канала в Аспарухово,до тръбата на дъно.Излизат по кило рибата-ако намериш място де.
Свестните у нас считат за луди, глупецът вредом всеки почита.” -Христо Ботев
icakinen
новобранец
новобранец
Мнения: 71
Регистриран на: Пет Май 23, 2014 11:14 am
Местоположение: Варна

Re: Кефалови 2015

Мнение от icakinen »

smel1968 написа:
icakinen написа:Колеги,от едно известно време наблюдавам ,че други колеги настояват на дъно от южния плаж.Може ли някой да ми каже дали се хващат някакви риби защото много се колебая дали да ходя да мъча с бомбардата утре или да направя едно хубаво и мързелашко закриване на риболова за кефалови само на няколко минути път от дома.Благодаря предварително за отговорите.
Отиди на канала в Аспарухово,до тръбата на дъно.Излизат по кило рибата-ако намериш място де.
Благодаря за информацията колега.Не съм почитател на канала и езерото,както и улова на всяка цена.Но наистина съм благодарен.
Пламен Николов
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 146
Регистриран на: Пет Дек 09, 2011 8:24 pm
Местоположение: Варна

Re: Кефалови 2015

Мнение от Пламен Николов »

Днеска след обяд от 15.00 до 17.00 се прибрах от Южния плаж с три риби, преди обяд дали е пак така ?..... питам щото май само тез риби останаха за варненци...... :D
icakinen
новобранец
новобранец
Мнения: 71
Регистриран на: Пет Май 23, 2014 11:14 am
Местоположение: Варна

Re: Кефалови 2015

Мнение от icakinen »

Ами аз периодично проверявам,между тренировките с бомбарда.Последните ми три излета на Черноморец са ялови.Смятам утре сутрин да скокна до южния ако не е твърде ветровито.
kostadin
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 107
Регистриран на: Сря Яну 17, 2007 6:53 pm
Местоположение: VARNA
Обратна връзка:

Re: Кефалови 2015

Мнение от kostadin »

Вчера на фичоза след обяд 3 заргани днес на ной 5заргани след обяд.
panayot petrov
новобранец
новобранец
Мнения: 23
Регистриран на: Съб Апр 14, 2012 8:31 pm

Re: Кефалови 2015

Мнение от panayot petrov »

Днес на Южния плаж от 11:00 до 14:00 три удара, две прилични иларии в кофата.
Много супер дребни писии и понякога супердребни калканчета върнати да растат.
Иначе времето и морето бяха приказни.
ianimar
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 863
Регистриран на: Пет Мар 13, 2009 9:57 pm
Местоположение: Варна

Re: Кефалови 2015

Мнение от ianimar »

след получено инфо.че се взимат добри риби на езерото,последва моментална проба с колегите,първо след гребната база после на казашко,получи се добър излет без риба :drinkers:
Аватар
Kodjito75
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 821
Регистриран на: Пон Юни 22, 2009 9:29 am
Местоположение: Варна

Re: Кефалови 2015

Мнение от Kodjito75 »

И аз така от 4 риболова капо. Утре закривам риболова..
Аватар
shturetc
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 451
Регистриран на: Пон Окт 03, 2011 9:24 am
Местоположение: Бургас

Re: Кефалови 2015

Мнение от shturetc »

Онзи ден,докато клатех чепаренцето,за да хвана атеринки(за да моря с тях заргани),пипнах две пачурии(малки платеринки).Бяха си налапали отвсякъде и стръвно.Чепарето-куки нр.11,малко розово перо,лентичка ув-ламе(диийп ПЪРПЪЛ) и лентичка жълтеникаво-зелен кринкъл,влакно - фк 0.12.Място-Моста-Бс. Значи още ядат кефаловите рибоци!?
ianimar
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 863
Регистриран на: Пет Мар 13, 2009 9:57 pm
Местоположение: Варна

Re: Кефалови 2015

Мнение от ianimar »

и във Варна един колега взе на чепаре,между другото пачурата и платерината са различни риби :drinkers:
ianimar
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 863
Регистриран на: Пет Мар 13, 2009 9:57 pm
Местоположение: Варна

Re: Кефалови 2015

Мнение от ianimar »

нямали траладжии да раздвижат малко темата.
jabarq1
новобранец
новобранец
Мнения: 1
Регистриран на: Съб Окт 17, 2015 6:33 pm

Re: Кефалови 2015

Мнение от jabarq1 »

има много ама се крият :axe: :axe:
Публикувай отговор

Обратно към “Информация за активноста на рибата по морето.”