ПРЪЧКАТА

Модератор: sapuna

отец Ми Го Нафърфорий
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1345
Регистриран на: Пон Фев 27, 2006 3:40 pm
Местоположение: Светия синод

Мнение от отец Ми Го Нафърфорий »

ПРЕДЛАГАНМ ТИ ДА ВЗЕМЕШ НЕЩО ДОКАЗАЛО СЕ.......ЗА НАС Е ДОБРЕ ДА ИМАМЕ ИНФО..АМА....НЕМА ОТ КОЙ :lol: :lol: :lol: ЗАЩО НЕ СЕ ОБЪРНЕШ СИНЕ С БЛАЖЕННА ПРОСБА КЪМ НИКИТО...ТОЙ Е ТУКА ЗАД ПЕРДЕТО Е...И ДА СЕ СМИЛИ НАД ТЕБ С ЕДИН "ЕЛИТ БООТ" ВСЕ СИ МИСЛЯ ЧЕ МОЖЕ ДА СЕ СМЕКЧИ СЪРЦЕТО МУ...АЗ ЗНАМ ЗА ЕДИН С ПРОБЛЕМЕН ВРЪХЕН ВОДАЧ....МИСЛЯ ЧЕ НЯМА ДА Е ПРОБЛЕМ С "КАПЧИЦА" ИЛИ ДРУГ ПОКСИПОЛ ДА Я МАЦНЕШ..

ДАВАМ ТИ ГАРАНЦИЯ ЗА ТАЯ ГЕГИЧКА... :idea:
Господ може всичко чада мой !
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Мнение от Troli Rapala »

Когато ми свършат паричките за билетчета,ще пробвам тоя номер с трамвайчето,защото имам Конгър боат+Брутус и мога да си го позволя!Ще събера простора 1.2мм.и накрая какво?Сонар!Настройка!Там е разковничето на успеха!Сонара е най-важен,а другото са глупости!Как иначе,ще обясните този бум в сомския риболов?За да ти удари сом,трябва да застанеш над него.Сонара казва мястото!Щеше ли да ти удари големия без сонар?Твърдо нье!Ще се закача на трамвайчето,ако си ватман! :wink: :?:
отец Ми Го Нафърфорий
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1345
Регистриран на: Пон Фев 27, 2006 3:40 pm
Местоположение: Светия синод

Мнение от отец Ми Го Нафърфорий »

Колега питаи Хуйлиган и Левак и Торбалан....аз гася моя сонар....ползвам го само за дълбочини...за нищо друго и то в брегова част нощем в тъмното :idea:

разсеива ме!!! знам къде да си го търся и без сонара :idea:
Господ може всичко чада мой !
Фуцата
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 434
Регистриран на: Чет Апр 13, 2006 10:52 am

Мнение от Фуцата »

Troli Rapala в дълбока заблуда си :lol: :lol: Ако си мислиш че сонара се използва за намиране на сомове трябва да знаеш че не е така. :wink:

ПП Този сом галерията ти твой улов ли е?
Последно промяна от Фуцата на Пон Дек 18, 2006 11:59 pm, променено общо 2 пъти.
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Мнение от Troli Rapala »

Не се съмнявам в теб отче!Ти си,си у дома.За друг гьол,ще ти потрябва.Защо инвестираш в супер-скъп сонар тогава?Къде е логиката?Трябва ти!Знаеш залива!Отиваш,кльонкаш и нищо!Пускаш сонара,пак нищо!Е,на кого клльонкаш?Събираш сергията и се пробваш на друго място!И там пак,опираш до сонара,иначе декарите са мноо! :wink: :?:
kalinux
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 228
Регистриран на: Пет Дек 30, 2005 3:29 pm
Обратна връзка:

Мнение от kalinux »

Troli, братче, най-мразя да кльонкам, когато ми е пълен сонара с риба. Виж като млъкне, направо хващам въдицата - без майтап. :D
От Въча по-хубав няма.
m_nanchev
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 570
Регистриран на: Нед Яну 15, 2006 3:37 pm

Мнение от m_nanchev »

отче Ми Го Нафърфорий кажи адрес или дай линк да го видя този ЕЛИТ БООТ
кажи си мнението за тези grauvell изглеждат добре и цената е прилична
Изображение
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Мнение от Troli Rapala »

Ами,брадър Калинукс,не си настроил правилно сонара за големи риби!Качи някой сом,за да знам с кой си пиша!Аз,си траех половин година!Чаках истината да изплува!Жоро отвори галерия,с изящна живопис.Появиха се Ники и Емо!Какво му трябва на човек?Не бира/само/,а информация!Успеха трябва да се,сподели.Поздравленията и уважението са чудесна награда! :wink: :D
Emo-83
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1605
Регистриран на: Сря Ное 29, 2006 11:21 pm

Мнение от Emo-83 »

Troli-А бе аз съм ватман и карам вече трамвая.А на теб да ти дам дръжката да я повартиш за да се научиш и ти.Това вече са майтапи.Не се стягай бе пич.Всичко е важно.Не отмятай с лека ръка нещата.Много си категоричен в изводите си.Не бъди,а наблюдавай.Аз също го правя и доста често бъркам.Сонара е едно от средствата,което ти помага-но не лови рибата.Ами,ако неможеш да я викаш.Или ще кажеш,че е лесно-но не е.На сонара виждаш последствието от труда ти и ти дава възможност да се коригираш,ако знаеш как.Сонар имам от 5г.-ползвам го от 2г след,като ме научиха.А първата голяма риба съм я хванал преди 6г.Радвам се че пишеш,но избягвай да даваш категорични мнения.Защото се бърка-бъркам и аз.Имам предполужения ,защо не кълве сома.Те са изводи на цяла група мои приатели.Не видях нито един да се опита да порасъждава сериозно.Изказванията засега са-щото не съм на язовира.
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Мнение от Troli Rapala »

Къде бъркаш?Като хващаш 50-80кг.сомове?Четох внимателно списанието!Избираш случаен залив и се пускаш по вятъра.Виждаш сома/на сонара/,и спираш.Кльонкаш,но без успех.Коригираш дълбочината на стръвта с 3м.на долу/според сонара/,и следва удар.Е,каква е ролята на сонара?Огромна!Разбира се на думи е по-лесно,от действителност.Като е толкова лесно,що не го хвана аз!Не съм против сонара!Без него ударите,ще са в пъти по-малко.Играта от интелигентна,се превръща в сляпа баба!
Emo-83
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1605
Регистриран на: Сря Ное 29, 2006 11:21 pm

Мнение от Emo-83 »

Троли- не е така бате.Не си ме разбрал.Много лесно ще е,ако можеше със сонара да виждаш както обясняваш.По твоя начин ми звучи така.ХОП една гъбка,слагам си я в кошницата ХОП друга гъбка и нея.Четох в едно списание на запад или по точно ми преведоха.80 процента от сомовете ги ловяли на мъртва риба.Значи кльонкат и като се появи сом почват да клатят докато го изнервят да вземе.Забележи последователноста.Ако така се виждаха нямаше да има сом.Сонара те коригира след,като се научиш да разпознаваш кое е мирна риба-кое сом.Иначе ми харесваш,защото си напорист.Не се отказваш от битката-и така трябва.
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Мнение от Troli Rapala »

Защо не кълве сома?Защото му е пълен търбуха!Това е причина №1!След коледните празници,човек се уморява от ядене и пиене.И сома ги изживява тези неща!Тази пролет улових сулка с ръка от лодка- 40см.изплюта от сом!Цялата в слуз,полужива!Може и да е повърната,не знам.
Emo-83
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1605
Регистриран на: Сря Ное 29, 2006 11:21 pm

Мнение от Emo-83 »

Правилно бе Троли-това е една от главните причини.Усетих те ,че си пич.Елементарно е,като го чуеш.Сега ,какво трябва да направиш като извод.Това да го чакаш да огладнее е ясно.Друго.
AAAAAA
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 217
Регистриран на: Съб Дек 09, 2006 3:04 am

Мнение от AAAAAA »

Сома верно ли тегли като марлин??Колко е рекордния сом и колко е рекордния марлин хванати с едни и същи влакна?
Краси_поборника
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2753
Регистриран на: Пон Фев 13, 2006 1:59 pm

Мнение от Краси_поборника »

Отеца има църковен каледар специално за сома,да вземе да напише кога пости и кога блажи да знаеме кога да му бучкаме на главата. :wink:
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на хищници”