ФИЛМЧЕ ЗА 112 кг СОМ !!

Модератор: sapuna

Emo-83
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1605
Регистриран на: Сря Ное 29, 2006 11:21 pm

Мнение от Emo-83 »

Не знам аз го свалих,но много бавно.3 часа.Левака го е свалил бързо,но не зная как-а сега се бори с рибите и не може да даде съвет.Накрая се оказа,че филмчето го имам на диск,който Краси ми изпрати.Исках да видя дали не е по-различно,но е доста готино.
Аватар
дидо
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 148
Регистриран на: Сря Май 03, 2006 9:33 am
Местоположение: sevlievo
Обратна връзка:

Мнение от дидо »

можели някой от вас които го имат да ми го пратят по скаипа надявам се че няма дае проблем да речем за през ноща когато няма да се ползва нет 8)
Изображение
KRASSI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1518
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 10:13 am
Местоположение: Plovdiv Bulgaria

Мнение от KRASSI »

Пробвайте след 18.00ч , защото до тогава ftp"то е разрешено до двама потребители . Скоро ще го пусна и в data.bg и тогава ще го сваляте без проблем и по-бързо , но за момента не може защото сървъра им има проблем.
Аватар
sapuna
Модератор
Модератор
Мнения: 11750
Регистриран на: Вто Сеп 06, 2005 1:15 am
Местоположение: Горна Оряховица
Обратна връзка:

Мнение от sapuna »

Ако Краси няма нищо против ще го кача във V-box7.А може и той да я свърши тази работа! :wink:
Изображение
.............."Не кордата се къса, а нервите на рибаря".............
Emo-83
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1605
Регистриран на: Сря Ное 29, 2006 11:21 pm

Мнение от Emo-83 »

Сапуна направи го-няма да има нищо против.Даже е добре да е там.
Аватар
sapuna
Модератор
Модератор
Мнения: 11750
Регистриран на: Вто Сеп 06, 2005 1:15 am
Местоположение: Горна Оряховица
Обратна връзка:

Мнение от sapuna »

Много си играх с това филмче.Сайтовете за ъплоуд на клипове са с изисквания до 100МВ големина и се наложи да го режа на две части и да го конвертирам.Бях го качил във Vbox7 в 3gp формат,но качеството падна чувствително и го изтрих.Разделен на две части го сложих и във fensko.com /банерчето отгоре на форума/,но явно одобряващите ъплоуда спят по празниците и вече трети ден чакам оторизация.Разрешат ли го ще дам линк за онлайн преглеждане.За сега го направих на торент :arrow: СОМ 112кг-нов рекорд на България
Изображение
.............."Не кордата се къса, а нервите на рибаря".............
Аватар
дидо
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 148
Регистриран на: Сря Май 03, 2006 9:33 am
Местоположение: sevlievo
Обратна връзка:

Мнение от дидо »

Благодаря на САПУНА най-накрая ще го видя след 3 седмични мъки . Жив и здрав да си, че ти се занимава и упорстваш , а не се откажеш и да кажеш да се оправя всеки по отделно . МЕРСИ :lol:
Изображение
Аватар
дидо
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 148
Регистриран на: Сря Май 03, 2006 9:33 am
Местоположение: sevlievo
Обратна връзка:

Мнение от дидо »

Филмчето е много добро заслужаваше си търпението . След като го изгледах няколко пъти , ми додоха хиляда въпроса в главата но маисторът явно ще е доста зает да дава отговори , ако не е проблем да се пусне някоя тема "въприси към Краси" или нещо подобно . Ще има бая желаещи да питат като мен предполагам . Нека Краси си прецени дали има време да се занимава с нас . А темата може да я пусне и някои от по близките му приятели , които са по запознати . 8)
Изображение
Troli

Мнение от Troli »

Всякакви въпроси са излишни в случая! :wink: Гледай по-внимателно филма и всичко ще ти се изясни! :roll: Филма е прост и ясен,и казва-Това е резултатът при упорито кльонкане и късмет! :wink: :shock:
Аватар
katri
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 790
Регистриран на: Сря Яну 11, 2006 4:05 pm
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Мнение от katri »

Да филмчето е супер и аз го изгледах няколко пъти-дай боже на всеки такъв късмет да го споходи!, разбира се по всичко личи ,че Краси и компания са били добре подготвени за случая,а не като мен - един път да ми удари трофеен сом и аз да бъда неподготвен........,ама така е то човек като се наточи за големи сомове,нищо не ще да удари,като излезе на майтап(уж на разходка) вземе та удари някое животно и само го изгледа.Извода е ясен де - винаги трябва да бъдеш подготвен подобаващо и сега вече съм,ама какво от това,като трофейните риби от година на година взеха да изчезват и в BG се изисква голям късмет да ти удари такава риба,макар че майката му е упоритост и постоянство,особено при риболова на хищнищи.
Риболовец,а не рибар съм аз!!
Emo-83
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1605
Регистриран на: Сря Ное 29, 2006 11:21 pm

Мнение от Emo-83 »

За малко Краси 112 отново да пусне филмче с джакпод.За жалост откач,но за сметка на това други добри сомета-24кг.15кг и др.Снощи в бурята Венци 63кг.-женска хубавица.Вълните не го изплашиха и дочака 12часа.Канибала е с 40кг.от преди една седмица и го храни с риба да не отслабне.Вчера обаче му даде хляб и той отказа.За снимки след 2 месеца.Всички сомове са от различни водоеми.Има и други.Много кълве на Кърджали.Аз регистрирах 2-ро капо за годината.Сигурно ме изнервят многото лодки по язовирите.Но на хората им се лови и хващат.Не са като мене зрители.
Troli

Мнение от Troli »

Така е!Човек,като се раздава сам остава с празни ръце! :wink: Но всичко на тоя свят е временно.Дори и капото! :wink:
natrii
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 748
Регистриран на: Пон Сеп 03, 2007 6:36 pm
Местоположение: Столичанин =[

Мнение от natrii »

Лелее...Е**си сома! :lol: С какво е извадил това чудовище онзи? :shock: 112 кг. Направооо! 8) Браво на човека...и най-вече че я пусна! :P
ПАЗЕТЕ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

Изображение
KRASSI
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1518
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 10:13 am
Местоположение: Plovdiv Bulgaria

Мнение от KRASSI »

Понеже имахте проблеми с ftp "то качих филма в data.bg . За да го свалите кликнете тук http://store4.data.bg/geccc/SOM/
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на хищници”