Молба за малко информация .

Модератори: emo vasilev, alekst

Публикувай отговор
l__k
новобранец
новобранец
Мнения: 10
Регистриран на: Сря Ное 11, 2015 9:49 am

Молба за малко информация .

Мнение от l__k »

Здравейте.
Предстои ми служебно двудневно пътуване до Бургас. Моля колегите от района за малко инфо : какво и къде кълве в момента от брега-ако има такова нещо по това време на годината, на каква стръв, с какъв такъм да се подготвя и ако някой се сети за друго да сподели, ако е възможно .

Благодаря Ви !
kostadin11
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 266
Регистриран на: Пет Апр 06, 2012 1:40 pm
Местоположение: Бургас

Re: Молба за малко информация .

Мнение от kostadin11 »

Ся, в момента поради високото атм. налягане... от два дена не съм чул да кълве по сладководните водоеми. НО днес от 12.... да 16.. ч съм с 3 кг. тревно попче /отбалък/ в пристанището на Поморие! Стръв- торен и бял червей... куки 4-6 номер, трупаш и хвърляш на 20-30 в от кея. Като видиш къде са струпани хората.... ще се ориентираш. Тва е ъгъла на пристанището. Сигурно утре около 14-15 ч ще съм там. Викаш силно: "Кой е бате Коце" и ме намираш! Дано се уцелим. Такъма- олово 30-40 гр, две куки над него на бидем 10-15 см. Пиши после.
Аватар
shturetc
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 451
Регистриран на: Пон Окт 03, 2011 9:24 am
Местоположение: Бургас

Re: Молба за малко информация .

Мнение от shturetc »

С'я,идваш на Моста (дето ти прилича на алея ,влизаща в морето и...водеща наникъде...или ,по-скоро, КЪМ ВЕЧНАТА СИНЕВА).Носи си две мачови пръчки с две тапи по 6 гр (тези дни западняка държи ниска,почти езерна вълничка-повече грамаж няма да ти е нужен).Под плувките,освен утежнението-- 2 м. фк-влакно ,да речем 0.14(ако нямаш,ще ти дам 0.12) и накрая вързана кукичка нр.10-11(ако нямаш,ще ти дам).Емчето е жива атеринка-- ще ти дам.Паролата ,прошепната тихо на ухото ,на който и да е рибарин на Моста,е "Дельо-хайдутин" :wink:

Ще мъчим зарганите :drinkers:
l__k
новобранец
новобранец
Мнения: 10
Регистриран на: Сря Ное 11, 2015 9:49 am

Re: Молба за малко информация .

Мнение от l__k »

Здравейте,
Огромно Благодаря на отзовалите се !

Ще пътувам към Бургас събота 05.12.,но едва ли ще ми остане време за риболов през светлата част на деня. Очаквам да се включа в купона на 06.- Никулден .
Ще пробвам паролата .
Благодаря Ви още веднъж .
Публикувай отговор

Обратно към “Информация за активноста на рибата по морето.”