Болата 2015

Модератори: emo vasilev, alekst

Аватар
1000n
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 834
Регистриран на: Пет Юли 04, 2008 10:21 pm
Местоположение: Родом от Варна, живеещ в София

Re: Болата 2015

Мнение от 1000n »

КИРО написа:
ribar0 написа:Колеги, аз съм от местните, много моля от тяхно име, всеки, който дойде на Боата, като си тръгне/с риба или без риба/ да си събере боклука, защото като отида там, мога да видя кой какво е пил, ял и ...............
Приятел,като гледам в последно време какво става там,най-добре е да се затвори Болата от вашия кмет,
( на Българево ).Поне за сега - ваше землище е,изисквайте си правата.После,участвайте в проекти,разширете
пътя,направете зони за лодки с подходящите паркинги и такси,направете места за плажуващите и техните коли,
и пак такси за паркинги,охрани и т.н.,и си инвестирайте средствата за Българево.Само с данъци не става,а ви краде държавната администрация на поразия / вий си го знаете де /.
20 - 30% от тези средства да остават за Българево,кмета ви ще има свобода за действие,естествено с решение на
жителите на Българево,не самолично.
Но от тазгодишните ми "екскурзии" до вашата територия,( едната беше за риболов) ,направо бях шаштисан
от това което става на брега на залива.
И аз мисля, че хората, живеещи там трябва да се опитат поне да издействат глоби за замърсяващите околността.
Май на нас българите ако не ни бръкнат в джоба не се стараем всички да пазим чиста природата.
То е достатъчно на десет души един да изхвърля боклуци, където му падне и резултатът е налице.

Бреговете по морето ни обаче мисля, че са държавна собственост,
но от плажната ивица навътре би трябвало да е общинска собственост.
За общинската собственост трябва да се обръщаме към кмета,
а за държавната собственост към областния управител на Добрич.

Икономика нямаме, ако и чиста природа нямаме за къде сме не знам!

Дано се справят с проблема хората, живеещи в близост до Болата!

Наслука на всички колеги!
Публикувай отговор

Обратно към “Информация за активноста на рибата по морето.”