Сафрид 2016

Модератори: emo vasilev, alekst

Аватар
plamenski4
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 277
Регистриран на: Пет Яну 07, 2011 5:32 pm
Местоположение: Варна

Сафрид 2016

Мнение от plamenski4 »

Имам информация за раьона около Каварна , някой може ли да потвърди ?
Dragan123
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 177
Регистриран на: Сря Яну 29, 2014 7:53 pm

Re: Сафрид 2016

Мнение от Dragan123 »

Незнам зза каварна ама в варна вече има тъй че трябва да е избил и в каварна :D
chaikata
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 255
Регистриран на: Пон Апр 18, 2005 9:22 pm
Местоположение: varna vlvovo

Re: Сафрид 2016

Мнение от chaikata »

от варна на лодки или от буните ?
Dragan123
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 177
Регистриран на: Сря Яну 29, 2014 7:53 pm

Re: Сафрид 2016

Мнение от Dragan123 »

На морска гара на клатене взех два в неделя :D
vankata88
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 159
Регистриран на: Пон Авг 17, 2009 5:28 pm

Re: Сафрид 2016

Мнение от vankata88 »

Вече почнаха и да закриват дъното на кофичките на морска гара,така че айде на риба да е тази година! Вчера на болата надвечер проба,само миджит!Приказно време и красота!Рибата е бонус,другото е истината!
scorpios840405
новобранец
новобранец
Мнения: 27
Регистриран на: Пет Юни 12, 2009 8:35 am
Местоположение: Варна

Re: Сафрид 2016

Мнение от scorpios840405 »

Да се включа и аз, днес направих проба на буната на Ной в часовия диапазон между 13 и 18 ч. Резултата 3 рибки като само едната може да се нарече хубав сафрид другите им трябва още малко да пораснат.Рибите ги хванах от едно от милионите замятания.Дистанцията беше макс. която мога да направя с мач 3.90м.Цвета на чепарето- 9 тиква.Не бях и единствения мераклия като с напредване на времето хората се увеличаваха.Имаше и хора с по голям успех от моя като мога да кажа че според мен цвета на чепарето не е от голямо значение.В подробности не желая да влизам че става малко клюкарско.И да обобщя като цяло днешната ми проба и впечатления - риба има, пръснта е на малки пасажи, трябва много хвърляне за да има някакъв успех, и да не пропусна иска си и маѝсторлък коѝто аз все още трупам.Това е от мен пожелавам успех на всички мераклии
Аватар
paynera
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 229
Регистриран на: Пон Апр 11, 2005 12:07 pm
Местоположение: Варна

Re: Сафрид 2016

Мнение от paynera »

scorpios840405 написа:Да се включа и аз, днес направих проба на буната на Ной в часовия диапазон между 13 и 18 ч. Резултата 3 рибки като само едната може да се нарече хубав сафрид другите им трябва още малко да пораснат.Рибите ги хванах от едно от милионите замятания.Дистанцията беше макс. която мога да направя с мач 3.90м.Цвета на чепарето- 9 тиква.Не бях и единствения мераклия като с напредване на времето хората се увеличаваха.Имаше и хора с по голям успех от моя като мога да кажа че според мен цвета на чепарето не е от голямо значение.В подробности не желая да влизам че става малко клюкарско.И да обобщя като цяло днешната ми проба и впечатления - риба има, пръснта е на малки пасажи, трябва много хвърляне за да има някакъв успех, и да не пропусна иска си и маѝсторлък коѝто аз все още трупам.Това е от мен пожелавам успех на всички мераклии
Маисторлъка се постига с добър кастинг и малка кука (12 номер).Аз бях до теб и имам 25 риби до 18.30ч.Рибата е малко и пръсната и в случея си беше до късмет.
Наи обичам , зъби на бели риби да събличам
chaikata
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 255
Регистриран на: Пон Апр 18, 2005 9:22 pm
Местоположение: varna vlvovo

Re: Сафрид 2016

Мнение от chaikata »

бай Милен , стария пират не беше ли там , на запазения камък , дето си го е платил в общината :)
Аватар
paynera
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 229
Регистриран на: Пон Апр 11, 2005 12:07 pm
Местоположение: Варна

Re: Сафрид 2016

Мнение от paynera »

chaikata написа:бай Милен , стария пират не беше ли там , на запазения камък , дето си го е платил в общината :)
да - и наторален акт вече има издаден.
Наи обичам , зъби на бели риби да събличам
scorpios840405
новобранец
новобранец
Мнения: 27
Регистриран на: Пет Юни 12, 2009 8:35 am
Местоположение: Варна

Re: Сафрид 2016

Мнение от scorpios840405 »

paynera написа:
scorpios840405 написа:Да се включа и аз, днес направих проба на буната на Ной в часовия диапазон между 13 и 18 ч. Резултата 3 рибки като само едната може да се нарече хубав сафрид другите им трябва още малко да пораснат.Рибите ги хванах от едно от милионите замятания.Дистанцията беше макс. която мога да направя с мач 3.90м.Цвета на чепарето- 9 тиква.Не бях и единствения мераклия като с напредване на времето хората се увеличаваха.Имаше и хора с по голям успех от моя като мога да кажа че според мен цвета на чепарето не е от голямо значение.В подробности не желая да влизам че става малко клюкарско.И да обобщя като цяло днешната ми проба и впечатления - риба има, пръснта е на малки пасажи, трябва много хвърляне за да има някакъв успех, и да не пропусна иска си и маѝсторлък коѝто аз все още трупам.Това е от мен пожелавам успех на всички мераклии
Маисторлъка се постига с добър кастинг и малка кука (12 номер).Аз бях до теб и имам 25 риби до 18.30ч.Рибата е малко и пръсната и в случея си беше до късмет.
Payner Благодаря за съветите, направиха ми впечатление тези подробности и ще взема мерки за следващия път.
Ivan_nikolov
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 259
Регистриран на: Съб Окт 02, 2010 12:10 pm
Местоположение: Белослав , обл. Варна

Re: Сафрид 2016

Мнение от Ivan_nikolov »

Днес на морска гара във Варна над 100 човека . Видях да вадят дребен сафрид , рибата бе пръсната и епизодично закачаха по 2-3 рибки
Аватар
safridakis
новобранец
новобранец
Мнения: 1
Регистриран на: Нед Май 22, 2016 2:24 pm
Местоположение: Бургас

Re: Сафрид 2016

Мнение от safridakis »

Не знам защо Бургазлии мълчат,но последните дни се хваща както граца , така и хубав сафрид около Бургас.
За последната седмица след работа имам 5 излета и всички успешни.
На морска гара не толкова,но на Поморие последните три дни хващам по над кило сафрид.
КАк да кача снимки ?
Аватар
Аматьора Бс
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 398
Регистриран на: Нед Яну 02, 2011 7:51 pm
Местоположение: Бургас

Re: Сафрид 2016

Мнение от Аматьора Бс »

Вчера на Морска гара от 15 до 19 часа около 40 клатещи пръта изкараха 6 хамсии.Моята мисия беше да се наливам с бира и да слагам скарида на децата докат цъкат попета.
Lupo
новобранец
новобранец
Мнения: 52
Регистриран на: Пет Фев 22, 2008 9:40 pm

Re: Сафрид 2016

Мнение от Lupo »

Бургазлии ги е шубе някой да не им хване рибата, или някой да не им заеме мястото.На Германката излиза сафрид но малко дребен.
Dragan123
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 177
Регистриран на: Сря Яну 29, 2014 7:53 pm

Re: Сафрид 2016

Мнение от Dragan123 »

Днеска на морска гара Варна 50_60 броя граца сафрид по буните късно вечер.
Публикувай отговор

Обратно към “Информация за активноста на рибата по морето.”