Зарибяване 2012!!!

Модератор: sapuna

Аватар
ivcho79
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 387
Регистриран на: Сря Яну 16, 2008 5:59 pm
Местоположение: Гиген-Байкал-Пловдив
Обратна връзка:

Re: Зарибяване 2012!!!

Мнение от ivcho79 »

Атанас_Д написа:http://forum.nariba.com/viewtopic.php?f=32&t=44130
Не е за смях .. Трагедия ..
Това ако ми обясни някой за какво беще ще му пиша 6???До момента има доста събрани пари от спонсорите,до няколко дни ще бъде готова и банковата сметка която ще е напълно прозрачна и ще може да проверявате по всяко време.Предлагам да се направи както миналата година направихме в манията,всеки може да заяви колко броя тенески иска и какъв размер!!!След като уточним всичко ще бъде оповестена и първата дата на зарибяване!!! Главния организатор на събитието,Гн.Радко Калчев,собственик на магазин "Лодки на вода" с адрес София ул.Козлодуй N 101 е набелязал няколко големи язовира.Като за начало да започнем с Ивайловград,Кърджали,Копринка,Въча(Ант.Ивановци) Жребчево,Цанков камък,Душанци!!!
Кльонка във ръката и напред във водата!!!
Аватар
Поморийския
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 519
Регистриран на: Пон Мар 03, 2008 9:10 pm
Местоположение: Поморие Чикаго

Re: Зарибяване 2012!!!

Мнение от Поморийския »

То остана и от зарибяването да се прави далавера.....
martineti
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1238
Регистриран на: Сря Май 26, 2010 10:57 pm

Re: Зарибяване 2012!!!

Мнение от martineti »

ivcho79 написа: Главния организатор на събитието,Гн.Радко Калчев,собственик на магазин "Лодки на вода" с адрес София ул.Козлодуй N 101 е набелязал няколко големи язовира.Като за начало да започнем с Ивайловград,Кърджали,Копринка,Въча(Ант.Ивановци) Жребчево,Цанков камък,Душанци!!!
Ивчо за яз. Кърджали от фишинг манията са организирали зарибяване. Ако питаш мен по-добре да го прескочите и да зарибите някой друг на неговото място. Ето я и каузата на колегите от другият форум.
Изображение
Маска за лице с краставица: Oбелва се и се нарязва.Добавя се олио и оцет.Изяжда се с ракия.Лицето се разтяга в блажена усмивка и поруменява.
Аватар
ivcho79
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 387
Регистриран на: Сря Яну 16, 2008 5:59 pm
Местоположение: Гиген-Байкал-Пловдив
Обратна връзка:

Re: Зарибяване 2012!!!

Мнение от ivcho79 »

Тези тениски вече свършиха,те са на групата от Кърджали,въпреки че не са взели още рибата :) Зарибяването ще е на едно,тяхното с нащо,разбрахме се да се обединим и да улесним нещата!!Следващата партида тениски ще бъдат поръчани следващата седмица когато ще се оформят и документите със ИАРА.Моля който иска да заяви участие в закупуването на тениска да даде размер и бройка за да знаем какво да поръчаме.За сега знаем само,че тениските ще са бели,но още не сме избрали щампата,искаме да е нещо оригинално и актуално!!!
Кльонка във ръката и напред във водата!!!
Аватар
dancho77
новобранец
новобранец
Мнения: 31
Регистриран на: Вто Сеп 15, 2009 7:28 pm
Местоположение: софия

Re: Зарибяване 2012!!!

Мнение от dancho77 »

ivcho79 написа:
lishev_64 написа:
Mich написа:и каква ми е гаранцията че като ги дам в магазина парите, една част няма да се трансформира в печалба за собственика. Единствено банкова сметка е решението донякъде.

Гаранцията, приятелю, е доверието, което имаш на собственика на съответния магазин - аз лично имам достатъчно доверие на собственика на споменатия магазин във Варна / Стефан /. Така, че това е въпрос на собствена преценка!... :smt039 :smt039 :smt039
Казах,че който няма доверие на магазин може да си ги поръча от тук и другия риболовен сайт.Всички пари ще бъдат декларирани пред вас,съпричастните колеги които милеете за родните реки и язовири!!!
Нали ще се знае в кой магазин колко тениски са оставени...и съответно колко пари ще се търсят,всичко ще бъде прозрачно ,къде и на кой ...и колко ;).Мисля да се оповестява във форумите и във фейсбук в страницата на "ЛОДКИ НА ВОДА"
martineti
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1238
Регистриран на: Сря Май 26, 2010 10:57 pm

Re: Зарибяване 2012!!!

Мнение от martineti »

Ивчо аз сега ще си правя тениски за мен и ако искаш мога да ти покажа щампите. Смятам ,че ще ви харесат много. Едната щампа е картинката от аватара ми :)
Маска за лице с краставица: Oбелва се и се нарязва.Добавя се олио и оцет.Изяжда се с ракия.Лицето се разтяга в блажена усмивка и поруменява.
Аватар
ivcho79
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 387
Регистриран на: Сря Яну 16, 2008 5:59 pm
Местоположение: Гиген-Байкал-Пловдив
Обратна връзка:

Re: Зарибяване 2012!!!

Мнение от ivcho79 »

Поморийския написа:То остана и от зарибяването да се прави далавера.....
Ами нормално е хората да са недоверчиви,все пак живеем в България.Всеки един от вас който мисли че ще бъде ощетен по някакъв начин,да заповяда на мероприятието и без това трябват хора :D :D :D хамалогията не е малка!!!!
Кльонка във ръката и напред във водата!!!
Аватар
С.Върбанов
учете се от него
учете се от него
Мнения: 7045
Регистриран на: Пон Яну 30, 2012 10:19 pm
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Зарибяване 2012!!!

Мнение от С.Върбанов »

Може да се оставят някакво количество тениски в магазин Елит - гр.Стара Загора .
Горчивината от лошото качество остава дълго след , като е преминало краткото удоволствие от ниската цена!

https://www.facebook.com/groups/227639040739150/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
ivcho79
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 387
Регистриран на: Сря Яну 16, 2008 5:59 pm
Местоположение: Гиген-Байкал-Пловдив
Обратна връзка:

Re: Зарибяване 2012!!!

Мнение от ivcho79 »

piranqta написа:Може да се оставят някакво количество тениски в магазин Елит - гр.Стара Загора .
Ок колега,няма проблем,ще оставим!!!!
Кльонка във ръката и напред във водата!!!
Аватар
Franko
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 629
Регистриран на: Пон Окт 10, 2005 9:15 am
Местоположение: пловдив

Re: Зарибяване 2012!!!

Мнение от Franko »

Рядко влизам във форума и съм е пропуснал тази тема.
Браво за инициативата :wink: .
http://www.vbox7.com/play:1dbd3caf
Кой знае на къде?Кой знае до кога?....
Атанас_Д
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 301
Регистриран на: Вто Ное 25, 2008 10:02 pm
Местоположение: Асеновград

Re: Зарибяване 2012!!!

Мнение от Атанас_Д »

Ивчо това добре за Кърджали,но кои ще хване първо мрежарите там.
Ония на вилата редовно му са вътре мрежите.Пред Главатарци същата работа.
Колко пъти когато сме се обаждали на ИАРА и никои не идва.
Горе са наши и ваши брат.
А с написаното горе от мен исках да разгледате онзи форум които съм пуснал ..
Аватар
ivcho79
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 387
Регистриран на: Сря Яну 16, 2008 5:59 pm
Местоположение: Гиген-Байкал-Пловдив
Обратна връзка:

Re: Зарибяване 2012!!!

Мнение от ivcho79 »

Вчера се срещахме с хората от института по рибарство и аквакултури,предложението което ни направиха не ни удовлетворява.Предлагат ни много малки сомчета от порядъка на 5 см което си е живо разхищение и на пари и на самия зарибителен материал.Остава варианта да се намери укрепнал зарибителен материал от порядъка на 20-25 см.Ако някой има прилични предложения,моля заповядайте!!!!
Кльонка във ръката и напред във водата!!!
martineti
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1238
Регистриран на: Сря Май 26, 2010 10:57 pm

Re: Зарибяване 2012!!!

Мнение от martineti »

Трябва да се свържеш с ЕМО 83 той преди години купува някакви стабилни сомета за зарибяване.
Маска за лице с краставица: Oбелва се и се нарязва.Добавя се олио и оцет.Изяжда се с ракия.Лицето се разтяга в блажена усмивка и поруменява.
Аватар
ivcho79
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 387
Регистриран на: Сря Яну 16, 2008 5:59 pm
Местоположение: Гиген-Байкал-Пловдив
Обратна връзка:

Re: Зарибяване 2012!!!

Мнение от ivcho79 »

martineti написа:Трябва да се свържеш с ЕМО 83 той преди години купува някакви стабилни сомета за зарибяване.
Всеки ден се свързвам с всички колеги сомаджий и обсъждаме най удачен вариант който да е изгоден за всички!!!!
Кльонка във ръката и напред във водата!!!
Аватар
dancho77
новобранец
новобранец
Мнения: 31
Регистриран на: Вто Сеп 15, 2009 7:28 pm
Местоположение: софия

Re: Зарибяване 2012!!!

Мнение от dancho77 »

ето варянт на тениска
Прикачени файлове
cat5.jpg
cat5.jpg (176.58 KiB) Преглеждано 743 пъти
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на хищници”