Къде за щука около Г.Оряховица и В.Т. ???

Модератор: sapuna

Аватар
daniel_g
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1011
Регистриран на: Чет Мар 23, 2006 8:26 pm
Местоположение: Велико Търново

Къде за щука около Г.Оряховица и В.Т. ???

Мнение от daniel_g »

Здравеите колеги,
Може ли някой да ми каже каде мога да отида за щука в района , освен на корекцията на Драганово? Не съм оттук и за това не съм запознат добре с местата в околноста.
Благодаря предварително!!!
Аватар
sashito
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 341
Регистриран на: Пон Апр 10, 2006 8:56 pm
Местоположение: gorna oriahovica

за щуката

Мнение от sashito »

здрасти колега ,ами може да се пробваш на корекцията на село върбица,пък за корекцията на драганово преди 10 мин приказвах с един приятел по телефона и тои е в момента там ,до сега е хванал 2щуки по кило,след малко пак ще му званя!!
Аватар
sandy
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 340
Регистриран на: Сря Май 31, 2006 10:16 am
Местоположение: Плевен

Мнение от sandy »

За коя Върбица става дума? За село Върбица до Плевен или някое друго?
Аватар
sashito
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 341
Регистриран на: Пон Апр 10, 2006 8:56 pm
Местоположение: gorna oriahovica

за върбица

Мнение от sashito »

ами става дума за село върбица на 15 км от горна оряховица след долна оряховица,званях на моя 4овек дето споменах че е на драганово е хванал още една щукадо 13 часа 3броя общо,аз мисля в неделя даотскоча
Аватар
sapuna
Модератор
Модератор
Мнения: 11750
Регистриран на: Вто Сеп 06, 2005 1:15 am
Местоположение: Горна Оряховица
Обратна връзка:

Мнение от sapuna »

КАРТА

А иначе преди два дни бях на Върбица.Никакво движение.Много мрежа,много ток.Каня се да прескоча до Сашево или Каранци.Там поне щуката е едра,ама е раничко още.Ако ще ходите в района,препоръчвам Драганово.След чешмата в излаза за Сушица свивате в ляво покрай сеновалите и я търсите в прозорците.Рибка-не знам,всеки сам преценява.Аз лично бода само каракудки.Ще я гоня след понеделник,за утре у вдругиден съм заредил патрондашите..Специално там,в треволаците е много удачен метода на копче.Това е колеги.Както си решите.Пробвайте и пишете.НАСЛУКА!!!
Изображение
.............."Не кордата се къса, а нервите на рибаря".............
Аватар
daniel_g
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1011
Регистриран на: Чет Мар 23, 2006 8:26 pm
Местоположение: Велико Търново

Резултат от Драганово .....

Мнение от daniel_g »

Здравеите колеги,
Пиша за да кажа ,че ходих прерз уикенда за щука на драганово на корекцията. В Събота се отбих само на оглед но все пак носех една тапа и пробвах към обяд на малка каракудка и за един час едно щукле кам 600-700гр и ништо друго, но колегите наоколо имаха по 2-3 от сутринта та Днес (неделя) сутринта 7.00 бях заметнал и до към 8h. изтървах една кам кило , а после хванах три до към 13.30h .В краина сметка хванах една 1.1кило , една кам 500-600 и една кам 600-700гр , но като цяло беше слабо и другите колеги , които ходят там по-често се оплакваха , че бил слаб ден . Утре ще кача и малко снимки .
Аре чао за сега и наслука.
Аватар
daniel_g
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1011
Регистриран на: Чет Мар 23, 2006 8:26 pm
Местоположение: Велико Търново

Резултат от Драганово .....

Мнение от daniel_g »

Здравеите колеги,
Пиша за да кажа ,че ходих прерз уикенда за щука на драганово на корекцията. В Събота се отбих само на оглед но все пак носех една тапа и пробвах към обяд на малка каракудка и за един час едно щукле кам 600-700гр и ништо друго, но колегите наоколо имаха по 2-3 от сутринта та Днес (неделя) сутринта 7.00 бях заметнал и до към 8h. изтървах една кам кило , а после хванах три до към 13.30h .В краина сметка хванах една 1.1кило , една кам 500-600 и една кам 600-700гр , но като цяло беше слабо и другите колеги , които ходят там по-често се оплакваха , че бил слаб ден . Утре ще кача и малко снимки .
Аре чао за сега и наслука.
Аватар
daniel_g
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1011
Регистриран на: Чет Мар 23, 2006 8:26 pm
Местоположение: Велико Търново

Резултат от Драганово .....

Мнение от daniel_g »

Здравеите колеги,
Пиша за да кажа ,че ходих прерз уикенда за щука на драганово на корекцията. В Събота се отбих само на оглед но все пак носех една тапа и пробвах към обяд на малка каракудка и за един час едно щукле кам 600-700гр и ништо друго, но колегите наоколо имаха по 2-3 от сутринта та Днес (неделя) сутринта 7.00 бях заметнал и до към 8h. изтървах една кам кило , а после хванах три до към 13.30h .В краина сметка хванах една 1.1кило , една кам 500-600 и една кам 600-700гр , но като цяло беше слабо и другите колеги , които ходят там по-често се оплакваха , че бил слаб ден . Утре ще кача и малко снимки .
Аре чао за сега и наслука.
Аватар
daniel_g
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1011
Регистриран на: Чет Мар 23, 2006 8:26 pm
Местоположение: Велико Търново

Резултат от Драганово .....

Мнение от daniel_g »

Здравеите колеги,
Пиша за да кажа ,че ходих прерз уикенда за щука на драганово на корекцията. В Събота се отбих само на оглед но все пак носех една тапа и пробвах към обяд на малка каракудка и за един час едно щукле кам 600-700гр и ништо друго, но колегите наоколо имаха по 2-3 от сутринта та Днес (неделя) сутринта 7.00 бях заметнал и до към 8h. изтървах една кам кило , а после хванах три до към 13.30h .В краина сметка хванах една 1.1кило , една кам 500-600 и една кам 600-700гр , но като цяло беше слабо и другите колеги , които ходят там по-често се оплакваха , че бил слаб ден . Утре ще кача и малко снимки .
Аре чао за сега и наслука.
Аватар
sapuna
Модератор
Модератор
Мнения: 11750
Регистриран на: Вто Сеп 06, 2005 1:15 am
Местоположение: Горна Оряховица
Обратна връзка:

Мнение от sapuna »

Браво Дидо,ама вземи изтрий два-три поста! :lol: :wink:
Изображение
.............."Не кордата се къса, а нервите на рибаря".............
Аватар
icko
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 668
Регистриран на: Пет Апр 14, 2006 12:43 pm

Мнение от icko »

Дидо аз съм момчето дето беше до тебе :D ,като си тръгнах не ви ли удари още някоя??????????
Аватар
kita20008969
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 375
Регистриран на: Вто Апр 11, 2006 9:36 pm
Местоположение: gabrovo
Обратна връзка:

Сашево

Мнение от kita20008969 »

Току що се върнаха 3-ма представители от Габрово.70-80 човека имало-повечето на тапи.Мойте хора работили с блесни(няколко вида). тримата имат по 5-6 щуки от 400 до 700 гр и по 5-6 изтървани.Това е от Сашево НАСЛУКА на всички :wink:
Аватар
daniel_g
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1011
Регистриран на: Чет Мар 23, 2006 8:26 pm
Местоположение: Велико Търново

Мнение от daniel_g »

Абе тва кадето се повтаря текста няколко пъти беше заради грешка в страницата , натискам аз да го прати - то дава грешка, назад и пак го пращам, пак грешка и така няколко пъти. и накрая се ядосах , излязах от страницата , пак влязох и гледам 3-4 пъти отговора :lol:
Иначе ICKO нищо друго, час след теб и ние си тръгнахме , ама кадето ти беше застанал , доиде друг колега и те с твоя познат извадиха по една около килце . Нямаше късмет ти , ама аиде нищо другия път. Днес се запасих от КОСАТКА с 10 тапи, и 10 троики с поводите , едно ГОЛЯМО МЕРСИ , че ми ослужи с резервни части :smt023 . Ами наслука на всички щукари
Аватар
icko
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 668
Регистриран на: Пет Апр 14, 2006 12:43 pm

Мнение от icko »

За услугата няма нищо :) . Кат се прибрах говорих с комшията и той ми каза ,че предния ден ходил ,но немал дребни рибки и за стръв сложил едра каракуда последвало повличане и късане от ДОСТА ЕДРА щука.Мястото е там където сте ходили в събота ,ама е било кално и не сте слезли, тая събота мисля за един целодневен излет там ама как ще си намеря свястно място не знам там има страшно много закачки( което е и хубаво де), но и много монтажи се оставят.
На всички щукомани наслука и по-специално на Даниел :arrow: Дани другия път ти пожелавам да я спукаш щуката и да си хванеш едно голямо крокодилче!!!!!!!!!!!
Аватар
icko
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 668
Регистриран на: Пет Апр 14, 2006 12:43 pm

Мнение от icko »

Забравих да питам получи ли ЛС-то ми
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на хищници”