От кога тръгва сома?

Модератор: sapuna

Аватар
old fox
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 640
Регистриран на: Вто Апр 12, 2005 10:52 pm
Местоположение: СОФИЯ

От кога тръгва сома?

Мнение от old fox »

8) Предварително се извинявам, но от форума ще се разбере къде и кога тръгва сома. Благодаря на всички колеги :!:
РИБОЛОВА Е КАТО СЕКСА - ИЛИ МОЖЕШ -ИЛИ ГЛЕДАШ 1 1 1Р
Краси_поборника
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2753
Регистриран на: Пон Фев 13, 2006 1:59 pm

Мнение от Краси_поборника »

До 26 май със сигурност няма да тръгне :wink:
наблюдател
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 749
Регистриран на: Чет Апр 05, 2007 3:38 pm
Местоположение: Недко Митев - Смолян

Мнение от наблюдател »

Чувал съм, че започва да дава по жътва, но Kroki тая зима ми обърка представите.
Аватар
трапера
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1471
Регистриран на: Пон Апр 09, 2007 10:27 am
Местоположение: Свилен Славов (Мюнхен-Русе)

Мнение от трапера »

По Дунав около Русе вече има хванати СОМЧЕТА на грозд торен червей.Най-добре тръгва след средата на Юни,когато t на водата стане 16-18 градуса.
лягам си star
събуждам се super star


Alt ist man erst...wenn die Kerzen mehr kosten als die Geburtstagstorte!
Аватар
krokibg
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6920
Регистриран на: Пон Юли 03, 2006 10:46 am
Местоположение: Пловдив

Мнение от krokibg »

Сома си тръгна отдавна и за съжаление,от много гласене,все нещо ще се обърка :twisted: Илище е много студено и ще вали,или ще хукна в друга посока по работа,абе направо някой ме прокле :shock: Тамън се върнах от велик ден,чак сега приключи празника.За съжаление обаче,дойде забраната и пак ядец :smt091 Нищо,ще си изчакаме да мине забраната и това е.Ще ловим други риби. :wink:
Глупаците и завистниците нямат изтребване,като хлебарките са !!!

Аз нямам проблем с хората,те имат проблем с мене !!!!!
Troli

Мнение от Troli »

Споко,това е интернет-пауза!Сомовете,сега се качвали от Турско,към назе и нема на къде у Пловдив ще се сопрат.Чекай-чекай,малко до 25 май и пак ще се опиняш у форуму! :wink: :D
Аватар
krokibg
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6920
Регистриран на: Пон Юли 03, 2006 10:46 am
Местоположение: Пловдив

Мнение от krokibg »

Таман ще посвърша малко работа,че.....нема пари.Свършват мамицата им мръсна.Утре само да ми стане номера и сома да му мисли/след забраната естественно/ дет идва от Турско.......пу,пу,пу да не ми е уруки :lol: :lol: :lol:
Като се усере някъде нещо и всичко става мазало :lol: :wink: :lol: :wink: :lol: :wink: Хе,хе,хе кой каквото ми мисли два пъти да му се връща.............голям кеф а,нека сега някой да ме кълне ....... :wink: :lol: :wink: :lol: майтап ей,майтап,да невземе някой сега да се върже :supz:
Глупаците и завистниците нямат изтребване,като хлебарките са !!!

Аз нямам проблем с хората,те имат проблем с мене !!!!!
Аватар
old fox
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 640
Регистриран на: Вто Апр 12, 2005 10:52 pm
Местоположение: СОФИЯ

Мнение от old fox »

:lol: Krokibg, някъде из форума четох, че баластриерите били разрешени през ЗАБРНАТА. имаш ли някакво инфо?
РИБОЛОВА Е КАТО СЕКСА - ИЛИ МОЖЕШ -ИЛИ ГЛЕДАШ 1 1 1Р
Аватар
krokibg
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6920
Регистриран на: Пон Юли 03, 2006 10:46 am
Местоположение: Пловдив

Мнение от krokibg »

Съжалявам,но точно по този въпрос нищо незнам,защото не съм ходил по баластиери :oops: :lol:Даже единстванната за която се сещам в момента е Оризари до пловдив,но там въдица съм пускал десет пъти за толкова години :!: Сега нали я зарибиха. :roll:
Глупаците и завистниците нямат изтребване,като хлебарките са !!!

Аз нямам проблем с хората,те имат проблем с мене !!!!!
Аватар
old fox
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 640
Регистриран на: Вто Апр 12, 2005 10:52 pm
Местоположение: СОФИЯ

Мнение от old fox »

:lol: За Плобдив - само Песнопой, а за Пазарджик Област Пазарджик - баластриера с. Лозен, общ. Септември; баластриера с. Бошуля, общ. Пазарджик; канала на р. Марица при с. Синитево, общ. Пазарджик. :wink: Това намерих! :wink:
РИБОЛОВА Е КАТО СЕКСА - ИЛИ МОЖЕШ -ИЛИ ГЛЕДАШ 1 1 1Р
Emo-83
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1605
Регистриран на: Сря Ное 29, 2006 11:21 pm

Мнение от Emo-83 »

До една седмица ще има редки удари на сом по баластиерите,ако има нужните дълбочини.
Troli

Мнение от Troli »

А,така! :shock: :shock: :shock: Аз нали това казвах,моля ви,ти се!Че"правилните места",са в дълбокото!Просто държиш,ти да го дефинираш. :wink:
Emo-83
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1605
Регистриран на: Сря Ное 29, 2006 11:21 pm

Мнение от Emo-83 »

Не казвам това бе Троли.Ако напече повече сома ще отиде в най плитките места .И тогава ти с твоите цветни рапали ще го разсечеш.Искам да ти кажа,че тъмно със сребристо се вижда повече,а жълто със червенко при тихо и слънчево.Нямам уловен сом на воблер,защото мие тъпо да влача,но имам някакви познания и около 250 воблера.Значи отиде ли на плиткото-не кльонкай.
andonis
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 118
Регистриран на: Пон Окт 30, 2006 8:57 pm

Мнение от andonis »

крадеш темата ,което не е коректно,бъди себе си а не копирна машина......
Troli

Мнение от Troli »

Моля за уточнение,кого и какво визираш?Андонис да не е абревиатура на редактор? :roll: :roll: :shock: :shock: :?: :?:
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на хищници”