щука до Стара Загора

Модератор: sapuna

Аватар
DrAkoN
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1052
Регистриран на: Нед Окт 02, 2005 1:24 pm
Местоположение: Стара Загора - София
Обратна връзка:

щука до Стара Загора

Мнение от DrAkoN »

Колеги, кажете каде има щука в близост до Стара Загора :lol: Но да я има не да е мит :о) 8) [/url][/list][/list][/code][/quote][/u][/i]
Аватар
kal4ev
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 243
Регистриран на: Вто Сеп 20, 2005 6:26 am
Местоположение: Стара Загора

Re: щука до Стара Загора

Мнение от kal4ev »

ДрАкоН написа:Колеги, кажете каде има щука в близост до Стара Загора :лол: Но да я има не да е мит :о) 8) [/урл][/лист][/лист][/цоде]
[/у][/и][/quote]

И аз ще се радвам много ако някои каже ноещо по въпроса.В интерес на истината,няма добри места,в смисъл да има наистина щука.Според мен се хваща инцедентно като най атакуваното място е стария патарник преди Ръжена.Има едно място към тецовете но немога да ти обесня как се стига до там,понеже мо води приятел и плюс това е много забито мястото казва се Царския гйол,запомних само че е след канала на ковачево някъде минава се една борова гора и се стига точно до един завод.Там хванах за 2 часа 2 щуки и един едър костур на блесна и тапа.Другите възможни места са гйоловете към Димитровград,но за там само съм чувал и също червенаково където често ходя но не съм хващал нищо от месец и нагоре.
горе долу май това са местата,а да не забравя и пресевната на Зимница.
Аватар
CAVERN
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 263
Регистриран на: Чет Юни 02, 2005 6:24 pm
Местоположение: St.Zagora

Мнение от CAVERN »

Река Тунджа в отсечката м/у Ръжена и устието и в язовир Жребчево.
Аватар
DrAkoN
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1052
Регистриран на: Нед Окт 02, 2005 1:24 pm
Местоположение: Стара Загора - София
Обратна връзка:

щука

Мнение от DrAkoN »

На Димитров град вече няма гьолове защото ги източиха и взивиха. На Ръжена са само дребни и рядко да се закачи нещо добро. А това за което ти говориш е мазния гьол на teцa :о) На Радиево дава добре ;О) А колега коя е тая пресевна на Зимница ????
Аватар
kal4ev
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 243
Регистриран на: Вто Сеп 20, 2005 6:26 am
Местоположение: Стара Загора

Re: щука

Мнение от kal4ev »

ДрАкоН написа:На Димитров град вече няма гьолове защото ги източиха и взивиха. На Ръжена са само дребни и рядко да се закачи нещо добро. А това за което ти говориш е мазния гьол на теца :о) На Радиево дава добре ;О) А колега коя е тая пресевна на Зимница ????
това е веднага след зимница в дясно едно пътче има,караш по него и няма къде другаде да идеш..може и да не е пресевна,но така му казват местните (старата пресевна).но там е слабо.
Аватар
kal4ev
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 243
Регистриран на: Вто Сеп 20, 2005 6:26 am
Местоположение: Стара Загора

Re: щука

Мнение от kal4ev »

ДрАкоН написа:На Димитров град вече няма гьолове защото ги източиха и взивиха. На Ръжена са само дребни и рядко да се закачи нещо добро. А това за което ти говориш е мазния гьол на теца :о) На Радиево дава добре ;О) А колега коя е тая пресевна на Зимница ????
как се стига на това място на Радиево.Като пътува6 от СЗ към Димитровград в ляво от Радиево ли се пада.Гледам на картата 4е има 2 гйола един до друг това ли е?
Аватар
DrAkoN
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1052
Регистриран на: Нед Окт 02, 2005 1:24 pm
Местоположение: Стара Загора - София
Обратна връзка:

Мнение от DrAkoN »

калчев дай да се видим с тебе за по бира или ракийка ;О) за да се разберем да направим един излет ;о) Дай някви кординати :О)
Аватар
kal4ev
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 243
Регистриран на: Вто Сеп 20, 2005 6:26 am
Местоположение: Стара Загора

Мнение от kal4ev »

ДрАкоН написа:калчев дай да се видим с тебе за по бира или ракийка ;О) за да се разберем да направим един излет ;о) Дай някви кординати :О)
пратих ти телефона ми със съобщение.като кажеш отиваме.
Аватар
DrAkoN
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1052
Регистриран на: Нед Окт 02, 2005 1:24 pm
Местоположение: Стара Загора - София
Обратна връзка:

Мнение от DrAkoN »

Калчев здрасти :о))) МОляте дай си пак телефона че без да искам иэтрих меила :о) Дай да се видим в СЗ да полафим да се разберем за излетче ;О)
Blue fish
новобранец
новобранец
Мнения: 5
Регистриран на: Пон Фев 06, 2006 2:06 pm
Местоположение: Казанлък

Мнение от Blue fish »

Аз съм хващал щуки около с.Зимница,ама не големи(около 500 гр.).Иначе знам че около с.Ягода хващат по-големи ама не мога да ти кажа къде по точно :?
Аватар
garfield_90
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 402
Регистриран на: Вто Апр 24, 2012 9:26 am
Местоположение: Стара Загора

Re: щука до Стара Загора

Мнение от garfield_90 »

Здравейте колеги. Може ли някой да даде актуална иформация за щука около Стара Загора
Аватар
gonzu
новобранец
новобранец
Мнения: 64
Регистриран на: Пет Окт 16, 2009 5:55 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: щука до Стара Загора

Мнение от gonzu »

Здравейте , нека и аз да драсна нещо по въпроса . Последно време при мен не се получават нещата тръгнал съм по излети от както падна забраната за риболов на щука и до сега имам една рибка всичко на всичко! Тук влизат следните водоеми яз.Копринка , пресевната на с.Ражена , с.Ягода ,с.Зимница река Тунджа от пътя за гр.Казанлък почти до яз. Жребчево . Според мен причината е във времето и за това се отказах да ходя където и да е преди да се оправи .Щях да пропусна Чаталка и там направих няколко излета . Но като цяло наблегнах на спининговия риболов но не пропуснах да разпъна и някоя друга тапа на рибка . А на всичките тези места включително и пресевната на Шаново което пропуснах имам добри попадения в предходните години. Желая ви наслука и дано съм бил полезен наздраве :drinkers: :fishing12:
:fishing9:
Аватар
garfield_90
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 402
Регистриран на: Вто Апр 24, 2012 9:26 am
Местоположение: Стара Загора

Re: щука до Стара Загора

Мнение от garfield_90 »

С две думи щука йок.... лошоооо а тъкмо тази година се запалих по спининга.Дадох около 600 лв за за прът, макара, конец,воблери,блесни,качествени поводи, кукани, кохери,щипки за хищници и какво ли още не. Имам всичко на всичко 7-8 риби от 10тина ходения само на спининга...а колкото до Шаново там ходих 3 пъти за друга риба, но и дребното го няма, та използвах времето да мятам и за хищник но НИЩО.Също и на Ягода.Всичко хванато с една клатушка. Всекя друга блесна и воблер ( около 20тина на брой обща бройка) от хвалени и прехвалени не са виждали зъби
Аватар
gonzu
новобранец
новобранец
Мнения: 64
Регистриран на: Пет Окт 16, 2009 5:55 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: щука до Стара Загора

Мнение от gonzu »

Ще видят и те желание и ходене да има :) аз на скоро си вех на рапала 2 нови по нестандартни от известните ми до сега и на единия хванах въпросната рибка ,а че има такива дето само ги разнасям да ми тежат спор няма !
:fishing9:
Аватар
garfield_90
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 402
Регистриран на: Вто Апр 24, 2012 9:26 am
Местоположение: Стара Загора

Re: щука до Стара Загора

Мнение от garfield_90 »

То сега лятото като почнат 40 градусови жеги почва и да не ми се ходи.Предпочитам на някоя сянка да си цъкам с телескопа и фидера, но все пак бих се жертвал да поизгоря само да има слука :) . Сега ги оставям 1-2 седмици рибките да ида да се поизпека и тогава пак мога да ти атакувам независимо от жегата :) Наслука колеги и ако чуете нещо покрай Стара Загора драскайте
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на хищници”