Добра ли е марката макари EUROHOLD за риболов на шаран?

Модератор: sapuna

Аватар
kikk4o
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 357
Регистриран на: Нед Юни 18, 2006 12:51 pm
Местоположение: Варна

Мнение от kikk4o »

Притежавам EUROHOLD HRX 550 и съм много доволен,искам да си закупя поне още две,но във Варна никаде не мога да открия тоя модел. :oops:
kameti
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 118
Регистриран на: Сря Дек 27, 2006 2:29 pm
Местоположение: Исперих

Мнение от kameti »

Не обичам категоричните мнения и по тази причина много рядко съм такъв, но понеже ми писна и с желанието да предпазя колеги от необмислени покупки заявявам
Аз не харесвам макарите на еврохолд, особено за шаран (за разлика от прътите им) С 20-50 лева повече има много прилични марки с които освен че ще хванете риба и удоволствие ще получите.
Наслука
Аватар
ribarq
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1424
Регистриран на: Съб Фев 17, 2007 12:38 am
Местоположение: Хасково/Бургас

Мнение от ribarq »

то с коя да е макара ще хванеш само касмета да е стеб даже и удоволствие ще си направиш ! тука се касае за качеството ! макар да имам макири еврохолд уважавам мнението ти ! всеки си има собствено мнение и уважение кам марките с който е работил през времето ! зависи кои на каква стока ще сполучи ! може и от 300 лв макара да вземеш и да се развали нещо за 2-3 излета ! може и евтина да вземеш и пак да се скапе на 3-тия излет , както и обратното !
kalcho
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 285
Регистриран на: Вто Мар 21, 2006 7:46 pm
Местоположение: Враца
Обратна връзка:

Мнение от kalcho »

ето какво излиза http://www.eurohold.it/ -май ще бъдат eurostar вече
Badgo(АнгелИванов)
новобранец
новобранец
Мнения: 24
Регистриран на: Чет Апр 19, 2007 10:10 pm
Местоположение: КАРЛОВО

Мнение от Badgo(АнгелИванов) »

Момчета скоро си взех пръчка и макара новички,че вие ме запалихте по риболова(е разбира се като малък съм ходил ама сега нещо ми възвърнахте любовта ми към него) и значи отивам в едно магазинче некакво съвсем малко с хиляда артикула за да си взема макара и пръчка и за макара ми препоръча собственика ЕУРОХОЛД начи кам 20 лв. я взех несъм ходил все още но той поне ми каза,че за тези пари тя била най-добра ще видиме след време и ще си кажа мнението...

Хиляди благодарности на всички,че ми прочетохте мнението това ми е първия пост! С нетърпение чакам да доиде неделя и да ходя на едно рибарниче тогава ще го откриват защото до сега несъм ходил за шаран и то мерак вие сами знаете...ще споделя след риболова как е минало :D

Поздрави към всички винаги ваш Ангел Иванов (Badgo) :wink:
Аватар
sapuna
Модератор
Модератор
Мнения: 11750
Регистриран на: Вто Сеп 06, 2005 1:15 am
Местоположение: Горна Оряховица
Обратна връзка:

Мнение от sapuna »

Привет Ачка!Добре дошъл дошъл в гилдията на On-lineFishЗаблудените!
Искренно се надявам втората ти писанка да е в раздел "Успешни излети'!Не винаги скъпото е резултатно.Марката си е марка,но и качеството си е качество.А в EUROHOLD определено има.Така че,желая ти само НСЛУКА!
Изображение
.............."Не кордата се къса, а нервите на рибаря".............
Badgo(АнгелИванов)
новобранец
новобранец
Мнения: 24
Регистриран на: Чет Апр 19, 2007 10:10 pm
Местоположение: КАРЛОВО

Мнение от Badgo(АнгелИванов) »

sapuna1971 написа:Привет Ачка!Добре дошъл дошъл в гилдията на On-lineFishЗаблудените!
Искренно се надявам втората ти писанка да е в раздел "Успешни излети'!Не винаги скъпото е резултатно.Марката си е марка,но и качеството си е качество.А в EUROHOLD определено има.Така че,желая ти само НСЛУКА!
и аз се надявам да е в Успешни излети! мерси за добрите думи

приятен ден на всички аз отивам на работа :D
dsa
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 155
Регистриран на: Вто Яну 03, 2006 11:06 am
Местоположение: BS

Мнение от dsa »

това е най-великата марка за улов на шаран!някой да пуска темата-Добра ли е марката Шимано за улов на шаран? :D :D :D :D :D
Аватар
kosatkata
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 504
Регистриран на: Пет Яну 12, 2007 5:03 pm
Местоположение: търговище

Мнение от kosatkata »

Според мен тоа е добра инвестиция като се има в предвид ,че някой не може да отдели много средства.Ако трябва да съм честен съм сигурен че има много други марки които са по добри от тази.Поне засега не съм чувал някой да се оплаква от макарите "стингер" и "хънтър", но ако си говорим реално и те вършат много добра работа за тези пати.А пък не можем да се заблуждаваме за останалото .Качеството си струва пари и да не забравяме поговорката "купуваш си свирка от 2лв. и авири , я си купи свирка от 20лв. пък да видиш тогава как ще свири".
Аватар
hozata
новобранец
новобранец
Мнения: 36
Регистриран на: Пет Май 11, 2007 7:00 am
Местоположение: Vratza

Мнение от hozata »

Колега мога да ти препоръчам OKUMA AXEON AXS 65 страшни са
Аватар
kikk4o
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 357
Регистриран на: Нед Юни 18, 2006 12:51 pm
Местоположение: Варна

Re:

Мнение от kikk4o »

kikk4o написа:Притежавам EUROHOLD HRX 550 и съм много доволен,искам да си закупя поне още две,но във Варна никаде не мога да открия тоя модел. :oops:
Случайно попаднах отново на темата и мога да добавя, че така и не успях да се сдобия с още две макари от тоя модел. Но въпросната, която имам още е налична и продължава да ми служи вярно. Направете си сметката за какво качество става дума.
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на мирни риби”