ДРОП ШОТ?

Модератор: sapuna

Аватар
vantonov
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 146
Регистриран на: Вто Дек 06, 2011 4:23 pm

ДРОП ШОТ?

Мнение от vantonov »

Привет, колеги! Пуснàха ни тока в Северозапада, декемврийскоро слънце поразтопи леда и ме подкани да натискам някъде по гьоловете :) Тая година в един от язовирите (яз.Дреновец) се появиха бели риби - 1,5 - 2кг. и понеже досега не съм я ловил тая гад искам съвет от по-напредналите в спининговия риболов. Дайте, моля ви се, мнение за дроп шот, коя от разновидностите му, проводка и дали изобщо е подходящ метод за сезона. Воблерите, предполагам, по това време са почти безрезултатни...? Поздрави и весели празници :)
Лошият риболовен ден винаги е по-добър от хубавия работен!
albundi29
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 303
Регистриран на: Пон Яну 25, 2010 9:03 am

Re: ДРОП ШОТ?

Мнение от albundi29 »

Воблерите, предполагам, по това време са почти безрезултатни...? Колега воблерите са резултатни по всяко време на годината :idea: поне при мен.
Жаден съм а вода не ми се пие
Аватар
vantonov
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 146
Регистриран на: Вто Дек 06, 2011 4:23 pm

Re: ДРОП ШОТ?

Мнение от vantonov »

Модераторите, може да махнете темата - гледам няма желаещи са споделят опит :) Весели празници!
Лошият риболовен ден винаги е по-добър от хубавия работен!
Аватар
dunavski
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1457
Регистриран на: Пон Окт 01, 2007 3:03 pm
Местоположение: Rugby - UK
Обратна връзка:

Re: ДРОП ШОТ?

Мнение от dunavski »

Темата е малко стара, но зада не дублирам с нова тема реших да пиша тук.
Последните няколко години дроп шота стана доста популярен в UK особенно при риболов на костур в канали с отвесни брегове. Отскоро почнах и аз да ловя на дроп шот, поне се опитвам да ловя на канала стопанисван от клуба в, който членувам. Според информацията в канала има костур, щука, бяла риба и кефал, но канала е доста мътен понеже е плитък и плуват лодки и размътват водата. Колегите с по-цолям опит бихте ли споделили как подхождате в такива условия и какви силикони биха работили в мътна вода?
Член на - Canal Lure Anglers, Birmingham Anglers Assoociations, Angling Trust, International Flyfishing Federation
Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на хищници”