ЧЕРНОКОП 2016

Модератори: emo vasilev, alekst

Публикувай отговор
masterfox65
новобранец
новобранец
Мнения: 33
Регистриран на: Съб Ное 30, 2013 6:38 pm

Re: ЧЕРНОКОП 2016

Мнение от masterfox65 »

Izvinyavam se za latinicata, no namam kirilizator. Aladja banka e tochno sreshtu Riviera na Zlatnite. Na snimkata e zapano ot buya.
Аватар
tiho_roev
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 823
Регистриран на: Нед Ное 02, 2008 12:09 pm
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: ЧЕРНОКОП 2016

Мнение от tiho_roev »

Днес от 16.00 до 18.30 пред Дружба морето беше малко кофти ама за
кратко се отвори една дупка в гъстите облаци в небето и просветна
та си хванахме по малко чернокопец с екипажа слабичко даде в
сравнение със съботата и неделята на същото място .

Изображение

Изображение

Изображение

пп. колкото толкова утре пак в пералнята :fishing3:
Човек вижда , колкото знае !Човек е като самураѝски меч , или върши работа ,или е тъп.
Даѝ на умния акъл ,за да ти стане приятел . Даѝ на глупака акъл, за да те намрази .
Radoslav711
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 119
Регистриран на: Пон Юни 13, 2016 7:42 pm

Re: ЧЕРНОКОП 2016

Мнение от Radoslav711 »

Брово в това лошо време и това е добре
godzila2
новобранец
новобранец
Мнения: 38
Регистриран на: Вто Окт 18, 2011 6:53 pm

Re: ЧЕРНОКОП 2016

Мнение от godzila2 »

masterfox65 написа:Izvinyavam se za latinicata, no namam kirilizator. Aladja banka e tochno sreshtu Riviera na Zlatnite. Na snimkata e zapano ot buya.
благодаря много колега , не мислех че някой ще реагира , че дори и да ми даде инфо . Това за буната пред хотел Империал , на Ривиера.
godzila2
новобранец
новобранец
Мнения: 38
Регистриран на: Вто Окт 18, 2011 6:53 pm

Re: ЧЕРНОКОП 2016

Мнение от godzila2 »

Благодаря много за бързата реакция на всички колеги , не очаквах да сподели някой , но за радост все още има колеги които споделят . А малко инфо от мен , днес на ной след 16 бях там , но гледах като за начало , времето наистина беше много кофти , вън не съм пробвал. Вътре завъртях няколко пъти бомбарда , но вкъщи нямаше никой , явно на друга кръчма беше . Не се стърпях и почти веднага обърнах за зъбатко, около 18 часа , може и малко след това да е било , не погледнах точно колко . Беше още в светлата част и още с първо хвърляне на сравнително близка дистанция , взех един зъбатко . След това нямаше и помен от обаждане от негова страна . Бяхме 3ма колеги и един по един се изнесохме , аз разбирасе последен , около 21.30. То стихна малко времето , но след пустотата , нямаше какво да стане , освен събиране на такъма . Дано да има сполука все още . :fishing1:
balyk
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 543
Регистриран на: Съб Окт 10, 2009 10:26 am
Местоположение: Варна

Re: ЧЕРНОКОП 2016

Мнение от balyk »

balyk написа:НАМЕРЕНА ЛИЧНА КАРТА
Рубин -Дружба
IMG_0162.JPG
Моля който се познае на лични или на 0889757094 ! Мисля, че притежателят на картата почти всеки ден е там, но в следващите два-три дни аз няма да мога да мина
Аватар
batbubi
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 300
Регистриран на: Пон Авг 31, 2009 9:19 am

Re: ЧЕРНОКОП 2016

Мнение от batbubi »

Това, ако не се лъжа е на едно от двете момчета близначета дето идват постоянно там.
0885022272 / 0885897615
k0c3t0
новобранец
новобранец
Мнения: 51
Регистриран на: Вто Мар 29, 2011 11:10 pm

Re: ЧЕРНОКОП 2016

Мнение от k0c3t0 »

Вчера пред Златните с аверчето-мноого гадно море-къса насечена вълна и умерен вятър от NE. Тръгнахме от Ной и видяхме няколко лодки над банката тръгнахме към тях,но по пътя забелязахме чайките и викам айде там. С пускането -пълно чепаре на 4-5м ,така 15 мин-местене гонене на чайките ,мокри до ушите -8 бързи кг. След това секна и газ към вкъщи.
hrpetrov
новобранец
новобранец
Мнения: 98
Регистриран на: Пет Мар 21, 2008 5:48 pm
Местоположение: ВАРНА

Re: ЧЕРНОКОП 2016

Мнение от hrpetrov »

Това, ако не се лъжа е на едно от двете момчета близначета дето идват постоянно там. Да точно той е.Ако някой ги познава да им каже да се обадят на посочения телефон
Аватар
biserkehayov
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 278
Регистриран на: Сря Юни 08, 2011 9:33 am

Re: ЧЕРНОКОП 2016

Мнение от biserkehayov »

Браво Коце!
Аватар
Aver
новобранец
новобранец
Мнения: 62
Регистриран на: Чет Сеп 22, 2016 11:44 pm

Re: ЧЕРНОКОП 2016

Мнение от Aver »

Вчера на морска гара минах, видях че дърпат на блесна, по- упоритите бяха дръпнали по 2-3-4, предния ден и по повече. Днес ще отида да поокъпя и аз ключодържателя, та да видим... :)
M6R DO GROP :fishing6:
Момчил Димитров
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 257
Регистриран на: Сря Дек 05, 2012 6:06 pm
Местоположение: Ахтопол

Re: ЧЕРНОКОП 2016

Мнение от Момчил Димитров »

Klena написа:Воблер от брега?Ако може някоя снимка на воблерите,марка,модел,на каква дистанция хвъркат.
Да колега от брега,то не е нужно да се хвърля навътре,кълве до самият бряг общо взето.Някой воблери ги хвърлям с бомбардата,други не.На "Мария" кълвеше доста добре чернокопа,но хванах доста лефери по 400-450 грама на малък воблер-6 см,който хвърлях с бомбардата.
Общо взето всичко работи,стига да има риба.Проби му е майката и разнообразно водене на примамката.Наслука!
Някой ден рибата в черно море ще я гледаме само на снимка и то от миналото :(
hunte
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 189
Регистриран на: Нед Сеп 05, 2010 6:19 pm
Местоположение: Бургас и по света

Re: ЧЕРНОКОП 2016

Мнение от hunte »

похвално че сте намерили л.к. на момчето и искате да я върнете! като съвет от мен - скрийте номера на личната карта и ЕГН . има много недоброжелатели които спокойно вече може да имат 1-2 бързи кредита и да ги плаща Славчо.... по добре скрийте егн и номер на лк или направо махнете снимката.
Последно промяна от hunte на Пет Окт 28, 2016 10:27 am, променено общо 1 път.
И лошия ден в риболова е по-добре от добър ден на работа
Radoslav711
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 119
Регистриран на: Пон Юни 13, 2016 7:42 pm

Re: ЧЕРНОКОП 2016

Мнение от Radoslav711 »

Браво момчета дано да няма проблеми след като му върнете л.к .Дано вече се е свързал с вас и дамо махни те личните дани че наистина има мн.недоброжелатели както е писал колегата.Успех
Radoslav711
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 119
Регистриран на: Пон Юни 13, 2016 7:42 pm

Re: ЧЕРНОКОП 2016

Мнение от Radoslav711 »

Някой не е ли ходил скоро някаква информация имали още забатко.
Публикувай отговор

Обратно към “Информация за активноста на рибата по морето.”