Сом начини за хващане помощ!!!!

Модератор: sapuna

Публикувай отговор
Аватар
chirusa_bg
учете се от него
учете се от него
Мнения: 7798
Регистриран на: Вто Яну 11, 2005 11:07 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Мнение от chirusa_bg »

Жоро , защо си мислиш , че без теб ще се свърши риболова в България . Чел съм ти доста мнения и вече ставаш смешен . Не се усещаш, как сам се излагаш . А сега и с тие шаранчета за стръв и с нощния риболов ( ако някой не е на ясно риболовът е разрешен само през светлата част на деня) дай по-кротко , като на приятел ти го казвам . И вземи се заслушай , какво се говори около тебе ! Това , че си успял да слееш хобито и професията в едно ЕВАЛА , но като водиш предаване по кабеларка НЕ ставаш нито по-добър риболовец нито велик журналист .
А шаранчета за стръв ползвай само ако са в нормата.
Иначе си е престъпление !!

ПП : Защо се мислиш за по-добър риболовец от всички останали , и то хубаво ама си седнал и да го тръбиш ?
Ей това се чудя . Ако искаш ми отговори , ако не просто се замисли .
дано съм ти бил полезен
4ао и успех на Пожарево
- Но кое е това, което е тайна за улова на бабушка ? Тайна, която са знаели британците.
-Проста работа!!! Плувки 0.4-0.6 гр. ,основно влакно 0.10-0.08 и поводи 0.06.Оказа се че британците са имали поводи 0.04 , кука 26 и фуил вместо вердевас за стръв.
Аватар
little-dragon
новобранец
новобранец
Мнения: 65
Регистриран на: Вто Май 10, 2005 7:51 pm
Местоположение: assenovgrad

Мнение от little-dragon »

Уеб сайта на риболовен клуб "Мъгъра" да го знаете??
ОЗ
новобранец
новобранец
Мнения: 21
Регистриран на: Чет Апр 14, 2005 8:18 am

Мнение от ОЗ »

Драконче, сега разбра ли как се лови сом на кльонк? :lol:
Ръката Му отдава - всеки му дължимото!
Дебила
новобранец
новобранец
Мнения: 12
Регистриран на: Пон Май 16, 2005 12:55 pm

Мнение от Дебила »

Братлета къде се загубихте? Ближете рани ли, що ли!? Жоро, ОЗ, Новобранка, Шевче....., айде че направо купих БТК-то! :D
новобранец
новобранец
новобранец
Мнения: 32
Регистриран на: Пон Ное 22, 2004 12:37 pm
Местоположение: Sofiq

Мнение от новобранец »

Дебила не го съветвай , че има уловен по голям сом от твоя, мерихме го без кръв, карантия дори без главата и перките :D
новобранец
новобранец
новобранец
Мнения: 32
Регистриран на: Пон Ное 22, 2004 12:37 pm
Местоположение: Sofiq

Мнение от новобранец »

Аз ловя , а не снимам за разлика от теб
Аватар
old fox
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 640
Регистриран на: Вто Апр 12, 2005 10:52 pm
Местоположение: СОФИЯ

Мнение от old fox »

Жоро Гоцов написа:ехууууууууу Новобранец нали искаше в манията да побликувам писания : имаш ги!

и както винаги там модератора е цар и решава кое е хубавко и кое не!...затова и моя коментар в статията за кльонка на Тура бе преместена тихичко..ЗАЩО ЛИ ?

и данните на публикацията не са верни ама хич даже !!!

...за писател го бива !

..чакам отговора му..по точно да видя дали има смелост да си корегира мерките и теглилките!
Стига бе Жоро, да не ти се ходи по голяма,па и по малка нужда,- а :?:
Аватар
little-dragon
новобранец
новобранец
Мнения: 65
Регистриран на: Вто Май 10, 2005 7:51 pm
Местоположение: assenovgrad

Мнение от little-dragon »

Еми ОЗ може да се каже. Мерси на всички, които обърнаха внимание на въпросите ми и също така ми помогнаха
Аватар
shefa
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1171
Регистриран на: Нед Апр 24, 2005 7:01 pm
Местоположение: Свищов

Мнение от shefa »

little-dragon написа:Уеб сайта на риболовен клуб "Мъгъра" да го знаете??
http://free.bol.bg/catfishing/
Драконче, това е сайта на риболовен клуб "Мъгъра". Обаче подразбирам, че вече си го видял благодарение на г-н ОЗ, от който Жорето може само да се учи, а не да оплюва!!!!!!
:D :D :D :D :D :D :D
Последно промяна от shefa на Пон Май 23, 2005 9:18 pm, променено общо 1 път.
Дебила
новобранец
новобранец
Мнения: 12
Регистриран на: Пон Май 16, 2005 12:55 pm

Мнение от Дебила »

Евала те PENN! Чудех се къде си и няма ли да се намесиш. Абсолютно си прав че добрия тон е много важен ама кво да праиме – някой хора като чуем “сом” и направо откачаме. Друг е въпроса за възпитанието. А пък изглежда и някои хора се чувстват застрашени за “лидерското” си място... Което впрочем няма как да се запази дълго с полуистини и премълчани факти. Не е достатъчно просто “да играеш бабанка” – рано или късно олекваш и се почва със злобата. :wink:
Дебила
новобранец
новобранец
Мнения: 12
Регистриран на: Пон Май 16, 2005 12:55 pm

Мнение от Дебила »

Е-ех Жоре, никой не те преследва чак толкова задълбочено. Целия проблем е в критиката. И ако не си съгласен нещо с някой, примерно с Тура, редно е да кажеш точно защо. Примерно – “...не съм съгласен с твоята класация Туре, защото еди какво си...На първо място съм аз с еди колко си кг/см, свидетели са ми еди кои си, хванал съм го нам си кога си...” Айде не казвай къде. :wink: Разбираш ли? Колкото до шаранчето, дори и да имаш своето си морално право, проблема е че го споделяш пред хора които до вчера са търмъчили и хабер си нямат от зарибявания и т.н. Сещаш се от там какво следва нали? :oops: Бъди здрав!
Дебила
новобранец
новобранец
Мнения: 12
Регистриран на: Пон Май 16, 2005 12:55 pm

Мнение от Дебила »

Гледай сега, не съм адвокат на Тура, но добре го познавам и ми се струва, че правиш грешни изводи. Аз например си признавам, че никога не съм гледал твоето предаване защото поради разни причини нямам кабел. :oops: Никой от нас не се счита за най-великия сомаджия – просто за някои неща /вдероятно и поради липса на информация/ изпитваме основателни съмнения. За това пак те призовавам – напиши черно на бяло какъв е проблема. Има ли и още нещо извън спорната класация което те нервира? Дай твоята версия – каквато и да е тя, от мен, а вероятно и от колегите, “злобни атаки” няма да има, особено ако е коректно изложена.
Аватар
Павел Иванов
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14917
Регистриран на: Чет Фев 10, 2005 12:29 pm
Местоположение: София

Мнение от Павел Иванов »

Жоре , Жоре ! Ни ли са усещаш че звучиш кат бай Мангал от маалата кога са му спрели тока къде никогаш не го е плащал ? Не ти подхожда ни на годините , ни на имиджа който някога все пак си имал !
Аватар
little-dragon
новобранец
новобранец
Мнения: 65
Регистриран на: Вто Май 10, 2005 7:51 pm
Местоположение: assenovgrad

Мнение от little-dragon »

Е уляхте се!!! На мен ми викахте 12 (уж) годишно момче но като ви гледам вас :)
Аватар
HOOLIGAN
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 525
Регистриран на: Сря Май 18, 2005 8:39 pm
Местоположение: София

Мнение от HOOLIGAN »

Абе хора какво става тука??? Направо ме учудихте!!! Жоро, не те познавам, но си мисля че това не би могло да излезне от твоята уста. Дръжте на добрия тон и стига с тия закани и обиди, все пак сме големи хора!
Е може би някои не са пораснали или се вдетиняват от време на време!
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на хищници”